Аз съм бебе сладко и засмяно! През СЕПТЕМВРИ ще се видим, мамо!

  • 15 406
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 99
благодаря Снежи за отговорите! Значи сега си в питанка синьо ли да звимаш, розово ли :0 важното е да е живо и здраво, а 3 кг си е съвсем нормалко.
Аз все забравям да кажа, регистрирах се за хипо+ карта и получих отговор на емайла за потвърждение почти веднага. Нали в предишната тема някои мами питаха.
И аз си кукувам тук, моткам се чудя се какво да правя, и докато се обърна и то времето си минало. Най-накрая и аз намерих време да плюкна албума с дрешките, е има и още но тях друг път:)

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 12:49 от katrin7

# 76
  • Мнения: 229
оппсссс сега видях   хексинчето на снимките......ми ти си била голям Бобон бе мацка Peace Hug Hug..много си симпативъртигазична Mr. Green Mr. Green Mr. Green..
Много си фешън с тази бялата рокличка Hug Hug
единия ви приятел с тея тъмните очила ми прилича на Руши Виденлиев  hahaha
Мерси, Ани, ама имай предвид, че от многото снимки, които имам, съм избрала да постна точно най-"симпативъртигазичните", че да не ме гледате и да ми се смеете всъщност какво съм ненагледно кюфте от кит.  hahaha А бялата рокличка вече едва ми става, гръдната ми обиколка и гърбината й идват в множко и сега като я сложих на една сватба, за малко да я сцепя в бюста, че не е разтеглива.  Embarassed
А младежът с цайсите на живо хич не мяза на Руши, ама това не пречи да има също толкова много обожателки.  Laughing

katrin7, прости ми невежеството, но какво е хипо+ карта??
А дрешките ти са направо страхотни!  Hug Много са сладки, особено гащеризончетата накрая. Аз засега съм повече на бельо/бодита, че още не съм намерила нищо по-връхно за нюборн. Т.е. вчера в Marks& Spencer харесах много едни жилетки и дънки, ама бяха на цени все едно моите дрехи и ми досвидя.  Confused Но се успокоявам с това, че имам още време - над 2 месеца. А и след 2 седмици като изляза в майчинство и започна да си кукувам всеки ден сама вкъщи, мисля с това да се разведрявам - шопинга за бебчо.  Laughing

P.S. Пропуснах да кажа за който търси бодита, че в Marks& Spencer в mall-а на Хемус има комплекти от по 7 бодита за 60 лв и то всякакви видове.

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 13:21 от Hexina

# 77
  • Мнения: 99
благодаря Hexina,
хипо+ карта, е карта за отстъпка 3% в хиполенд. Но ако си я поръчаш идва чак след 30 дни. Тук имаше мами дето се опитваха да направят регистрация по интернет и се оплакваха, че не получават потвърждение. А при мен се получи веднага, още от първия път.

# 78
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
малиииии момичет асилно съм развълнувана Hug Hug
Августинките вече си имат бебе Peace Hug Hug baby_neutral baby_neutral
Родило се на 7.7.07г...доста раничко се  е родило Peace...ейй другия месец и нас треска ще ни тресе да знаете Mr. Green Mr. Green
Гледам тука всички са в обедна  почивка Joy Joy

# 79
  • Мнения: 518
малиииии момичет асилно съм развълнувана Hug Hug
Августинките вече си имат бебе Peace Hug Hug baby_neutral baby_neutral
Родило се на 7.7.07г...доста раничко се  е родило Peace...ейй другия месец и нас треска ще ни тресе да знаете Mr. Green Mr. Green
Гледам тука всички са в обедна  почивка Joy Joy
Не, някои просто се опитват да опразнят хладилника hahaha Joy

# 80
  • Мнения: 229
хипо+ карта, е карта за отстъпка 3% в хиполенд. Но ако си я поръчаш идва чак след 30 дни. Тук имаше мами дето се опитваха да направят регистрация по интернет и се оплакваха, че не получават потвърждение. А при мен се получи веднага, още от първия път.
Да, аз затова полюбопитствах, защото реших, че Хипо може да е свързано с Хиполенд, а от там определено можеш да си купиш всичко за бебето и има хубави неща. Една отстъпка не би ми дошла зле.
Сега ще разровя да видя как се прави регистрацията за такава карта...

# 81
  • Мнения: 498
Ани   кажи пак за ония твойте болнични и разликата, която се получаваше. Дали успя да провериш месечните осигурителни доходи. Ако трябва да ти изпратя допълнително моите изчисления, че да сверяваме, кой къде бърка.

# 82
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ама Снежи то там дето ми даде да проверя там са ме усигорявали на някви суми  от сорта на 480 лв и разни такива.А тя брутната ми заплата е  395..и бях силно зачудена...

Ами смао забелязах че има разлика  в сметките на НОИ с твойте с 1,01 лв.. Tired

# 83
  • Мнения: 1 896
Не, някои просто се опитват да опразнят хладилника hahaha Joy

Аз пък направих първия си опит да изплискам морето. Много приятно си поплувах, ако и мъжът ми да вика че съм изглеждала все едно се давя. Аз плувам добре по принцип, но сега внимавах, щото не знам как ще го приеме тялото ми, а и от най-малко натоварване се задъхвам иначе, та трябваше първо да видя как ще ми се отрази.
Бебето много се кефеше, а аз си представях как и то се чувства по подобен начин топнато в течна среда. Мръдкаше ми по малко в шкембето, ако още малко поплувам тези дни, може и да му помогна да се завърти, знам ли.
После направихме щуро шоу на народа, щото до нас имаше едно русначе на около година и половина, което съблече майка си да суче и моята маймуна като видя взе и той да ми се моли да му дам тити. И аз кво да го правя, разкандърдисвах, па накрая се навих. Той иначе не се сеща дни наред ама като види е много жален милия. А и предишните лета сме се кърмили до дупка на плажа, то като ожаднее тва кърмено дете, друга напитка не признава в жегите. Та показахме как кърми дебела бременна мама в седмия месец, току-що изпълзяла от морето  Mr. Green
Много пишете днеска вие - май вече всеки си е по къщите, а?

# 84
  • Мнения: 498
От НОИ теглят инфо именно то тая база данни, съответно обезщетението ти е изчислено от това, което пише там. Работодателят подава тази информация, НОИ я ползва в изчисленията. Странно ми е от къде идва тая разлика 395 - 480 лв. като изрично проверявах от фишовете личните осигурителни вноски от каква база (осигурителен доход) са удържани. Като помислиш 1,01 не е разлика, но пък 20х1,01 си е 20 лв. на месец  newsm78 . За това ровичкам още по темата.

# 85
  • Мнения: 27
много хубави  покупки  сте  направили.В  нашия  град  има  само  на  азис  и  сали.И  се  надявам  като  дойда  в  София  в   понеделник  или  вторник  и  аз  да  взема  нещо  на  бебчо. Мисля  да  отида  до  магазина  в   кв.Павлово  нали  там  предлагат   Куини (кали  много  ми  хареса  твоята  количка (Ако  не  в   премаман  ще   видя  цените .Аз  имам  там  карта.А  относно  болничния  45 дена  преди  раждането  ,акушерката  каза че  е  от  30 .07.,  а  аз  мисля  че  от 28.07.  има  ли  значение.А   втория  болничен като  ще  раждам  в София  от  там  ли  ще  ми  го  издадат.

# 86
  • Мнения: 518
После направихме щуро шоу на народа, щото до нас имаше едно русначе на около година и половина, което съблече майка си да суче и моята маймуна като видя взе и той да ми се моли да му дам тити. И аз кво да го правя, разкандърдисвах, па накрая се навих. Той иначе не се сеща дни наред ама като види е много жален милия. А и предишните лета сме се кърмили до дупка на плажа, то като ожаднее тва кърмено дете, друга напитка не признава в жегите. Та показахме как кърми дебела бременна мама в седмия месец, току-що изпълзяла от морето  Mr. Green
Много пишете днеска вие - май вече всеки си е по къщите, а?
Басилиск, имай милост  ooooh!Joy Joy Joy Joy hahaha някой ден наистина ще се преобърна заедно със стола докато чета hahaha Чакам с нетърпение да се запознаем на живо; не мога да повярвам, че такова Чудо на природата като тебе наистина го има Laughing
Аз лично съм си вкъщи - както бях писала и сутринта, пак ме оставиха самотна мастия вкъщи да правя санитарен полуден Whistling ooooh!

# 87
  • Мнения: 194
здравейте пак момичета!Днес за първи път записаха тоновете на бебчо...всичко в наред ,леле по-едно време как изшути доктора...  Laughing той ме пита дали ме натиска силно и точно същия момент усещам как ме натиска,но..няколко пъти един след друг и викам ,лелее тоя лекар кво  прай,а то бил ..бебчо  Laughing още от сега е с харектер...  Sunglasses иначе тежим... 1658гр. Simple Smile не можа да потвърди пола на бебо,защото и ние сме седалищно,но според лекаря,щял да се обърне!Вие знаете ли до коя седмица се обръща?аз го питах,но..не разбеах отговори ли ми изобщо,а за тази бучка дето имам на гърдата,трябвало задължително да се махне,така е написал другия лекар!!!!!сега моя каза,да говоря с хирург и след като ме прегледа да ми каже..кога?!дали като родя,да не курмя,а веднага да ме оперират,дали след като спра да кърмя или още сега  #Crazy представяте ли си ..как в 8-ми месец беее,тия хора не са в ред!!!но...ще видим..!Ани,да моя лекар и в събота работи Simple Smileщото не е в поликлиника а в частен център,даже дава и дежурства нощни в една болница!!! Winkмн е работен,а?! Winkмн гушки и целувки!и..ако някоя може да каже нещо за седмиците,кога се обръща,ще съм й благодарна,може и да сте го писали преди ,но нз каде да търся..извинявам се от сега  Embarassed  Hug   bouquet

# 88
  • Мнения: 502
днеска вършахме пеша около пет часа и аз съм във възторг  Mr. Green
на тва отгоре купихме чаршафки на хипопотамчета  Mr. Green , розова хавлия с две сиви мишки на главичката  Mr. Green, боди на мечета  Mr. Green

айди чао засега, че дойдоха  гости  Stop

# 89
  • Мнения: 690
Хай и то мене, дебеланки  Hug
Аз днеска "шопингувах", започнах с първите покупки - понакупих дрешки и едно одеалце, така че вече си дадох старта  Peace
Ани,  аз съм бе, мила - същата стара овца, ама с нова картинка  Joy Joy а за таралежко - много бързо щъкат, нали ? аз бях видяла един на ДРужба от терасата и викам на мъжо - бързо да видиш кво тва - голяма картица ли е  newsm62, пък той вика - тва таралеж бе зайо  smile3555  rotfImbo
Огромно мерси на Снежка за включването   bouquet
Мирта , последна актуално инфо от днес - колички Чиполино - най-евтини и с най-голям избор на Кукленско шосе, Маг Ингланд - магазин Штъркел /май са по-добри/, Кангуру - склад 49 в Малката търговия на Брезовско шосе, дрешки /особено бельо/ и всичко останало - ВисВиталис  Peace аз днеска си накупих дрешки, Миртичка, ама ме мързи да качвам снимки  Sick та ако наистина се колебаеш дали да пазаруваш от Пв и те интересуват цени - тогава ще снимам и ще ти пиша подробно кое колко стотинки е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт