как предразполагате мъжа за секс

  • 4 169
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 888
На моичкият му трябва само да мина гола край него и е готов. Вчера  се поуважихме достойно, а тази сутрин  само минах край него, за да си взема сутиена и той веднага биде привлечен от  скромното ми  евино облекло Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 243
Моя си е предразположен по рождение, не ми се налага да правя почри нищо... Mr. Green Понякога му било съвсем достатъчно само да си помисли за предното ни гушкане и айдее,..пламна гората! Laughing Crazy

# 17
  • Мнения: 274
Това с картите и на мен ми хареса като идея! Само че моят мъж не е много "споделителен" на темата, все оставя аз да поема инициативата за нещо ново и различно, но пък никога не се е оплакал, че не му е харесало  Laughing
Виж за предразполагане когато е уморен и напрегнат ... Незнам как точно се получава. Мисля, че той усеща настроението ми и ако сложа ръка на дупето му и го погаля той си продължава без подканяне  Laughing Пък ако няма желание за секс, нека си почине, понякога и аз се чувствам така и той винаги ме е уважавал!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Казвам "Скъпи, детето спи."  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 674
Не се налага да го предразполагам! Mr. Green

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е, на 20  не ви се налага, но след 40 - идва времето на другата тема- за платения секс Mr. Green

# 21
  • Мнения: 274
Е, на 20  не ви се налага, но след 40 - идва времето на другата тема- за платения секс Mr. Green
Още не съм там, но съм сигурна, че си права! Сексът и любовта се основават на химия, която с годините отслабва или изчезва и е нормално да трябват нови методи и по-голямо старание! Дисквъри или NG имаха поредица по въпроса  Peace т.е. как да запазите или върнете първоначалния трепет и желание. Сигурна съм, че неизбежно и ние ще стигнем на тази фаза! Обаче платената любов смятам, че ще я прескочим - мъжът ми я ненавижда, аз не съм толкова крайна и не го разбирам, защо толкова ги мрази, като знам, че не ги е пробвал, та да е от горчив опит ...

# 22
  • Мнения: 526
когато е напрегнат,изморен...
Правим лИбоФ в по-мързелива за него позиция-да не се мОри.Все пак той ми е дърт заек вече,коткам си го.

# 23
  • Мнения: 5 478
Има нещо вярно май, че френската любов прави чудеса...  Joy

Честно казано, обаче, ако виждам, че е много изморен някак си ми е кофти да го карам да върши някаква работа. Аз когато не съм на кеф почти няма нещо, което да ме накара да правя секс...  Tired

# 24
  • Мнения: 376
Моя за сега не му трябва разположение, само глезенче да съм рзголила и ме е награбил............в тез жеги питате ли ме  Joy

# 25
  • Мнения: 550
Малко нежност, малко внимание и една свирка чудеса правят Mr. Green
Ми да! Mr. Green

# 26
Като знае какво го чака,няма нужда от предразполагане. bowuu bowuu

# 27
  • Мнения: 1 554
свалям дрехите и ве4е ме е опнал Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
В такъв случай не го закачам, защото по себе си знам, че няма да му е до това...

# 29
  • Мнения: 9 865
Ако е многУ, ама многУ изморен, изобщо не се и опитвам.
Ако съм многУ, ама многУ разгонена прилагам уменията си по френски.
Той ми е "старичък" и си го пазя, че ще ми трябва и занапред.

Общи условия

Активация на акаунт