Отговори
# 60
  • Мнения: 155
Добре дошла! Дано не чакаш дълго! Успех!

# 61
  • Мнения: 100
Добре дошла! Дано не чакаш дълго! Успех!
Благодаря!

# 62
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте момичета!  Hug
Аз доста отдавна не съм писала тук, по различни причини, и виждам, много нови лица има тук. Лошо няма, важното е всички набързо да минават през темата и да отиват към отчетни!  Naughty

Кали, страхотна новина!  Hug Дано повлечеш крак  Mr. Green. Иначе ти желая лека и спокойна бременност, и безпроблемно раждане накрая!

Иначе, добре, че си дадох малко почивка това лято, че само проблеми ме преследват. Някои от момичетата в чата знаят, че си дойдох в Бг за малко, да си почина уж, а то една почивка излезе.... дето никъде я няма. Още в началото ме нападна някаква алегрия, незнайно от какво, бях 3 дни на системи в спешното, уж ме стабилизираха. Сега пия хапчета, не ми направиха изследвания, защото сега не можело newsm78, и само се надявам да не се повтори. На всичкото отгоре, ми изгубиха багажа от компанията, та кацнах без багаж и сега чакам евентуално да го намерят и да ми го донесат.

Лека седмица на всички, и добре дошли на новите момичета!   bouquet

# 63
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Кали, честито миличка!   newsm51 Много се радвам за теб!
Ох, добре че виждам вашите две чертички на тестчетата за бременност, че иначе други не съм виждала  smile3512!

Излязоха ми изследванията на щитовидната жлеза и изглеждат нормално! Поне това е хубаво!
Чао за сега!

# 64
  • Мнения: 1 436
кали,  честито newsm68 newsm44

dari75, какво стана при теб? Кръвен тест прави ли?

Вес  Hug. То все в отпуската се случват такива неща  Confused

# 65
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте сладурани! Как издържате в тия жеги?

Кали, честито миличка! Толкова се радвам за теб! Айде дано повлечеш крак и да си ни на късмет! Аз също ще се тествам тази седмица към четвъртък. Ако не ми дойде дотогава.Ама незнам какво да мисля, в петък и най-много в събота много ме болеше корема..
baraborka ,добре дошла, ама да не се застояваш дълго, а по-бързо към отчетни.

# 66
  • Мнения: 163
Калиииииии, разкалях терена от кеф!!!!  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm51

Сигурна съм, че всичко ще е наред! Въобще да не чувам подобни мисли "ако ще да се обърка" или "квото ще да става"... До две съм се вдигнала да ти отупам бременния задник  Laughing
Много се радвам!!! Пожеланията са ясни!

Juturna, ти беше за вчера, ама нищо не си казала... чакам те и теб!

# 67
  • Мнения: 560
Честито и от мен на Кали и на всички,които съм пропуснала.

От мен една нова рецепта за бременеене:


+

=

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Здравейте кандидат-мами. За първи път се включвам в тази тема. Аз съм от нечакащите на 26 юли. Макар че имам симптоми, пак да се разочаровам. Стискам палци тази седмица да има поне още 5-6-7-8 и т.н. положителни тестове.
 Hug

# 69
  • Мнения: 2 309
Вес,може да си получиш багажа от щъркелите Hug

# 70
  • Мнения: 989
Здравейте и от мен!
Кали, страхотна новина! Аз пък викам силно ЧЕСТИТО! Каквото е имало да става си е станало вече  Wink а сега само ще му се наслаждаваш. Дано изкараш много лека бременност и да се радваш на една прекрасна кукличка след 9 месеца!   bouquet  bouquet  bouquet
Галита, стискам и аз палците и дано да ни зарадваш и и утре.  Hug
desive78, baraborka, добре дошли и дано не се задържате дълго тук, а направо на бегом в отчетни  Peace
Моме Катерино, вече вярвам напълно, че бременните имали странни вкусове - диня с бира  hahaha
Джутурна, докладвай бързо  Heart Eyes
Вес, мила, голяма гадост ти се е случила. Дано всичко е вече наред при теб.  Hug
При мен няма нищо ново, освен че вече се знае, че ще има хистероскопия задължително, макар и с малък шанс за успех, но ще е чак октомври, защото док излиза в отпуска до края на септември. Така, че наесен с песен  Laughing а дотогава на "гола либоФ"  hahaha и малко тестове за ову, че след лапарото не съм хич наясно какво ще става с цикъла ми.

# 71
Добро утро на всички.Да правихме спермограма и тя е нормална.В Майчин дом във Варна ми направиха изследвания за проходимоста на тръбите,за хламидии,тестове ,защото се бяхме настроили за ин-витро,но д-р.Маркова ни посъветва да изчакаме до края на годината и да се успокоя.Всичко било в главата и мислите ми.Вие какво мислите мили Дами?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 248
Добро утро, момичета!!!
Първо да ви кажа да се пазите от жегите днес, че нали бил пика на температурите!!! Naughty
Милинеа-добре дошла и дано скоро се впишеш в отчетни!!! А що се отнася до главата има резон в това твърдение, спокойствието при бебеправенето е много важно!!! Хубаво е, че изследванията са ви добри...просто се отдайте на любов и бебчето само ще дойде!!! Flutter
Бараборка-пожелавам ти следващия месец да не ти дойде и резултата да е бебче!!! Grinning
Вес, мила дано бързо се възстановиш, че алергиите са доста неприятни... Hug
Дари-радвам се, че резултатите са хубави, а за двете чертички и ние ще ги видим скоро!!! Peace
Десив-желая ти да не дочакаш, а да видиш положително тестче!!! Praynig
На Галя и на Силви СТИСКАМ ПАЛЦИ!!! Praynig Praynig Praynig
Скарлет, скъпа сигурна съм, че всичко ще мине добре...Лошо е когато човек трябва да мине през всички тези изпитания, но това само показва колко си силна, а наградата ти ще е наистина прекрасна-ти си знаеш, бебче разбира се, а защо не и две!!! Hug

# 73
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Добро утро и от мен в тези жеги! Аз вече само денем мога да ви пиша ,че нашия компютър съвсем се скапа.Но от работа ви следя и стискам палци на очакващите PraynigАз тази седмица също се водя за нечакаща ,ама не вярвам да ми се случи нещо по- различно от друг месец, така че си чакам лелката.Хайде успешен ден ви желая Hug

# 74
  • Мнения: 6 713
Привет! Пожелавам на всички все още невидели двете чертички, съвсем скоро да се похвалим!  Grinning Grinning

Ако може да вмъкна тука един въпрос за БТ - четох някъде, че меренето на температурата може да става и късно вечер. Вие какво мислите по въпроса? Сутрин ли е най-добре?

Общи условия

Активация на акаунт