Отговори
# 30
  • Мнения: 2 327
Ми щото аз писах, че вече не ги преживявам много нещата. Освен това го казах на майтап, спокойно Simple Smile

# 31
  • Мнения: X
2 години нещо малко множко ми се виждат  newsm78

# 32
  • Мнения: 660
Сутрин не искам да се събуждам,искам нощта да продължава,искам с целувки да ме докосваш и твоя мирис по мен да остава!
Ако те няма,знам ,ще полудея,знам,без теб не мога ,знам,да оцелея,отмного сълзи,знам,ще ослепея знам,ако те няма,знам ,няма да живея!
Ако си тръгнеш дали до вратата ще имам сили да те изпратя,как ще те пусна да минеш край мене,нали сърцето от болка ще стене!
С тебе горя, с теб се чувствам жена, с тебе разбрах какво е любовта!!!!!
 Та във връзка с горният текст,всяка следваща любов се струва на човек като най силна и последна.
Аз мисля ,че ме чака някъде човек с който ще сме един за дръг и ще бъдем щатливи заедно,ако не здраве да е...Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 6 477
Милички, само може ли да се вмъкна за две думи? Искам да ви кажа, че това - няма да се връзвам, ще го карам леко, а като си тръгне няма да има дупка - тоя филм жените не са устроени да го гледат или поне огромната част от тях! Генетично, еволюционно, жената е създадена по-емоционална точно да прикотква и задържа мъжа, за да могат да се отгледат децата....И затова и жените са овъртолват емоционално изключително лесно и колкото и да се убеждават - ее, ще преживея леко раздялата...почти никога не се случва така. Та идеята ми е, не да ви отказвам, а напротив - да бъдете подготвени, че раздялата винаги боли! И както казваше един много близък на емоционалното ми минало човек - Само не се прави на ООчудена като се случи, нали си предупредена! Както се казва във френската поговорка - Всяка раздяла е една малка смърт! А тези, които наистина са преживели леко раздяла - шапка ви свалям, момичета, вие сте късметлийки!

П.С. Аз лично не се научих да преживявам лесно разделите и затова няма да допускам да има с кого да се разделям - говоря за мъж.

# 34
  • на морето
  • Мнения: 314
Браво Иррра страхотно казано!!!

# 35
  • Мнения: 451
Ето, аз съм от тези, които могат вече спокойно да кажат - никога повече!
Изпепеляващи емоции вече не мога да изпитвам поради прекалено много разочарования, прагматизъм и натрупани години! А и най-важното - нямам никаква необходимост от такива неща! И точно това ми позволява да кажа - no more tears!....щото те вървят неизбежно след емоционалното овъртолване....Но по-младите мами да не губят надежда и да действат по въпроса Hug Hug Hug
Пак уцели в 10 Laughing Напоследък само тази песен си слушам CryНо още съм мнооого зле.
И от раздялата ме боли,не мога да си стъпя на краката #Cussing outИ с горе цитираното съм наясно,но ми е трудно да приемо факта,че точно с мен се случи.И явно такова ще е...
"Като не можем,квото щем,ще щем,квото можем" Sad Sad Sad

# 36
  • Мнения: 393
 Rolling EyesЧак пък изпепеляваща....нее съвсем.Поне в началото никак,ама никак не подавах Winkи не допусках,че има и различни хора.Явно лош предишен опит ooooh!Но пък беше постепенна и все по- и по-дълбока Simple Smile
 И знаете ли кое е най хубавото-днес осъзнах,че преди 4 г.тъкмо се бяхме разделили с ...няма значение и бях в някаква невероятна черна дупка(в последствие и следващите 2г. рождения ми ден се превръщаше в кошмар-ама хубав ден за раздяла,а Wink),а сега дори и не осъзнавах ,че пак са ТЕЗИ дни и въобще  мие  СУПЕР smile3521 newsm62 newsm08
  Има и втори шанс!С две ръце ЗА!!!

# 37
  • Мнения: 2 327
Morgana, аз неговоря просто така... Не си мисля, че ще почна тепърва да преживявам леко нещата, ако някой ден се случи. Случи ми се на няколко пъти откак забременях и родих. То в един момент човек претръпва... И времето за страдане намалява Simple Smile

# 38
  • Мнения: 604
Вечен оптимист съм Simple Smile Не съм допускала нито за миг, че животът ще ме сюрпризира по начина, по който го направи. Интересното е, че откакто дъщеря ми се появи, се промениха приоритетите ми. Чувствам се цяла, фокусирана и осъзната и като че ли идеята за нова връзка отстъпи на заден план. Обикновено любовта просто се случва, като ме сполети пак искрено се надявам да не повтарям старите си грешки и поне малко да включа разума в цялата система. А на кандидата ще се наложи освен искрените си и зрели чувства към  мен, да обикне и да ми помага в грижите за специалното ми дете. По-скоро се притеснявам от нейната нужда от баща, отколкото от своята за другар Simple Smile
Както е казал мъдрецът: Не вярвайте в чудеса, разчитайте на тях! Hug

# 39
  • Мнения: 219
Ми доста трудно подхождах...скептично и със много недоверие.Предпочитах първа да избягам отколкото да рискувам,но както винаги се появи някой който ми обърка плановете Hug
Шегата настрана но как ме изтърпя-незнам.Накрая след като и аз бях хлътнала до уши,реших че по-добре да рискувам,може ида спечеля,отколкото после цял живот може би да съжалявам за него.
И спечелих.

# 40
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
какво значи чувството - то не е свързано с мен, а с човека отсреща!
затова как бих могла да знам дали ще срещна човек който да ПОРОДИ в мен такива изпепеляващи чувдства?
чувствата подлежат на разум...но само в определени части
ако човек е емоционален - то той и да умира - пак ще изпитва чувства
а този който си е практичен и да го наречем "разумен" няма да изпитва
има предимства и в двете неща, но те са заложени дълбоко в човека
спроде мен този с чувствата може само да се научи покрай тях и да мисли - но никога не ще се научи да не чувства
както и този с по-слабата чувствителност ще му е трудно да се отучи предимно да мисли и после да чувства

Общи условия

Активация на акаунт