Писна ми!

  • 9 707
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 451
Аз ти давам кураж Hug
трудно е ,тежи,боли-многоооооооооо,ах как боли.....
ще се повайкаш,ще поревеш ,ще тръгнеш напред!
И аз си оправям колата-сама,ремонти-сама,брави-сама.....всичко,до мозъка на костите си-сама!
Факт! Приемаш го и вървиш напред,заради себе си и твоя живот!
На вълка защо му е дебел врата,защото си върши работата сам?!
Е,химерното е отминало,вземай се в ръце!
Говоря така остро,щото и аз още се "влача",но от скубане на коси файда-няма......
 Hug Hug

# 121
  • Мнения: 2 274
Сабинче, слях темите- на практика проблемът е един и същ. Това ние сме супер жени!

# 122
Не става въпрос да имаш до себе си нещо с дебел глас и произвеждащо сперматозоиди. Както някои от вас казаха - да си го отглеждаш като дете. Наистина се справяме сами, защото нямаме друг избор. Обаче, понякога идват такива едни моменти, когато ти писва да си сама и разочарована. Не ви ли се е случвало като отидете някъде и видите деца с бащите им, да ви стане хипер мъчно за вашето детенце. Направо ми се къса сърцето!
Ах, тия мръсници! Как сме могли да им се доверим?! Няма да погледна мъж никога!

# 123
  • Мнения: 193

Днес ми се случи още едно нещо заради,което плаках от яд.Обади ми се една приятелка с ,която сме заедно от деца сега си гледаме децата пак заедно,нейното е на 10м. малко по-голямо от Мария.Тя ми казва ,че вече няма да се разхождаме заедно и да излизаме защото мъжът и не давал,смятал ,че я използвам.Една стотинка не съм им пойскала,.Като я попитах как я използвам отговорът беше-,като и се обаждам да излизаме за да не съм сама.Не можех да повярвам,та ние излизаме заедно от толкова много  години.
Как да вярвам поне малко на хората,като се чувствам все по сама???newsm45


Е, сега вече съм потресена!!!
Ама какъв е тоя мъж, дето ще ми нарежда с кого да се виждам и с кого не?!
Ревнивци!!!!
Иска я само за себе си.
На такъв един шут и през вратата...

Една приятелка, докато се развеждаше (с един такъв ревнивец) всяка вечер ми се обаждаше по телефона и говорехме по два часа.
Никой вкъщи една дума не ми е казал.
Ха, как ще я оставя... нали знам какво е!!!
Минала съм по тоя път, да са ми живи и здрави приятелките!!!

А въпросната девойка като се поуспокои и поуреди, почна да ми се обажда по - рядко. Това са тежки периоди, но преминават.
Самотата остава, както и "писна ми все да се оправям с всичко сама", но такава ни е женската орисия... женени или разведени.
Но си намираме постепенно други хора, занимания, интереси на мястото на предишните и болката отшумява. newsm10

# 124
  • Мнения: 193
Не ви ли се е случвало като отидете някъде и видите деца с бащите им, да ви стане хипер мъчно за вашето детенце. Направо ми се къса сърцето!

Не хипер мъчно, ами....  smile3514

# 125
  • Мнения: X
Истината е, че докато човек не се научи да прекарва времето си добре сам със себе си, ей такива самосъжалителни мъки го налягат през ден през два.....Занимания му е майката.
Такива хора, които нямат занимания, като остареят става страшно покрай тях... аз не  искам да съм такава за децата си, не искам да мрънкам по цял ден, че ми е скучно, че нямам какво да правя или къде да отида....за това имам няколко основни хобита Joy да не ми е скучно, да не чакам тоя или оня да ми се обадят или  да се чудя защо не съм "щастливо" омъжена....
ма разбира се че човек трябва да умее сам да си прекарва времето
ама ако останеш все сам да си го прекарваш .. ставаш саможив - то си има и дума за това нещо аз не откривам топлата вода - така де - и егоист
аз пък съм на мнение че човекът е социално или стадно животно.. и не е роден за да живее сам
някак по инстинкт човекът естествено, дори и да има хоби, обича да споделя това хоби с другите като него 'стадни животни'
така мисля и животът го потвърждава - детето ми го потвърждава - и то не иска да е само - влече го да е с други - като него  - деца на неговата възраст - ако не - на друга възраст - но не иска да е само - по-силен инстинкт от това здраве му кажи
естествено можем да се борим с него, но кому е нужно

# 126
  • Мнения: X
Самодива, перфектно си ме разбрала Hug

slavka gergova   добронамерена съм вече казах, опитвам се да ти покажа как да си помогнеш сама, дали ще го направиш- ти решаваш.... ако само два пъти си  била горчиво разочарована, аз бих казала, че си щастливка, но още не го знаеш.....
ами да - дано да са само два
ама аз не съм такъв оптимист
добре , че не знам какво ме чака.. че бих си теглила куршума тук и сега сигурно

А от самонавиването колко сте нещастни има измъкване и то е - времето.
Времето наистина лекува, повярвайте.
Ще дойде ден и ще се смеете.
От личен скорошен опит говоря - бях се самопогребала и аз.. а как бързо се измъкнах - още не мога да повярвам. Някак - животът си знае работата сякаш... Нарежда си се малко по малко и докато се усетиш , вече си щастлив.  Laughing
Определено ужасно много неща ми липсват в живота ми сега, но не мисля за тях, не се вторачвам, а обратно - вторачвам се в хубавите - и се оказва , че те са още повече... и им се радвам - ден за ден, час  за час, секунда за секунда дори.
Само като си помисля, че детето ми никога повече няма да е на 1 годинка... и се хващам за това тук и сега - тук и сег а-като удавник за сламка - защото днешния ден е единствен, наистина.   bouquet
Пожелавам го на всички да ви се случи и вярвам, че ще.  Hug

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 13:13 от Анонимен

# 127
Истината е, че докато човек не се научи да прекарва времето си добре сам със себе си, ей такива самосъжалителни мъки го налягат през ден през два.....Занимания му е майката.
Такива хора, които нямат занимания, като остареят става страшно покрай тях... аз не  искам да съм такава за децата си, не искам да мрънкам по цял ден, че ми е скучно, че нямам какво да правя или къде да отида....за това имам няколко основни хобита Joy да не ми е скучно, да не чакам тоя или оня да ми се обадят или  да се чудя защо не съм "щастливо" омъжена....
ма разбира се че човек трябва да умее сам да си прекарва времето
ама ако останеш все сам да си го прекарваш .. ставаш саможив - то си има и дума за това нещо аз не откривам топлата вода - така де - и егоист
аз пък съм на мнение че човекът е социално или стадно животно.. и не е роден за да живее сам
някак по инстинкт човекът естествено, дори и да има хоби, обича да споделя това хоби с другите като него 'стадни животни'
така мисля и животът го потвърждава - детето ми го потвърждава - и то не иска да е само - влече го да е с други - като него  - деца на неговата възраст - ако не - на друга възраст - но не иска да е само - по-силен инстинкт от това здраве му кажи
естествено можем да се борим с него, но кому е нужно


Съгласна съм. Аз не скучая никога, защото в един дом винаги има много какво да се свърши, а когато нямам работа - има филми...Баба ми (лека й пръст) живя самичка почти 20г. след смъртта на дядо ми и знам, че не е лесно...Сигурна съм, че има и по-лош вариант-да си с някой, който те тормози...Но в този разговор едва ли сравнението е уместно.

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 09:24 от Stun

# 128
  • Мнения: 911
аз пък съм на мнение че човекът е социално или стадно животно.. и не е роден за да живее сам

... Confused
Баба ми - светла й памет! - казваше: "е-ех, мама, не се живее самО." Така философски заключаваше какво е самотата.
И аз така мисля - стадни животни сме, не е нормално да си саможив, единак.

Рабира се, човек ако не си е приятна компания сам на себе си и не си е интересен, тежкО на близките му. Трябва да си занимаваш главата с нещо, както казва Jaly, пък и...това е най-добрата профилактика срещу Алцхаймер  Mr. Green

Но най-добре би било, ако...можеш да се занимаваш и да ти е интересно с някой друг...или поне да има с кого да си споделиш интересите.
уфффффф...in a perfect world...

# 129
  • София
  • Мнения: 17 282
Определено ужасно много неща ми липсват в живота ми сега, но не мисля за тях, не се вторачвам, а обратно - вторачвам се в хубавите - и се оказва , че те са още повече... и им се радвам - ден за ден, час  за час, секунда за секунда дори.
Само като си помисля, че детето ми никога повече няма да е на 1 годинка... и се хващам за това тук и сега - тук и сег а-като удавник за сламка - защото днешния ден е единствен, наистина.   bouquet
Пожелавам го на всички да ви се случи и вярвам, че ще.  Hug


Леле, Каси, колко се радвам да прочета толкова позитивни думи от теб  Hug
Браво, мацка, само напред  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт