Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15

  • 14 562
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
Получих от 29-ти, днес. Ще ходя да я взема след работа.

И моята е от 29-и, дано дойде скоро!

# 16
zdraveite na vsi4ki!!  az sam ot  dnes registrirana  tuk za6to me  iteresuva mn  ot tozi 4udesen sait Laredoute.fr....  edni obuv4ici  no  az nqmam registraciq  tam i nz ezika i mie mn trudno i nemoga da si gi pora4am...zatova ako ne e mnogo naxalno ot moq strana iskam da pomolq nqkoe momi4e koeto iska i moeto moje dase doeri taka na nqkoe nepoznato momi4e kato men...kogato si pora4va ne6to ot tozi sait dali 6e e vazmojno da pora4a i tezi 4exli4ki koito sam xaresala.az 6eta si platq koloto trqbva 6e se revan6iram razbirase.ako nqkoe momi4e ima jelanie 6eq pomolq dami pi6e na maila  ralivd@abv.bg  za6toto 6e mie po lesno da se razberem tam.
 mnogo blagodarq predvaritelno dano ne e mnogo naxalno ot moq strana Simple Smile  lek den na vsi4ki!!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 971
Виж линка горе, там всичко е обяснено Peace, иначе - сега няма да поръчвам, но като правя поръчка с удоволствие бих помогнала (ще пиша ТУК преди това да видя има ли желаещи). Мисля, че все пак е малко нахално да искаш момичетата да се свържат с теб защото така ти е по-удобно. Но дано да може някое момиче да ти помогне.

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 16:02 от Finty

# 18
ami da znam  4e e naxalno da iskam dase svrzvat s men.no poneje me sram i mie neudobno pred celiq florum i zatova poiskax taka Simple Smile razbira6 lime?6esam blagodarna na tova momi4e koeto mi pomogne Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 971
За тази цел има лични съобщения тук, момичетата може да ти пишат лично съобщение и да не занимават всички останали. Така предполагам всички ще са доволни  Peace

Ако искаш може да ни покажеш кои обувки си си харесала  Grinning

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
като начало пробвай да пишеш на кирилица Peace

# 21
  Très très bonne affaire

Sandales plates
   
Sandales plates
http://media.laredoute.fr/product/picture/30441281o_aix.jpg


à partir de 6,00 ?
 ami eto tezi sa

# 22
  • Мнения: 13 512
Аз имам от 28, 29 и 30 поръчки
Дали ще ги пратят наведнъж  newsm78
I  аз имам от 28,29 и 30, но  днес получих само едно известие от митницата- тоест за един колет.

# 23
  • Мнения: 13 512
Питай Монда дали не й е изчезвал колет. И кой още беше? Много неприятно Confused
Изчезна ми и след 4 месеца ми изпратиха чек за стойността,който още не съм получила. Като го занеса в банката, след 2 месеца ще ми преведат парите. Или- колетът от 21 март се изгуби  и някъде към края на септември ще си получа 170-те евро./ако бяха 50- друго щеше да е като че ли.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 324
Питай Монда дали не й е изчезвал колет. И кой още беше? Много неприятно Confused
Изчезна ми и след 4 месеца ми изпратиха чек за стойността,който още не съм получила. Като го занеса в банката, след 2 месеца ще ми преведат парите. Или- колетът от 21 март се изгуби  и някъде към края на септември ще си получа 170-те евро./ако бяха 50- друго щеше да е като че ли.


Монда, настоявай друг път да ти ги връщат по сметка, на мен веднъж ми се е губила поръчка и след кратка комуникация им дадох банкови детайли, преведоха парите точно след седмица  Wink

# 25
  • Мнения: 13 512
казаха ми,че нямат практика да връщат пари по сметка,а изпащат чекове. от Ла Редут ли ти изпратиха парите след една седмица?

# 26
  • София
  • Мнения: 10 324
казаха ми,че нямат практика да връщат пари по сметка,а изпащат чекове. от Ла Редут ли ти изпратиха парите след една седмица?

Да, и на мен ми казаха че нямат такава практика, но аз им отговорих, че предпочитам банков трансфер, предупредиха ме че ще го чакам месец, а го получих след седмица.

# 27
  • Мнения: 5 790
Аз им писах за моята изчезнала поръчка от 13.06. Все още чакам отговор, но нямам надежда вече да я получа. Мина почти цял месец. Явно някоя пощенска служителка се кипри с нови дрешки.

# 28
  • Мнения: 4 202
Относно изгубените пратки копирам един мой постинг от старата тема тук, мисля, че е от полза да се знае в случай, че пратката се изгуби и онези се размотават.



Момичета, да ви кажа какво подочух вчера и то от много сигурен източник 

Става въпрос за тези от вас, които не са си получили пратките и от Ларедут продължават да ги мотаят.
Значи имате право, след като сте водили кореспонденция с търговеца, но той не предприема нищо, да се обадите във вашата банка и да подадете жалба в отдела, който се занимава с рисковите операции по кредитните карти и от там те ще направят тяхно си проучване и могат да ги задължат да ви върнат парите.
Но както казах вече, задължително преди това трябва да е водена кореспонденция с търговеца.

# 29
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Доколкото си спомням пратка до 2 кг. си получава от пощата. Нали няма ограничение за броя на артикулите в такава поръчка? Аколко дрехи правят 2 кг?

Общи условия

Активация на акаунт