ССК- Варна

  • 12 615
  • 397
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 932
Аз нали не познавам никого - пообиколих, ако съм улучила мястото, но не видях "среща" Sad.
И аз така . Ние излязохме по-късно , но за сметка на това за малко , но не видях никъде група настоящи кърмачки . А и не познавам никого и не знаех кого да търся .

# 31
  • Варна
  • Мнения: 5 535
Среща имаше. Бяхма все "старите кучета" от миналата година и СмиНсЧо, която се е престрашила да дойде.
Понеже има още неща за доизясняване решихме в петък в 19ч да има нова среща. Предложеното място е една пицария като се тръгна по 8-ми приморски полк към Чаталджа малко след Бинго Мустанг. Базилиск ще каже как се казва, че аз не я запомних. Embarassed

# 32
  • Мнения: 393
Днес среща имаше точно където се бяхме уговорили Wink
анна в., съжалявам че не си ни видяла Sad Следващият път!
Любопитка, ами ние сме малко под прикритие с тези големи кърмачета Mr. Green
Значи преди следващата среща ще гледам да пусна снимки, че да ни познаете Simple Smile
zdravi4, благодаря че си се поровила да картинка,но Бу е права че може да са обект на авторско право.
Така че, Бу давай да я видим тази рисунка и дано да стане за идеята, която имаме, че няма време Confused
Програмата ще е напълно готова в петък . Тъй като в момента не можем да намерим отговорен човек в Общината, който да ни помогне за финансирането, за съжаление, ще търсим спонсор.В краен случай ще си финансираме сами хепънинга Wink За раздаване на листовки е още раничко, другата седмица ще ги дооформим , хем ще е уточнена окончателно програмата Peace

Предлагам следваща среща в петък от 19ч на барчето *Класик* м-у Чаталджа и Червения, преди бинго Мустанг дано да съм го обяснила добре.Има пързалка и пясъчник, а мамите ще могат да пийнат по нещо Laughing

Деси, изпревари ме Blush

# 33
  • Варна
  • Мнения: 932
Ще се постарая да се явим и да съм по-наблюдателна за кърмачки под прикритие  Wink

# 34
  • Мнения: 172
И ние се надявам да оздравеем дотогава и да дойдем.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 737
Не мога да повярвам, че не сме били забелязани, а Били и Жорката толкова се постараха, че събраха цялата площадка с разправията за камиона  Joy
Момичета, следващия път не се оглеждайте за кърмачки, а за луди майки с крещящи бесове!

# 36
  • Мнения: 1 896
Да, има и една с шкембак в осми месец - макар че и бременните са много и не е гаранция че ще се откроя Laughing
Абе не знам за авторското право на картинките - тези ренесансовите със сигурност нямат, а и са стилни доста, дали да не се фокусираме върху някоя такава. Ако не намерим нещо шеговито и весело де.
Деси, за какво им е стол на хората, няма да позират половин час като в зората на фотографията. Ще се погъзят 10 секунди, купон да става. То и без това позите на кърмачетата ще изискват странно положение на главата.
Да, и още - не е казано че само майки с деца могат да се снимат - може и мъже с деца и семейни двойки всякакви стига да са в настроение. Да не забравяме, че всеки човек е бивше бебе.

# 37
  • Мнения: 2 631
Аз нали не познавам никого - пообиколих, ако съм улучила мястото, но не видях "среща" Sad.

обикалях аз 10ина мин и реших направо да питам, та взех, че улучих   bouquet

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Искаше ми се да участваме на 4.08 на входа на Морската на масовото кърмене, но точно тогава ще ние е партито за 1 годинка  Thinking
Интересно би ми било да се запозная с още кърмачки съфорумки, но явно друг път ще е.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 758
Марулке, идвай на другите срещи Simple Smile При нас винаги е весело  Laughing
Тук - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=20070&AlbumId=67570 има малко снимки от миналогодишните ни срещи. За съжаление не са надписани, но ги има  J_A_N_E (със озъбеното кърмаче) и Kemy, basilisk, Despina, Zdravi4, Ivy... май само мен ме няма  Laughing

..не казано че само майки с деца могат да се снимат - може и мъже с деца и семейни двойки всякакви стига да са в настроение. Да не забравяме, че всеки човек е бивше бебе.
Точно това имах предвид Simple Smile
Аз също много гсе кефяна ренесансовите. Всъщност една от причините да се натискам да кърмя е една такава картина. Беше лепната в един лексикон от ученическите години на майка ми. Не знам дали е на Микеланджело или просто в неговия стил, но жената имаше такова блажено изражение на лицето...

# 40
  • Мнения: 1 896
Пунчик, бе аре да я намерим! Почвам да търся.

# 41
  • Мнения: 532
Да, има и една с шкембак в осми месец


Качи една снимка да го видим тоз големия шкембак, де  Hug, да го видя не го вЕрвам  Mr. Green, като те знам каква си манекенска фиданка ....

Ивито, обаче, я видях на живо - толкова финичка и с такова голямо коремче-бебе, пу-пу, много е готина.

# 42
  • Мнения: 1 896
Eто това как ви се струва?
Авторски права нема. Аз лично бих предпочела някоя смешна картинка, но ако не намерим, може нещо такова, а?

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Момичета, програмата!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
Марулке, идвай на другите срещи Simple Smile При нас винаги е весело  Laughing
Тук - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=20070&AlbumId=67570 има малко снимки от миналогодишните ни срещи. За съжаление не са надписани, но ги има  J_A_N_E (със озъбеното кърмаче) и Kemy, basilisk, Despina, Zdravi4, Ivy... май само мен ме няма  Laughing

хахах и мен ме има с неродената мома  Mr. Green

zdravi4 ти да не чакаш второ бе душа, гледам съмнително тикерче  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт