ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ -5

  • 13 334
  • 416
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 454
Smile, защо...? Това някаква нова диета ли е?
Хайде разказвай...аз и без това сега като постя и аз няма да ям млечни продукти...

За сладко друго...мм... newsm78... Кола Лайт...ама...аз пък не обичам газирано и не става...,а на Великденските пости...(понеже вече 3 години подред ги правя)...там основно за сладко ям ябълки (от жълтите)...и...май само това ям за сладко...и компоти...ама то защото е зима...хихихих  Joy, а как ми се смеят и какъв смт настана измежду бабите ми... какъв е този внезапен интерес към компоти! Simple Smile
Защо не си хапваш от соевия шоколад?

Ама стига давах мнения...казвай за диетката Simple Smile

# 61
  • Мнения: 657
Daisi4ka , мила ще видим още се чудя Tired, нямам стимул Rolling Eyes, обикалям от диета в диета та се разписвам и си оставам само с записа Embarassed Crazy

# 62
  • Мнения: 657
Daisi4ka , не съм постила до сега, но не се ли приемат предимно въглехидрати и зеленчуци плодове  по време на пости. Една ги спазваше и качи 2кг Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 454
на мен постите ми действат на психологическо ниво и ми повтарят -
'ограничавай се'иначе като се замисля...са предимно въглехидрати, обаче искам да си почина от мляко и салати, и сирене и кашкавал...и затова идеалния начин ми се струва именно постенето...и мисля да го правя само с плодове...то ще заприлича и на моно-диета, така, че...15 дни няма да ми навредят
  Praynig Praynig Praynig НАДЯВАМ СЕ  Praynig Praynig Praynig
 и след това пак се почва прословутата ВМ-НВД...която при мене си е малко млечна


 Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 453
Two HeartsСЛАДУРКИ Two Hearts Two Hearts Two Hearts ЗДРАВЕЙТЕ   Two Hearts

Аз се позагубих тези дни Embarassed, но това съвсем не означава, че съм ви оставила Naughty
 welcomeПривет на новите момичета!!! welcomeТолкова много съм ви благодарна за подкрепата smile3525. Наистина, ако не бяхте вие нямаше да се реша отново да тръгна към целта си newsm51. Както сигурно сте прочели, аз отново в неделя бях на басейн  grinning039. И този път беше супер newsm74. Милото ме понаучи да плувам и съм горда от себе си newsm47. Хванах и тен и сега се беля като за световно hahaha Joy hahaha Joy. Какво да ви кажа, милички, освен това, че  на 52кг. се харесам страшно много Embarassed. Въпреки това няма да се отказвам, защото когато стана 48 кг. удоволствието ще бъде вече наистина несравнимо Hands Clap. А това ще се случи, защото вие ми помагате family

daisi4ka пиши ме и мен в отбора на постите Peace. От утре, та чак до след  2 седмици newsm81. Ще устискаме, нали? Засега ще гледам просто да си задържам кг-те, за да може когато почна някой  и друг режим  да свалям. От постите, ако нещо смъкна смъкна. Иначе го правя повече за  да ми се прочисти организма newsm26.
ПС: И аз имам да свалям точно 4 кг до заветната цел. Заедно ще ги преборим пустите му кг-ми!!! Mr. Green


# 65
  • Мнения: 1 454
hristinaN , ето това се казва щастлив човек завърнал се от почивка и плаж!
Много се радвам като те гледам такава щастлива и доволна от себе си...давате ми всички завърнали се от море да успея да успея да дочакам моето, което за пореден път се изтегли назад във времето и август! : Crossing Arms

Няма начин да не устискаме постите...утре отиди на църква, запали една свещичка...аз съм вярваща и наистина, нчкак си като прегреша ми става кофти от вътре...не го приемай като диета, а като режим ,които да ти помогне да си изчистиш организма от всичко животинско и да започнеш от начало...Страхотно е!

Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 453
Нямам време да чета Pepita ще помагам за Точковата..на другите само целувки за сега...Не съм се спряла-ходих да оправям паспорта за сватбеното пътешествие и сега отивам на среща за сватбената подготовка с една девойка дето ще украсява..До после  Hug  love001  love001

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 16:31 от Kpuccu

# 67
  • Мнения: 453
Daisi4ka така е  мила. Трябва да се подкрепяме. Постите аз лично наистина си ги възприемам като прочистване на организма, а не като диета. От утре ще си направя дневниче, в което ще си записвам какво съм изяла през деня. Защо не пробваш и ти? И тъй като и двете ще постим може да си менкаме идейки Peace.
Обаче милички, проблема с WC-то не ще да се маха и това е. Много е гадно така. Чувствам се тежка и ....................... #Crazy Много е ужасно. Днес малко се поизложих с диетичността, но нали от утре съм стриктна, затова............... Mr. Green

Крисска мисля , че някой друг се интересуваше от точковата диета. Аз бях за ВМ-НВД Mr. Green.

# 68
  • Мнения: 3 453
Xrisi ам и в бързината се омотах...сори  bouquetТи видя ли какво ти пратих за ВМ-НВД?Интересно ли ти е?

# 69
  • Мнения: 603
Daisi4ka nee prosto az po princip ne qm mlechni produkti, nito gazirano, meso samo pileshki,po princip si mi e takuv vkusa,uj sichko izglejda nali dietichno,no sladkoto mi e poroka Simple Smile) znam che ne e zdravoslovno i ponqkoga v salata slagam sirene ili izvara se opitvam da qm,no prosto ne mi ponasq inache ne e nova dieta,daje ne e dobre,no..blagodarq shte opitam s Kola lait Simple Smile) sled moreto shte kazvam i rezultati Simple Smile)

krisi Simple Smile) chestito za svadbata , mn se radvam Simple Smile))sigurno e tolkova hybavo da se omujvash Simple Smile) men mi e malko rano Simple Smile no si go predstavqm Simple Smile da si mnogo shtastlivaa Simple Smile)

# 70
  • Мнения: 1 454
Smile , да ти кажа според някой теории, които хич не са за изхвърляе млякото е ужасно вредно...така, че спокойно...хихих,който обича сирене и кашкавал...просто се абстрахира от теориите и...готово! Simple Smile

Хрис, може някой да не е съгласен с моя съвет, обаче...вечеряй нещо и след това пиини 2 хапченца bislax и не се занимавай с WC-то. Ако имаш сериозни проблеми го направи ...,ако рядко се случва...си вземи от хапченцата, зелените на растителна основа, като чая Сена ,които са...и ще ти помогнат...надявам се да се оправим всички ,които го имаме този проблем, че вече..... Whistling Whistling Whistling...
Пуснала съм едни въпроси към една лекарка и ако всичко мине успешно ще ви дам инфо скоро да си направим изследвания и да си оправим този пуст метаболизъм...,че срамота! Иначе ...нямаш грижи...за дневничето, аз всеки ден ще пиш атук какво съм хапвала и без това и така Simple Smile

Крисси
....много вълнуващо...направо...и на мен уж ми ерано за сватби..., ама какво ти рано...страхотно е всичко с което се занимваш сега и дано да мине безпрепятствено всичко и се наслаждавай на всяка минутка@!

Аз си тръгвам вече...днес беше...някакси свеж ден...като не толкова горещо... изпълних си 10-дневката...днес ми беше последният ден ...на кафе, мляко и салатка...има време до днешната ми салатка!

Целувки момичета...много ви обичам!

# 71
  • Мнения: 603
Simple Smile dam to i za plodovete nqkoi kazvat che sadurjat plodova zahar ne sa hybavi za dieti, a pak tova e edno prirodno bogatstvo i kolko hora otslabvat s plodove Simple Smile takache sihcko si e do individualen organizam Simple Smile)

# 72
  • Мнения: 2 897
Бизелакс - не! Толкова е силно това чудо! Разказва играта на стомаха - болкиииииии... Или поне не 2! Пила съм 2 бизелакса в пристъп на отчаяние... Какво стана - 2 през ноща събуждане нечовешки болки, из*кване направо на сливиците и после сума време проблем с 00 пак налице и дори по-сериозен.
Пий нещо билково или чайчета..

# 73
  • Мнения: 329
Браво момичета,че заете какво да правите и най-важното,че го постигате! Аз още незнам,защото както казах никога не съм била на диета.Тези дни наистина много неща прочетах и се зашеметих. Мисля за сега да следвам примера на Mamica.

# 74
  • Мнения: 2 099
Мами, много съжалявам за малкият, дано по-скоро се оправи. За елда чувам за първи път... Анемията сега ли ти е откриха, разкажи повечко какво каза лекарят, че много ме притесни с тази диагноза.

Момичета, аз май се разболявам. Много ми е трудно да пиша, че ми е много Sick Sick Sick . Мъжът ми се прибра и ми каза, че в понеделник заминаваме на море, а аз съм болна и почнах да пия лекарства, та тази седмица май няма да ми е много диетична. Днес едвам похапнах, че и вкусът ми се е загубил и всичко ми е безвкусно, но се насилих да изям малко млечна с няколко сърмички. Дано утре съм по-добре, че едва ми стигат силите да си гледам мънинкото, а то ми е на първо място. Хубавото е, че днес Вики добре похапна през деня, но много трудно пие лекарствата и често повръща от тях.

Галичка, браво за минусчето.
Хриси, много се радвам, че си се научила да плуваш, аз все още не мога да плувам добре и ми е много криво за това, но съм бъзливка и не мога да се отпускам във водата.

Последна редакция: вт, 31 юли 2007, 20:05 от mimival

Общи условия

Активация на акаунт