Момичета, вие кога и изобщо спряхте ли секса?

  • 6 746
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 108
Ние спряхме (временно) секса след като родих, по обясними причини. Преди това-нямаше проблем!

Абсолютно същата ситуация

# 61
  • Мнения: 5 391
При мен хормоните изиграха лоша шега и желянието за секс и до сега не се е появило Sadдано след раждането се нормализират нещата.

# 62
  • Мнения: 3 886
не и с двете бременности имах точно в деня когато ги раждах(И 2 СА ВЕЧЕРТА)СУТРИНТА  имах нормален секс без болки и сичко беше ок.и  с 2 ме приеха следобеда в болница с 3 см разкритие.даже раждането беше лесно а след като родих на 20 ден почнах пак по старому hahaha Joy

# 63
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ние спряхме секса след като родих за известно време, а преди това го правихме вечерта преди да родя. Сигурно затова родих толкова бързо и лесно Mr. Green

# 64
  • Мнения: 554
А моят мъж го гони някаква параноя и откакто разбрахме, че съм бременна не иска и да ме докосне.  Embarassed  Толкова го е страх. Сума ти статии му изчетох, но резултат нинакъв. Така, че...

# 65
  • Мнения: 1 146
Доскоро всичко беше  ОК. Но нещо започна да ме наболява корема и спряхме. Ще потраем още малко Grinning

# 66
  • Мнения: 396
С големия ми син нямахме проблеми и спряхме секса няколко дни преди термина. С малкия, обаче, беше различно. Носих го много ниско и някъде към 5-тия месец се наложи да спрем, така че с милия се въздържахме цели 5 месеца......(4 преди раждането и 1-след). То си е до бременност. Зависи как се чувстваш и как носиш бебето!
Успех!  bouquet

# 67
  • Мнения: 6 164
Аз поприключвам 8-я месец, но е и секса. Mr. Green
Е, вече не е всеки ден, но не е и мираж... Wink

# 68
  • Мнения: 1 382
Аз пък исках,но таткото ми спря тока от седмия месец нататък,пъзло,така ме е яд още  Rolling Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 626
Ние си го правехме до преди да родя после, разбира се спряхме за известно време!!!

# 70
  • Мнения: 1 393
Може и да не спреш секса до последно.Само трябва да знаеш,че в спермата има вещества,които могат да ти предизвикат преждевременно раждане  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 555
Момента, в който разбрах че съм бременна, казах не  Naughty и не съм се сетила за това през цялата бременност !!! Но щом се чувстваш добре и не ти пречи  !

# 72
  • Мнения: 804
 Нашя татко сякаш бременее по-вече от мен Shocked, срах го е за бебето, а и сякаш няма желание #Cussing out Успявам да го излъжа понякога, че и аз имам доста еротични сънища Embarassed, желанието ми не се е намалило.
  А няма ли да споделите кои са удобните ви пози, че тази настрани ми втръсна Joy

# 73
  • Мнения: 306
аз нямах проблем с желанието,но тати се боеше да не нарани бебчо и беше доста предпазлив,понякога дори се отказваше,а аз изгарях от желание,ама...иначе док каза,че щом се чувствам добре може и до 9 мес.да сексим,ама ние към края съвсем разредихме...е,усеща се лек дискомфорт,няма как,важното е да не спрем да се обичаме! luvbedа като родих тати изведнъж се оказа че няма търпение,аз също,издържахме само до 30ден след раждането,а то беше с епизотомия,леко болеше,не се"разпрах"! Joy

# 74
  • Мнения: 5 299
Ние спряхме (временно) секса след като родих, по обясними причини. Преди това-нямаше проблем!
И ние така bowuu

Общи условия

Активация на акаунт