Корема май голям е доста вече и се крие в него НОЕМВРИйското човече!

  • 9 807
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 827
АЗ за сега мисля в "Шейново".Ама не съм 100% сигурна.

# 16
  • Мнения: 148
на мен ми препоръчват Тина Киркова, определено др.Ташков

# 17
  • Мнения: 126
не е окончателно но се насочвам към майчин дом.Знам ли къде ще е най добре за беби

# 18
  • Мнения: 126
колко тежат бебчетата ви

# 19
  • Мнения: 14
Момичета много са ви хубави коремчетата. Ако видите моето коремище.... Shocked
Днес отивам да взема малкият от детска градина и мед. сестра ме гледа и пита " Хайде не роди ли вече ?" Аз през зъби и казвам , че съм чак в Ноември. И коментара и беше " Много си напреднала тогава.
Аз се мъча да се снимам с телефона сама , но не мога да се снимам хич добре , все размазано изглежда. Ще накарам Тони , ще кача и аз един корем в албума , не може така - изоставам.

# 20
Простете, че се намесвам само от време на време. Но, Клер, по въпроса за БХС и близнаците, тук (в Англия), категорично пише в листовките на Здравната каса, които раздават преди изследването, че резултатите не са точни, ако майката носи близнаци. Ако се интересуваш по-подробно, могат да потърся и електронния линк и да ти го пратя. Успех на всички!

# 21
  • Мнения: 1 546
Много сладки кореми, момичета! Hug Ще се снимам и аз тези дни.

ПростоАз, май ще съм плевенчанка в понеделник, че доктора ми заминавал на някаква конференция... Tired

Днес пак минах през магазина за бременни в Търново, уж все се заричам да не ходя...мацката продавачка ме напъха в един ужасяващ панаталон, посмяхме се с милото и излязохме. Mr. Green

Тук само гърмелите бяха много, капнаха точно две капки дъждец... Simple Smile

# 22
  • Мнения: 126
коремчетата са страхотни Hug

# 23
  • Мнения: 421
Боже... каква буря има в Плевеннн   ooooh!  Гръмотевиците падат точно на поляната до блока  Shocked  направоо не е истина! И какъвв порой - ще ни потопи... А котката направо се е наакала от страх  Laughing

# 24
  • Мнения: 126
и в софия не е много приятно има ужасни светкавици,гръмотевици,вятър и дъжд това време не мисли за такива като мен които ги е страх Embarassed е поне ще е прохладна нощ Laughing

# 25
  • Мнения: 148
Добре, че ще е прохладно... незнам от кога не съм спала нормално от тази жега #Crazy

# 26
  • Мнения: 126
и аз се радвам от кога се моля за леко захлаждане придружено с един спокоен и невероятен сън заслужаваме го Naughty

# 27
  • Мнения: 3 416
Блазя ви на дъждеца Sunglasses А при мен е такава жега,че не мога да дишам,имам чувството,че ще ми се завие свят от недостатъчно въздух..и да,възможно ли е корема да порастне за няколко дни ShockedИмам чувството,че моя расте даже с часове....Тя хапчета дето ми е изписал доктора нещо не ми харесват ThinkingДал ми е Обсидан(това е бетаблокер Shocked) И Гинаприл..та Гинаприла вдига кръвното и повишава пулса(колко още може да изтърпя,аз и по принцип съм с повишен пулс,при вас как е?),а Обсидан-а влияе на послена сърдечната честота,много опасно ми звучат тия неща! Имам чувството,че за части от секундата се отнасям нанякъде,това от жегите ли е? Не мога да дишам,корема ми притиска всичко!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,
Аз се стягам да пътувам за Търново и реших да се разпиша преди да замина.  Simple Smile
Вчера видях дрехи за бременни в Биг Шопа на Аксаков - имаше много хубави дънки за 16 лв, но бяха останали само големи норема - 44-46, имаше и панталонче за 13 лв и комплект туника с дълъг панталон за 20 лв - изглеждаха много добре, но и те бяха големи размери. Ако има някоя по-едра бъдеща мама може да ги погледне - определено цените си струваха. А и в някой Биг Шоп може да има и други размери  newsm78 обаче аз незнам къде има друг техен магазин.
За корема - моят е огромен - всички питат сигурна ли съм че не са близнаци Embarassed Вече съм + 9кг, но съм качила в корем и цици. С тия темпове незнам до къде ще я докарам.
Тук си е студено тази сутрин и пак започвам с чуденката какво да си облека  Embarassed
Хайде - отивам да се завра в гардероба и да видя какво да сложа, че ...Приятен и прохладен ден   bouquet

# 29
  • Мнения: 884
Добро утро на най-сладките коремчета в нета! Чакам сестра си да ме снима и ще се тропна в албумчето и аз. Вчера бях на ФМ , всичко е наред и с мен , и с бебто. Аз много се притеснявах, защото вие все пишете колко силно ритат бебоците ви, а аз като че ли не усещам толкова силни движения- при мен са леки и нежни, дори понякога си мисля бебето ли е , или нещо друго... Но докато докторът оглеждаше девойката /близо 30 мин, та и повече/, тя правеше акрабатика в корема ми, и така видях, че дори когато очевидно се движи, аз пак нищо не усещам. Той каза, че е нормално, бебокът е 480 гр, и докато е толкова мъничък, това ще са ми усещанията. Успокоих се-бях много уморена, от 7.30 на работа, а прегледът беше от 19.30, и се прибрах към 21, парцалива и уморена, но успокоена.А , и за големината на бебетата сега-снощи изтеглих морското си свинче-550 гр, значи долу-горе толкова са големи и слънцата ни , но имайте в предвид,че животинчето е по-дебеличко,  отколкото трябва...

Общи условия

Активация на акаунт