ТЕ СЕ ПРИБИРАТ УДОМА!

  • 13 588
  • 466
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Естера наистина е тъпо, но може би такава е процедурата. Надали ще ги карат да се обличат в затворнически дрехи и ще ги пратят по килии. Сигурно има някакви срокове или други процедури. Ако има друга възможност определено Президентът би ги помилвал още на летището, но ако няма...

# 16
  • Мнения: 1 671

Ще ходи ли някой от вас да ги посрещне?

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 08:18 от Моли Уизли

# 17
  • Мнения: 399
Радостта ми е голяма. Най-после!
След като толкова години политиците ни се ус...раха, просто не мога да повярвам.
А за президентството - вчера по някоя телевизия казваха, че указа е готов, но не бързали да говорят, да не дразнят наглеца Кадафи.

# 18
  • Мнения: 1 952
Ако твоето дете умре, заразено от СПИН как ще се почувстваш, ако твоята държава пусне обвиняемите за това и те не отидат в Сливенския затвор, а от самолета направо на курорт.
Присъдата е присъда, какъвто и театър да е всичко.

По темата, много се радвам за тях, но като знам какви циркове и драми предстоят....

# 19
  • Мнения: X
Радвам се за милите, макар че те не могат да се зарадват за себе си- това не са 8 седмици, а 8 години тормоз. Живееш в добри битови условия, но знаеш, че всеки момент вратата може да се отвори и да те обесят/разстрелят....
Горките! Дамо успеят да се върнат към истинския живот! Praynig

# 20
  • Мнения: 1 671
Ако твоето дете умре, заразено от СПИН как ще се почувстваш, ако твоята държава пусне обвиняемите за това и те не отидат в Сливенския затвор, а от самолета направо на курорт.
Присъдата е присъда, какъвто и театър да е всичко.

По темата, много се радвам за тях, но като знам какви циркове и драми предстоят....

Не превръщай добрата новина в спор. Поне не днес.

# 21
  • Мнения: 9 903
Саркози обаче каква невиждана реклама си направи  Peace а за жена му да не говорим....

# 22
  • Мнения: 1 952
Естествено, че няма, ама нека имаме малко благодарност към тези, които ги върнаха тук, а не ги наричаме тъпаци и незнам още как.

# 23
  • Мнения: 3 251
Страхотна новина!

# 24
  • Мнения: 6 167
тити, каква точно реклама си правят? че ги отърваха и ги водят в БГ?
можеше и зорка да е в този самолет, но не е, нали?
добре че бяха ЕС. добре, че сме в ЕС!

# 25
  • Мнения: 399
Е сега за първи път усещам ползата от членството ни в Европейския съюз. Добре, че се намериха чужденци, които да мислят за българите!
Сигурно и те си имат своите сметки, но това сега не ме интересува. Важен е резултата за нашите сестри!

# 26
  • в гората
  • Мнения: 1 486
тити, каква точно реклама си правят? че ги отърваха и ги водят в БГ?
можеше и зорка да е в този самолет, но не е, нали?
добре че бяха ЕС. добре, че сме в ЕС!

Добре казано!
Много се вълнувам!!

# 27
  • Мнения: 485
Мъжът ми ме съдуди, тази сутрин с тази прекрасна новина.Страхотна новина!

# 28
  • Мнения: 14 133
Чак сега прегледах печата и видях новината. Много се зарадвах, все едно мои роднини се завръщат.  Grinning
Милите, доста изстрадаха..... Как ли се вълнуват и те.....
Дано се върнат живи и здрави  Praynig 
Наистина, страхотна новина!!!! Не мога да повярвам и много, много се радвам!!!!

# 29
  • Мнения: 5 393
 newsm44 newsm44 newsm44

Страхотна новина.

Общи условия

Активация на акаунт