32 арабско-българска победоносна

  • 13 278
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 560
Дори май другите се пооплашиха и от сутринта не са се разписвали  Joy /визирам Деси и Дидонка, а и Креми макар/.
Ели, макар, че много се изчервяват, Деси и Дидона са безстрашни, сега пък от както са тандем още повече. Laughing
Ели,тук съм мила!Не съм се изплашила!Аз,както казва Ноя съм безстрашна!Само от скорпиони ме е страх.За тандема,нали ще се сродяваме?
Имахме малък инцидент.Алекс да бърза да ми носи телефона се подхлъзна и падна.Удари си много лошо челото,брадата и носа в ръба на отворената врата.Така издрънча!Челото цялото е надуто и синьо.Милия,голям удар беше,но не смее да плаче,че нали е мъж.После излизахме и сега съм тук.Вие,много слабо тази вечер?

# 61
  • Мнения: 560
и да не се обждаме на очи, щото това е едното моето!!! #Cussing out Mr. Green[/i]
Кате,кое?Това синьото ли?  newsm78 Защото има и едно кафяво.Пак ли е твое?  Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 560
Момичета,вече е понеделник и е 09.Тъй като  не съм от ранобудните,а майка ми има рожден ден,ще ви почерпя за нейно здраве.Дано ни е жива и здрава,още много години,че ни е голяма опора!

Лека нощ от мен!   bouquet

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 01:24 от Didona007

# 63
  • Мнения: 3 461


Дидонче, да ти е живо и здраво майчето дълги години. Heart Eyes Съжалявам за Алекс, дано само с цицина да се е отървал. Мине се не мине и нечия глава издрънчава и у нас, Атли даже беше повърнал леко последния път и ме уплаши много.

Къде е Деси? Вече е тъмно и може да се черви на воля. Mr. Green

# 64
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Благодарим Дидонка , да е жива и здрава мама и да я радвате мнооого   bouquet, а как се казва !?!        Аз изпратих гостите , полях половината градина , утре сутрин другата , почистихме , измихме , окъпахме се , четата се натъркаля и  аз сега кво да правяяяя ..... не ми се спи ..... ще вися тук .... дано да си намеря нещо интересно ....

# 65
  • Мнения: 3 804


свате цветята са за майка ти да ти е жива и здрава и да ви се радва още много години
2то пожелание е зетя да се оправя бързо
ние преди малко се прибрахме от мола хлапетата заспаха ще ходя да спя и аз

# 66
  • Мнения: 3 804

Къде е Деси? Вече е тъмно и може да се черви на воля. Mr. Green
реших да те послушам и да си направя операция против из4ервяване,доктора след прегледа и изследванията ми свика консулт и след няколко 4асово обсъждане се произнесоха 4е не ставам за операция,при мен било генети4ен недостатък Joy Joy Joy Joy Embarassed

# 67
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ДидКА, да ти е живо и здраво майчето,много да ви радва и помага!!!!

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 11:52 от katyadjin

# 68
  • Мнения: 1 269
Добро мързеливо  утро  Hug

4естит рожден ден на маика ти Дидонке  bouquet  bouquet Да е жива и здрава още дълги години Hug Как е Алекс?И ние 4есто сме с цицина,но те така си растят децата Heart Eyes

Няма да е скоро събитието,така,4е девоиката към лъвица ще отиде С НАИ ДОБРИ 4УСТВА КЪМ РАЦИТЕ Hug Heart Eyes
днес ще ходим на мОдиш сити,да си поиграят децата,4е ве4е се 4удя какво занимание да им измисля в къщи.сега ще пиина още едно кафенце,4е не мога да се събудя,жегата ще ме умори.
Кате много хубава грамота избара Laughing заслужена е и отработена предполагам Mr. Green Heart Eyes

приятен ден на вси4ки Hug


# 69
  • Мнения: 3 461
Добро утро,



Милена, лек ден и внимавай с жегите и такситата. Heart Eyes Възхищавам ти се  на ентусиазма, мен ме е налегнал страшен понеделнишки мързел, а имам толкова неща да свърша. Tired

# 70
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добрутро и от мен -- късно легнала , рано станала и сега ми се спиииииииии  --  айде лека нощ !!!

# 71
  • Мнения: 1 184
Добро утро и от мен.
Сватенце, мерси за хубавото кафенце  Hug. Точно такива ги обичам - надигнатки Twisted Evil.
Дидонка, честит рожден ден на майка ти . Да е жива и здрава и дълги години да празнува този празник. А за Алекс нали се казва, че юнак без рана не може  Hug. Да му минава бързо.


Къде е Деси? Вече е тъмно и може да се черви на воля. Mr. Green
реших да те послушам и да си направя операция против из4ервяване,доктора след прегледа и изследванията ми свика консулт и след няколко 4асово обсъждане се произнесоха 4е не ставам за операция,при мен било генети4ен недостатък Joy Joy Joy Joy Embarassed
Деска, ако те е страх от операцията  Twisted Evil използвай серума на Биосфера. И той помага за изчервяването /нали така ме зарибиха да си купя цялата серия  Joy/.

Миленка, да е жива и здрава бебка, та и Лъвче ще я посрещнем Hug. Късмет днес с такситата  fingerscrossed.
 Hug

# 72
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро да е! мерси, ноя, донеси каната, плийз, не сме спали от жега, разказват ми се игрите на кокалите ми ,вси4ко ме боли да си търся прохладно място!сега линда спи на спалнята ,вклю4их  климатика, хи4 да не се обади до 13.00 !поне тя да се наспи!мързел не ами, голям! нищо не ми се прави, лежи ми се и ми се гледа нещо! устата ми стана като на певица да се прозявам!лек ден от мене! Tired
миленке защо да не я 4акаме скоро? как разбра? newsm78
4естит рожден ден на майаката на дидонка! много години пред нея!  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 725
Диде, Честит Рожден Ден на майка ти

Много здраве и дълголетие и желая и все така да ви е радост и опора!

Момичета едвам ви изчетох, лаф-моабета върви с пълна сила  Wink Добре че ведрото настроение и приятните емоции преобладават  Grinning

Аз се завърнах от Доспат, много хубаво място - препоръчвам за посещение!! Чист въздух, спокойствие, красотата на Родопите... Наблизо в района е и Ягодинската пещера, триградското ждрело.

# 74
  • Мнения: 3 461
Ани, радвам се , че пак си при нас. Heart EyesБила съм на Триградкото ждрело като ученичка, много е красиво. Направи ли снимки?

Марси, коя от двете ни е по-дестабилизиращия елемент? Thinking

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 13:00 от Noia

Общи условия

Активация на акаунт