За аватарите разбрахме, а за никовете?

  • 6 408
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 698
Съвсем банално - собственото ми име  Crazy

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
за първи път се регистрирах с 2 в 1 - бях бремена, две души в едно тяло, после родих и месеци след това не спираха да ме питат, ама ти не роди ли вече - нямаше опция да си променяш ника и аз взех кардинално решение. Регистрирах нов юзър Яна (2 в 1) да ме познават и ......... продължиха да ме питат кога ще раждам  Laughing преди месец реших да се върна към първия си ник с който винаги съм се регистрирала в irc, кю, форуми .... ga_aMa_He, отива ми  Wink а и ... толкова се чудех какъв ник да си избера /това едно време, в мирката/, че чак го сънувах, така се сдобих с него  Crazy

# 32
  • Мнения: 1 299
От най-невероятната книга, която някога съм чела, и чакам поредният том скоро да се появи - Колелото на времето на Робърт Джордан Peace. Една от гадните героини в книгата се казва Ланфеар. Не че ми е любимка, напротив - участва малко, но за сега съм с нейното име...Ужасно много имена харесвам в тази книга, та може скоро да съм Грендал или Семирага ... Що така все на гаднярките в романа ми харесват повече имената Thinking

# 33
  • София
  • Мнения: 1 877
От най-невероятната книга, която някога съм чела, и чакам поредният том скоро да се появи - Колелото на времето на Робърт Джордан Peace. Една от гадните героини в книгата се казва Ланфеар. Не че ми е любимка, напротив - участва малко, но за сега съм с нейното име...Ужасно много имена харесвам в тази книга, та може скоро да съм Грендал или Семирага ... Що така все на гаднярките в романа ми харесват повече имената Thinking

И аз това щях да попитам. Как не си хареса Нинив, Егвийн, Авиенда например Mr. Green...

# 34
  • Мнения: 490
Първото нещо,което видях когато се регистрирах беше едно пухкаво кученце във сандвич, спящо.
Така се роди ника ми.

# 35
  • Мнения: 1 924
По принцип не ме бива да си измислям оригинални никове...

Когато се регистрирах във форума,звучеше ' Lady Lou' на Accept(много любима група),
та така се роди моят ник тук.

# 36
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Никак не съм оригинална - името ми е Ирина, а в ника ми е и славянският еквивалент на името ми.

# 37
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Ним може да е и Национален исторически музей, но в случая го взех от сериала Surface - Ним (съкратено от Нимрод) беше името на едно бебе чудовище.  Sunglasses

Между другото някой фен на сериала да знае има ли втори сезон? newsm78

Няма втори сезон. Не знам и дали ще има. Sad

Aз съм Надето. Simple Smile , а ника нямам идея от къде е просто ме кефи.

# 38
# 39
  • Мнения: 526
Зайче(ме нарича мъжо),родено през 1977 година Wink

# 40
  • Мнения: 14 494

ей най-накрая разбрах.  ooooh! много странен ник Blush

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ммм, ами май идва от обръщението-Мадмоазел, Мадмазел, Мадмазела, Мармазела тънка като Франзела и името ми.
Имам моменти, когато съм Фрау, но през повечето време считам, че е описание на несериозността, с която реагирам на повечето неща.
Въпреки че създава неудобства, когато си давам кюто на хора, не наблюдавали преображенията ми, и се налага да се обяснявам, че няма грешка и насреща не е някаква издухана тинейджърка  newsm78 Rolling Eyes
Щях да го променям, но тогава се надигна едно брожение срещу честата смяна на никовете, помислих и осъзнах, че хората са прави, та си останах с тоз ник, дето вече и на мен не е ясен  Stop

# 42
  • Мнения: 11 747
Ако някой знае какво означава моя ник - да ми каже! PraynigНе се шегувам,наистина незнам! ooooh!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 877
Ако някой знае какво означава моя ник - да ми каже! PraynigНе се шегувам,наистина незнам! ooooh!

Ами примерно piña (пиня) е ананас...

# 44
  • Мнения: 11 747
Ако някой знае какво означава моя ник - да ми каже! PraynigНе се шегувам,наистина незнам! ooooh!

Ами примерно piña (пиня) е ананас...
Да и аз правя такива асоциации,нещо натам ми бие... ThinkingПо едно време чух за някаква "баба Пина" в Италия нещо давала на децата,но нищо не разбрах!Има ли такова италианско име или е някакъв народен герой?
Използвам,че тук четат много хора,ако някой е наясно да ми каже!

Общи условия

Активация на акаунт