ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ -5

  • 13 332
  • 416
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 453
Добро утро красавици  bouquet Днес следобед ще има нова тема Peace До 14ч пращайте мерки на Мими. Hug Heart Eyes

При мен положението е добре, но снощи пак вечерях. Embarassed но от днес няма!Хапнах шунка с домат и сирене за вечеря Wink Тази сутрин съм 59,5, дано като не вечерям в неделя да видя 58 Praynig

Хубав ден!И искам да ви помоля следобед като пускам новата тема да не пишете в нея, докато не я обявя официално тук и докато не пусна линк, за да мога да я оправя спокойно.Благодаря предварително Hug

# 406
  • Мнения: 1 416
Добро утро ,хайде по кафе за лек и диетичен ден от мен менюно ми за днес 1 коф .кис.млякоголям домат
чушки с доматен сос
така съм намислила пък ще видим  newsm78

# 407
  • Мнения: 1 454
Добро утро!

На мен ми е много нервно и отпуснато от пусти МЦ...и подуто и изобщо...на всичкото отгоре снощи трябваше да изям два мини-еклера със сладолед, които НАИСТИНА не исках да ям, ама като прочетох в очите на приятелите ми отегчения поглед - тип 'пак ли си на вечната си диета' и ми стана много гадно, защото те бяха много екзалтирани за тези еклери...и "трябвало" да опитам...

Това по-горе го писах сутринта...до сега..имам много работа и така си стои отвореното съобщение, което исках да ви напиша...

нещо...не ми върви диетата...УЖаснО гладна съм! Ама наистина стомахчето ми се обажда...не спира да говори даже...
и за това сега изядох една активия с ягоди и една кофичка 2.9% на Верея с ленено семе...

Никак не е диетично нали  newsm78
Ще гледам да издържа до довечера само със салатата, ама...много мразя така да се разочаровам от себе си...решила съм да съм на тази диета с мляко на обяд и салата за вечеря до неделя...следващата- удължих с 3 дни понеже... заради тъпите еклери


 Hug Hug Hug

# 408
  • Мнения: 552
Здравейте, сладуранки  Hug
Мими, пиши ме със старите мерки  Peace
Дени, пробвай с монодиетата, аз лично съм много доволна - 2 дни - 2 кг надолу, днес ми е трети ден и утре ще видя резултатите
Крисси, ти май ще се окажеш права  Hug - ще ги сваля качените бързичко  Flutter

Искам да ви се похваля - вчера ми беше втори ден на моно диета - цял ден хапвах печени картофи с малко лук и леко подправени и днес вече съм 67,600, т.е. 1,100 кг надолу  newsm44. Днес съм на плодове, а утре ще кудкудякам - 6 яйца трябва да изям.
Нямам търпение да стане утре сутрин, за да видя какво ще пише на кантарчето. На всичкото отгоре не стоя гладна. Вчера цял ден съм се перила пред камерата в стаята ми с моите картофки  Crazy. Дано шефовете не гледат записа, че ще стане весело  #2gunfire.

# 409
  • Мнения: 1 454
Анджи, на мерки отслабваш ли или само килограми?Simple Smile

# 410
  • Мнения: 552
Дайсичка, ако намеря време ще се премеря до края на седмицата. Тук в офиса не мога да донеса и метърче, че много нагла ще стана  Mr. Green.
Иначе видимо ми спада корема, но все пак отдавам бързото смъкване на факта, че аз преди 2 седмици бях 67 кг и ги задържах доста време и най-вероятно допълнителните килограми не са успели да се настанят трайно върху тялото ми. Ще видя до края какво ще се получи и ще мога да преценя реално. Предполагам, че когато стигна 67 или ще забавя ритъма, или ще съм в застой известно време, което също ме устройва. Уфффффффф спирам с разсъжденията, че много се увлякох. Обещавам всеки ден да споделям резултати. Пък дори и да няма резултати, пак ще споделям.

# 411
  • Мнения: 1 454
Ми аз те питам понеже и аз мисля за тази моно диета, ама....не знам вече...може би просто много мислене и диетуване като, че ми дойде..и някак си...не знам...никога не се чуствам гладна по време на диета...пък сега не знам какво ми става и се отчайвам, че ми се яде....и не се чуствам добре и сигурна в слабеенето като ям голяма салата вечер...иска ми се да ям по-малка и изобщо не знам как да постигна това което искам...искам до две седмици да съм вече 50 килограма...пък ми се струва, че задържам тези две седмици и...не знам за ледващите две какво по дяволите да направя , че да се случи чудото....
и аз се увлякох...еййй...тежко ни е с тея диети на душичките само...


Огромна прегръдка за всички!

Мими, ще стискаме къде ще идем! Дано нищо да не ти се обърква- заслужаваш да си починеш, щастлива и без килограми...
Аз нямам промени в килограмите, така, че...да си стои всичко постарому...Дай Боже следващата тема да чукна 50, ама....ще трябва бая народ да стиска палци, а аз да си стискам апетита и устенцата Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 12:48 от Daisi4ka

# 412
  • Мнения: 2 099
Момичета днес денят ми до сега е много хубав.
Кантарчето отново ме показа 52кг., а с Вики изкарахме много добре на разходката и детенцето много ме слуша, а и си изяде обяда без проблем.
Незнам дали да се хваля, но мъжът ми вчера каза че можем да заминем в неделя на море, стискайте палци да не се обърка пак нещо, да сварим хубаво време, да не кача на килограми и да не ми дойде МЦ-то по време на почивката. Май за доста неща трубва да ми стискате палци. Laughing

Моля ви изпратете ми мерките си, ако има промени в тях, за да мога да пусна табличката на Крисси.

# 413
  • Мнения: 1 975
Ехооооооооо wavey
привет мили дами  smile3525

Ние се завърнахме от сутрешната разходка и сега героите / Дени/ спят уморени. Аз днес съм отново 52, но се чувствам супер. Мисля, че критиката ми беше от полза - снощи не съм вечеряла и днес нещо не ми е гладно - до сега съм на 2 кафета и водичка bowuu

Мими
аз ще стискам палци Вики да е добре Praynig, пък другото е на по-заден план, поне за мен. Няма начин да не изкарате страхотна почивка Peace

Daisi4ka аз напълно те разбирам. И на мен ми се случва да ми писва от всичките диети и лишения, но добре, че бързо преминава този период, защото иначе всичко отива по дяволите, няма смисъл да си гладувал с месеци и после да качиш всичко с един замах, поне за мен е така. Аз от сега се притеснявам за зимата, понеже тогава винаги качвам 1-2кг нагоре, а ще ми е много гадно ако стане пак  #2gunfire

Анджи кефиш ме - взимай и велото в офиса  newsm39  Party

мами вкусничко звучи менюто ти за днес - да ти е сладко   eat

denne поне сега като са го извадили няма да те боли повече  Hug

пепита и аз искам на женско парти, ама нямаааааааааа   33uu

Целувки на всички  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 414
  • Мнения: 1 454
Галка, привет и на теб...
и аз се притеснявам за зимата...мислех да пия пробиотици...обаче има една тема във форума и май, май няма много ефект...та засега остава само Липозана...давай да обмисляме стратегии някакви, че и аз не искам никак да качвам, ато...не знам как ще стане newsm78

# 415
  • Мнения: 1 975
Ако успееш да измислиш нещо - с теб съм  family

# 416
  • Мнения: 3 453
Сладурки заповядайте в новата ни темичка Hug Heart Eyes
ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 6[/b][/size][/color]

Общи условия

Активация на акаунт