Споделете 15

  • 19 435
  • 855
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 616
Споделям статистическите резултати от кандидатстудентските изпити в ИУ Варна:

география, ср. успех от конкурсния изпит 3.76
математика - 3.88
история - 3.76
български език /тема/ - 3.65
български език /тест/ - 3.52

 Thinking

Мяу, честито ти рождениче, да е живо и здраво  Heart Eyes

Анджи, аз пък се чудя с тези ниски резултати дали ще си запълнят специалностите. Все си мислех, че нещата във висшите учебни заведения са по-спокойни, за разлика от средните училища, но се оказа, че дълбоко се заблуждавам. Преди време разговарях с един познат преподавател в Академията и той ме светна, че и те се борят за бройки и се правят на маймуни. Като например преди година (или две) след изпита по математика ректорът събрал проверяващите и им намекнал да не се втеляват много-много, че ще останат без студенти... Confused Затова университетите пишат високи оценки още на предварителните изпити, че да си осигурят студенти (злите езици говорят, че в УНСС на предварителния изпит по нещо-си има 900 шестици Shocked). Та нещата ръждясват вече и във висшето образование...

# 76
  • София
  • Мнения: 8 348
Изгърмя ми компютъра.
Сега нямам музика, нямам принтер, скенер и мрежа с другите в офиса.
Не мога да си върша работата и ме е яд допълнително.

# 77
  • Мнения: 3 405
Честити ни бъдещи икономисти, лекари, юристи и пр.
Кофти  Confused

# 78
  • Мнения: 4 585

Вълчо, аз що така пък за друго се сетих като те четох? newsm78
Няма да се възползвам от идеята.
Мацка и котка са различни неща.
А езикът на котките е като шкурка. Ох.

# 79
  • Мнения: X

Няма да се възползвам от идеята.

Аз идеи не съм давала.   Naughty
Моля не ми приписвайте такивИ неща. Crossing Arms

# 80
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Изгърмя ми компютъра.
Сега нямам музика, нямам принтер, скенер и мрежа с другите в офиса.
Не мога да си върша работата и ме е яд допълнително.

А моят принтер се задръсти с някакво малко парченце хартия, което не знам как ще изкарам. Twisted Evil
Нищо не мога да разпечатам или да копирам. Утре ще трябва да си нося пинсетата на работа. Close

# 81
  • Мнения: 3 405
Ако бях при теб щях да ти помогна. Аз съм Най Добрата Измъквачка На Заседнали В Принтера Хартийки.

# 82
  • София
  • Мнения: 8 348
Това с хартииките и аз го мога.
Обаче компютурут се бъгна окончателно и го изпроводих да го оправят и преинсталират.
И са ми е зор, щото нищо не мога да свърша.

Фам, пробва ли да го обърнеш и да го поизтръскаш?

# 83
  • Мнения: 2 792
Споделям, че днес детето става на 3 години. Засега денят е хубав, до довечера ще видим как ще е. Рождения ден се очертава като пълна лудница.
Черпя ви по едно парче от торта с малинки, джина следобед  Laughing


Честит рожден ден на детето  Laughing, весело празнуване довечера.


  Аз сънувам основно кървища и кошмари, не знам защо, няма член от фамилията, чиято смърт да не съм сънувала. А, аз като сънувам, че някой умира, сънувам, не е да не сънувам, винаги живописно с подробности и по-особино болезнен и отвратителен начин Tired


 

# 84
  • Мнения: 1 937
Честит рожденик на Мяу и от мен. Да расте здрав и безгрижен.

Споделям, че температурата в Родопите е 24 градуса и ми е студено  Confused

# 85
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честит рожден ден на малкото Мяуче Laughing

И да, сиамките са много обичливи. Ако я оставя, ще ме ближе до безкрай ooooh! И няма да и се заглади езика - все ще дере Tired

# 86
  • Мнения: 2 550
Здравейте,

аз днес се улисах в работа и чак сега се сетих за форОма  Joy
напоследък предимно в тая тема списвам, почти в никоя друга...и почти не чета
май е дошло време да си дам отпуска от форума  Laughing

Честит 3-ти рожден ден на Мяу Джуниър   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 616


И да, сиамките са много обичливи. Ако я оставя, ще ме ближе до безкрай ooooh! И няма да и се заглади езика - все ще дере Tired

Аз пък съм чувала за сиамките точно обратното - че са злобни, злопаметни и ревниви. Но имах сиамец, който беше невероятно кротък, добричък и гальовен. Единственото му прегрешение беше, че се изпика на Езикознанието ми, ама не му се сърдя - беше напълно справедливо! Laughing

# 88
  • Мнения: 2 550
И аз имах Симаец...беше много мило животно.
Но сутрин в пет виеше, докато някой не стане да го гали.
Наложи се да го даря на дядо ми...който се страхуваше от котката, защото му съскала много страшно  Laughing

Новата ми котка, марка улична-превъзходна, пък е много спяща, но когато е будна е дзвер и половина, самата нежност. Мнооооого хапе като си играе, дано и мине хапещия период, че не се търпи  Laughing

# 89
  • Мнения: 488
Моята сиамка беше най-добрата на света, умря милата тая зима, на почетната възраст 12 години.
Боян я разнасяше като чанта и дори не му е изсъскала или посегнала да го одере. Липсва ми. Сегашната ни котка е нейна дъщеря - за справка - аватара ми  Simple Smile
Безподобна нахалница!

Благодаря ви още веднъж за пожеланията момичета, да ви се връщат стократно и да са ви живи и здрави дечицата!

Общи условия

Активация на акаунт