Втрещих се!

  • 5 677
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 405
Айде бе, стига сте ревали! А ние като живееем тук целогодишно и трябва да търпим тия цени какво да кажем, а?!

да  Crossing Arms на пазара има домати по 5 лв за килограм, минералната вода поскъпна от вчера ...

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Била съм в Лозенец и Синеморец - зверска скука

# 62
  • Мнения: 8 769
влизаш си в ресторантчето и се наяждахме 4 човека доволно за 25лв(по 6,50лв. на човек)..
Ох, това никак не го вярвам. Ама никак. Ами че една пържола е 6 лв. Една салата е минимум 2 лв? Чакайте малко, бе хора... Mr. Green Бях във Влас по Нова година, не казвам, че е скъпня като на Златните, но пък и чак такава евтиния не е  Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 61
Човек отива на море за да си почине, да избяга от ежедневието, от геронтията, от шума (за Синеморец и Лозенец). Ами ние не ядяхме пържоли, поръчаш си нешо за ядене, нещо за пиене и една порция пърж. картофи със сиренце, меса и тежки храни избягвам в горещините. Сега съм на 'лека' храна...

# 64
  • Варна
  • Мнения: 25 241
На Влас цените наистина са нормални, направо ниски като за курортно селище, и аз имам наблюдения отблизо Peace

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Човек отива на море за да си почине, да избяга от ежедневието, от геронтията, от шума (за Синеморец и Лозенец). Ами ние не ядяхме пържоли, поръчаш си нешо за ядене, нещо за пиене и една порция пърж. картофи със сиренце, меса и тежки храни избягвам в горещините. Сега съм на 'лека' храна...
Ти отиваш на море за това, а аз заради шума и купона иначе за какво ще ходя на море след като и на вилата спа и ям по цял ден, а и се разхождам по баирите

# 66
  • Мнения: 2 673
Човек отива на море за да си почине, да избяга от ежедневието, от геронтията, от шума (за Синеморец и Лозенец). Ами ние не ядяхме пържоли, поръчаш си нешо за ядене, нещо за пиене и една порция пърж. картофи със сиренце, меса и тежки храни избягвам в горещините. Сега съм на 'лека' храна...
\..за Свети Влас, кажи..в кой хотел бяхте..
Аз даже незнам къде се намира това.. Rolling Eyes\

аз също съм за това да си почина, не харесвам курорти като Златните и Слънчев бряг. Искам тишина, спокойствие и нормални цени. Ако бях без децата може би щях да харесвам друг тип почивка. Уморена съм от големия град в който едва се издържа\поне аз\.


# 67
  • София
  • Мнения: 61
Бях на квартира, пиши ми на ЛС, ако искаш да ти дам един-два тел-а за квартири на Влас... Попринцип избягвам шумните места, обичам спокойствието. Намира се на 6км. от Сл. Бряг, всеки ден има рейс до там и обратно (не знам цената на билетчето, защото пътувах с кола). Вървят така в последователност, ако можеш да си представиш картата от юг на север- Равда, Несебър, Сл. бряг, Св. Влас, Св. Константин и Елена...

# 68
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Колежката днес на Слънчев бряг е по работа, поръчала си 1 кафе и 1 кола, за да може да ползва тоалетната на заведението, тъй като половината били затворили, чакали проверка от ХЕИ. Питиетата й са стрували 5,50 лв.  Тоест, не питиетата, а тоалетната.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 405
Била съм в Лозенец и Синеморец - зверска скука

Искам и аз на зверска скука.

# 70
  • Мнения: 4 473
Човек отива на море за да си почине, да избяга от ежедневието, от геронтията, от шума (за Синеморец и Лозенец). Ами ние не ядяхме пържоли, поръчаш си нешо за ядене, нещо за пиене и една порция пърж. картофи със сиренце, меса и тежки храни избягвам в горещините. Сега съм на 'лека' храна...
Ти отиваш на море за това, а аз заради шума и купона иначе за какво ще ходя на море след като и на вилата спа и ям по цял ден, а и се разхождам по баирите

Хахаха, как ме разсмиваш, само...
Човекът е самостоятелна единица и индивидуално определя кое го разтоварва и какво го прави щастлив. Като те чета теб, си мисля, че и на джунгла ще се радваш да си посетител. Не, че нещо лошо, ама твоята работа стана като приказката за "Лисицата и гроздето". Всеки се простира според чергата, народът го е казал. Имаш възможност - разполагаш, нямаш такава - правиш си сметката. Много хора умишлено се лишават и от малката им предоставила се възможност да видят морето, само защото средствата, които биха могли да отделят за това начинание ще ги накара да се чувстват като скотове. Затова е смешно да обобщаваш по този начин, кой каквото ще да ми говори.
Вчера се върнахме от Варна. Не съм плащала нощувки, защото съм си морско чедо, но и не съм спестила средства от този факт. Макар да съчетавам почивката с това да се видя с близките си, не забравям, че това всъщност е моята почивка. И да, на Златните е скъпо, но е приказно, за мен! И да, има защо да е скъпо! Лично аз почивам перфектно в този комплекс и не бих го заменила с никой друг в България - точно там съм забравила, че съм в България. Друг е въпросът, че народът ни като цяло е беден и много малка част от него се чувстват действително туристи. За съжаление.
Иначе, съчувствам на варненци, мъчно ми е за близките ми. Безумно високи цени на стоки и услуги - обидно ниски заплати.

# 71
Какъв е извода?
Който се е върнал от почивка и са му останали пари - все едно не е бил на почивка !  Laughing

# 72
  • Мнения: 4 473
Изводи избягвам да правя, или поне да налагам. Ако за себе си мога да определя такъв, то той би бил - гледам в собствената си паница и се радвам на благата, които ми предлага собственият ми живот. Дай Боже всекиму повече!

# 73
  • Мнения: 4 181
Пак е евтино за там!
Предполагам, че е за 1 седмица? Thinking

да, за седем нощувки, като дори в тази цена влиза целодневна екскурзия "Светът на Дали", обяд в луксозен ресторант с фламенко шоу, такса за екскурзовод .
дай я тази оферта насам моля  Praynig

# 74
  • Мнения: 4 181
Бях в Мармарис 11 дена със закуска и вечеря , в хотел 4* на брега но морето със собствен плаж за 580лв. Изкарахме страхотно! Обслужването беше перфектно и храната също !
Повече няма да ходя на нашите гнусни , строително-курортни обекти!!!
Между другото вчера се върнах от Виена . Минералната вода 1,5л.  струваше само 0,60 евро в магазините, бирата-0,70евро кутийката/ и то добрата бира/ , пресни ананаси -1-1.5 евро бройката, нектарини по 0.50евро килото.....
 Миналия месец бях на Сл.бряг и бутилка мин. вода от 1.5л ми струваше 2.50лв., праскови-5лв. килото и т.н...... Е, как да се радвам на нашите курорти????? newsm78
а със самолет ли е това или с автобус?
сори за спама  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт