Да се надявам ли?

  • 4 110
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте пак! Не се стърпях и исках да видя дали някой ми е отговорил...Цикълът ми е 28-30 дни и наистина осъзнавам, че съм направила тестовете рано. Но понеже преди съм правила доста тестове и НИКОГА не ми е давало втора чертичка. Въпреки, че знаех, че е рано и че на практика правя теста малко след овулацията...все пак...втората чертичка си беше втора чертичка... Rolling Eyes
По повод на пролактина и прогестерона...Пролактинът ми беше 422 от нормални 90-600 (ако не се лъжа) и май не се изразих правилно като казах "повишен". Но на практика АГ-то каза, че и това, че е "към горната граница" има значение. Изписа ми да пия Фемикур, което представлява извлек от някаква чудата билка и за него прочетох в интернет, че "имало данни, че инхибира пролактина в ин витро среда, но нямало данни да прави това и в ин виво". И понеже аз по принцип съм здравен работник и поназнайвам някои неща, ми се видя много подозрително...мисля си, че като ми изписа тези хапчета, АГ-то на практика се надява да ми спадне пролактина с внушение... Crazy
Хм, значи да се върна на темата...мислите, че е от ЛХ през овулацията ли? Навярно сте прави... Confused Cry
Значи ще чакам да ми дойде...за пореден път... EFN smile3511

# 31
  • Мнения: 712
Недей да чакаш, мила, защо ще се тормозиш още? Освен ако и ти като мен нямаш страх от игли  Blush Ако не - до няколко часа ще имаш отговор какво става. Успех, все пак (и по-големи чудеса са ставалиHug

# 32
Благодаря ти, Роксан! Може и да се престраша...Нямам страх от игли (доста съм забивала и са ми забивали  costumed050)... По-скоро имам страх от потвърждаване на отрицателния резултат...  smile3545

# 33
  • Мнения: 4 700
Ами направи си кръвен тест. Така наистина е най добре. Поне Ще си спестиШ чакането. А пролактинът наистина не ти е zавиШен.  Peace

# 34
  • Мнения: 16
Здравейте, да използвам и аз да попитам за мнение с много сходен въпрос. Следя си от известно време овулацията и се оказа на 11 ден при 29 дни цикъл. Бебеправили сме точно по "правилното" време. Вчера сутринта (на 8 ден след ову-то) си направих тест (Clear test) и се появи бледа, но не въображаема втора черта. От 3-4 дни ми се повръща почти непрекъснато, гърдите ми са надути, а от вчера са и болезнени и имам една много нетипична болка ниско долу, която се мести ту отляво - ту отдясно. Въпросът ми е доколко е възможно толкова рано да се появи + резултат. Има ли смисъл според вас да ходя на кръвен тест или да си чакам цикъла?

# 35
  • Мнения: 129
Дорис,мисля,че си за тихичко честито.Стискам палци всичко да е наред Hug

rupy, мила,не съм много в час с тези неща,но мисля,че все още е рано за какъвто и да било тест.Мисля дори,че и кръвен тест е още рано да направиш.8 дни след овулация не значи 8 дни от евентуално зачеване,изчакай още няколко дни и направи кръвен тест ако си нетърпелива.Успех!

# 36
  • Мнения: 1 919
винаги има надежда Peace

# 37
Здравейте, момичета. newsm47 Днес ходих на гинеколог по повод злополучните ми тестове за бременност. Гинеколожката ме гледа на вагинален ехограф и каза, че имало някакво удебеление на лигавицата на матката и имала съмнение, че може да е бременност, обаче било много рано да се види.  newsm44И после каза - "но не виждам жълтото тяло"smile3518 Знам, че жълтото тяло се появява и започва да секретира прогестерон, когато вече има имплантиран зародиш.
Надявам се някоя от вас да може да ми отговори на въпроса или поне да даде предположение...
Колко рано се виждат бебе и жълто тяло на вагинален ехограф?

А между другото вчерашния ми тест отново показа... EFN

# 38
изчакай, все още нямаш закъснение, много е рано да се види, пък не всеки доктор вижда нещата на време. успех и за успокоение си пусни кръвен тест, той наистина е най-точен! Hug

# 39
Благодаря за подкрепата, joli75! Hug

# 40
  • Мнения: 17
Мая,желая ти успех.
Аз преди малко си взех кръвните тестове Simple Smile/не издържах да чакам повече/ положителни са 3с. - 4с.Дано всичко да е наред.

# 41
  • Мнения: 7 201
Честито Dorys!Успешна и лека бременност! smile3525

# 42
Честитооооооооооооо, Dorys!  newsm18 Пожелавам ти много хубави емоции, лека и "безаварийна" бременност, много любов от околните и леко раждане!  preggo Всичко ще е наред!  smile3504

# 43
  • Мнения: 129
Едно голямо ЧЕСТИТО и от мен и всичко да е наред Hug

# 44
  • Мнения: 712
Честито, Дорис, лека и прекрасна бременност ти желая и здраво бебче на финала   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт