Обичате ли да се гримирате 4

  • 20 583
  • 548
  •   1
Отговори
# 420
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
La Bomba, Честита ви годишнина... аз си мислех, че си мома не знам що Blush
gery gerry, онзи грим е в пъти по-хубав и правилно си оставила него за конкурса Peace
Ох, и аз само да науча хубаво испански и се записвам на някой курс само, че още се колебая между това да съм маникюристка или гримьорка Rolling Eyes

# 421
  • Мнения: 1 455
Валка давай ги и двата курса,то като те влече едното и другото те влече(поне при мен е така),че аз и за фризьорка съм се чудила Joy

# 422
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Валка давай ги и двата курса,то като те влече едното и другото те влече(поне при мен е така),че аз и за фризьорка съм се чудила Joy

 Забравих и аз да спомена фризьорството, че и готварството даже, ама от толкова влечения и умения все безработна стоя Joy

# 423
Валка,докато си бременееш изкарай някой друг курс.Хем да си запълваш времето,хем да се зареждаш с полжителни емоцийки,за да е щастливо нероденото човече в теб. Peace

# 424
  • Мнения: 3 782
Честита годишнина и от мен! Да си жива и здрава. С тази диета,която пазя тези нещица,с които черпиш .... мала,мале..
Аз пускам една снимка, няма да участвам в конкурса,защото не ми се получи много добре,но поне да я видите, да си кажете мнението.
http://img516.imageshack.us/my.php?image=sscn0039wp9.jpg и още една

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 14:24 от ani_4ka

# 425
На мен ми хареса,защо няма да участваш?Пусни си снимките Peace

# 426
  • Мнения: 3 782
Защото не можах да си снимам очите, много са размазани снимките. Wink

# 427
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз тъкмо щях да те помоля да пуснеш една снимка със затворени очи.

# 428
  • Мнения: 3 782
Ето една с отворени очи, а със затворени я изтрих,, защото много се ядосах как стана. #2gunfire

# 429
  • София
  • Мнения: 4 966
Ех,що е  така размазано...
Нищо ен се вижда... Sad

# 430
  • Мнения: 3 782
ако съм на кеф ще се нагримирам довечера и ще накарам приятеля ми да ме фотне. Ох, яд ме е много.

# 431
  • Мнения: 1 668
ani_4ka айде качвай и ти Simple Smile

# 432
  • Мнения: 3 782
Който има възможност да гледа тв 7, правят грим.

# 433
# 434
  • Мнения: 3 782
ама повечето сме едни фотографки  Joy Joy Иначе е много сладко Олинце! Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт