ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ -5

  • 13 343
  • 416
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 454
Честно казано момичета Добро Утро!

Много се радвам ,че сте тук...и аз съм в много добро настроение...вече и аз съм в МЦ...чаках го, чаках го ...и най-сетне след вчерашният ми подут корем се случи... Wink

Крисси
, наистина се надявам днес да нямаш много работа,че...то просто...наистина ни липсваш...Колкото до диетата, не мисе пазят диети от монотип за сега...хапва ми се нисковъглехидратно..., но на мен ми беше интересно за ВМ-НВД , дали трябва да се случват всичките 5 хранения на ден...Аз почти съм отслабнала колкото искам...и затова почвам да се замислям за някакъв режим на хранене с който да си задържа теглото и ако може да не се налага вече да съм на диета и хората да си ме запомнят слабичка! Simple Smile
ПОздравления за всичките шоколадови неща, които си хапнала...направо...честно моята мечта е да не обичам сладко Simple Smile
Май клетките ти вече запаметиха колко килограма си  и колко трябва да бъдеш!  Hug

Анджи, не се притеснявай мила, няма начин, ще ги свалиш...днес на какъв ден си?

Айде надявам се останалите да се появят скоро...че утрото не е същото!
  bouquet Hug  bouquet Hug

# 391
  • Мнения: 1 416
Првет,момичета ето какво съм замислила за днес като меню
2 бъркани яйца с салатка от домати за обяд
таратор и печено пиле за вечеря
стискайте палци сега да задържа постигнатото  Praynig Praynig Praynig
Криси ще те чакам колкото кажеш миличка   bouquetАнджи така се радвам че пак си тук беше ни поизоставила FlutterДалалче на морето ли си вече  newsm78
Дайсичка къде си поспаланке  newsm78
Мими и теб те няма слънце  Thinking Thinking Thinking
КРИСКА ЗА 59 НА КАНТАРЧЕТО ГОЛЯМО БРАВО ТИ Я ЗАСЛУЖАВАШ ТАКА ЖАДУВАНАТА 5-КА това е специално за теб
Дайси видях че докато съм писала ти си тук Добро утро голямо съм магаренце ама съм тук

# 392
  • Мнения: 1 454
Сладур....Мами, голям сладур си...страхотно меню си избрала- наистина...!

Стискам палци разбира се да ги свалиш, и наистина смятам, че с това меню ще го направиш...и даже...мисля си, че е взможно още малко да поотслабнеш, защото все пак 15 дни беше на пости и беше на въглехидрати, а сега гледам, че ги няма в менюто и изобщо...супер!


 Hug Hug Hug

# 393
  • Мнения: 237
Здравейте сладурки и добро утро  Hug
На мен нещо хич не ми се работи,а само си цъкам из нет-а и ми е скучно Rolling Eyes
мами 73 цвети, на теб честито за постигнатата ти цел,много се радвам за теб и ти пожелавам със здраве да си ги носиш килограмчетата и ще видиш как ще си лека като перце   bouquet
Andjy, успех с догонването на лентичката  Peace
Мими честито и на теб за преборения кг  Wink
Аз какво да ви кажа момичета имам много да ви гоня че с тази почивка се отпуснах,качила съм кг,два,но се надявам скоро пак да си вляза в ритъм и да се махнат,а и бях в цилъл така че може и от това да е малко подуването!А дано  Crazy
Вчера майка ми имаше имен ден и хапнах вечерта но не много,имаше и десерт-много хубаво руло та хапнах малко и от него  Whistling
Предните дни имахме една много хубава диня и хапвах повечко от нея и сега ми е едно по лекичко,гледам да избягвам и закуската и вечерята,но трудно ми се получава.... Sunglasses
Хубав ден милички,пак ще пиша като мога   bouquet

# 394
  • Мнения: 3 453
Дайсичка, извинявай но чак сег авидях, че си ме питала дали е задължително храненето по 5 пъти на ВМ-НВД ooooh! Да, хубаво е да има мининмум 4 хранения за деня/разбира се не в огромни количества/За да не се стига до застой и за засилване обмяната на веществата Hug Разгледай темата за ВМ-НВД, на първата страница им амного ролезни линкове и съм сигурна, че там ще откриеш повече инфо което ще ти е от полза.Всичко е написано много подробно Peace

Мами
, супер ти е менюто миличка Hug

Аз закусих с малко сурови бадеми и чаша кафе с мляко.За обяд си нося бяло пил.месце и домат Laughing

Анджи
, защо да не видиш 66 до неделя? #CrazyТи си си върнала кг-те скоро и не са трайно качени PeaceВярвам в теб Laughing

Кателина
, хайде влизай в строя момиче и скоро да си възвърнала форма Party

Миминце, къде си ? Cry Shocked

# 395
  • Мнения: 2 099
Здравейте милички,
От както Вики оздравя направо съм в чудо, само се лигави, мрънка, командва и ако не изпълнявам почва да реве с пълно гърло. Направо тези дни само вървя след нея и и козирувам.
Относно кг-те още не съм затвърдила 52кг. и ми е малко мъчно, но се надявам до края на седмицата да са вече факт. Иначе днес за закуска хапнах малко снакс Embarassed и 2 кафета, за обяд- общо 200гр.руска, млечна и катък +1 кюфте.
Крисси дано скоро видя 51кг. Praynig От все сърце ти пожелавам да видиш тези дни 58кг. Как успя да побереш толкова сладко, за бройките бонбони, направо нямам думи. #Crazy #Crazy #Crazy Peace
Мами, няма да им се даваш на кг-те. Виж колко много постигна, задържането не е толкова трудно, стига да не се отпуснеш съвсем. Пожелавам ти оттук нататък да не те наляга лакомията и да си запазиш телцето за цял живот, както и да се похвалиш с дълга косичка в скоро време.
Анджи, много сладичко меню си имала вчера. Много добре си решила за монодиетата, знам че е много ефикасна, въпреки че при мен нямаше особен ефект, а и ми беше много трудно да я спазвам. Успех. Peace
Кате, стягай се. Искам тази седмица за табличката да си си върнала каченото. Peace
Daisi4ka хубаво е че вече си постигнала желаното си тегло и искаш вече само да задържиш сегашните си кг-ми.
Аз съм решила като стигна целта си да си хапвам каквото ми се яде, но без да прекалявам както преди с количествата и от време на време да си позволявам по мъничко сладичко и тестено, както и често да лунувам, така поне ще си пречиствам от време на време корема и ще смъквам ако имам мъничко качено през седмицата.
Лек ден на всички.  bouquet

# 396
  • Мнения: 1 454
Айде back съм...след обяд....една активия с череши...следобеда може и малко ленено семенце да прилапам!

Мими, съжелявам миличка за Вики, че и е нервен период...ама всичко ще отмине и малката принцеса ще си възвърне лъчезарното настроение и благ нрав Simple Smile
 Laughing Хихи, ти маи много си падаш по солени,сухи изкушения...снаксчета, чипсчета, кубети...Oops! чакай да не ди напомням и за тях!...Ще се справиш , ще видиш...още мъничко остана! Само не се поддавай на изкушението, ама сугурно ти е трудно покрай Вики  Hug

Иначе, аз не съм го постигнала още...пак съм на диета..., но просто много комплименти получавам колко добре изглеждам (дори от съседите) ама...знаете как е...те не разбират...искам 50 килограма...засега съм си още 54...сигурно клоня към 53...така, че има още дни от битката!

Крисска, благодаря ти...аз всичко изчетох и...не знам на какво се надявах да ми кажеш, ама явно...просто ще внимавам и ще наблягам на нисковъглехидратен режим...или пък въглехидрати на обед, а вечер белтъчини и протеини  Hug

Но да ви се похваля...много съм щастлива...нали ви бях споделяла за моите опасения и притеснения относно моите хормони и цикъла ми като цяло...,че намалява...и така...и много се бях наплашила защото доста момичета тук са напълняли от пиенето на хормони и изобщо...щях да се хваля, че след герикапса и витаминчетата В комплекс които пих всичко, като че ли се нормализира!!! newsm44

А едно момиче от друга тема ми обесни, че за хормоналното равновесие трябва да приемам повече белтъчини, та...така явно всичко ще е наред и дисбаланса е станал заради отслабването ми!

Много съм щастлива- дано всичко е наред! Че днес е само първия ден!


 Hug Hug Hug

# 397
  • Мнения: 1 975
Здравейте милички  smile3525

Нещо напоследък не ми остава време да пиша- много разходки, много нещо, НО и не съм много диетична. За голямо мое учудване кантара е добричък и ме показва 52.3, след доста добро похапване вече 4-ти ден. Но както вече бях писала сегашното ми похапване няма нищо общо с предишното лапане  Laughing

Мими ще премине периода, сега се глезоти, защото до скоро беше болничка и явно й се е удисвало за всичко, а те децата са така - навиват си всичко на малките пръстчета  Rolling Eyes А иначе браво за 52-ката, много си упорита, знаеш ли  Hug

Крисси и на теб браво за 59-ката  smile3501

Анджи как бе мила се докара до 69, но няма страшно щом си се усетила навреме ще ги ракараш набързо  Peace

Мами браво за страхотния резултат  smile3501

Daisi4ka Heart Eyes все се чудя какво работиш, та имаш време и за нет по време на работа newsm78

katellina Hug бързо си се взела в ръце и резултата няма да закъснее  Peace

Хриси   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesкъде си колежке  newsm78

Целувам и всички вас, които не съм споменала   bouquet

# 398
  • Мнения: 1 454
Галка, много се радвам, че наминаваш...и още повече за разходките ..сигурно е много забавно с малката госпожица Hug...ама моля ти се бъди диетична...така още по-лесно ще свалиш...не му отпускай чак толкова много края...ще чакаме обещание от кога си в редиците! Simple Smile

Работя в едно списание,което се разпространява и аз трябва да намирам нови адреси на фирми и на магазини за да ги домавям в базата данни...има и други неща, но това е основното и като сте ми мили и искам да ви чета и нищо да не изпускам..и за този месец има 5 адреса...ще взема да се хвана в ръце!

Явно прави впечатление!
 lovekiss lovekiss lovekiss

Много , много ви обичам

# 399
  • Мнения: 552
Галя, чудесно се докарах .......... няма да изброявам с какво, но имах т.нар. "работен период" - от едната работа на другата, от 7,30 ч. до 01,30 сутринта и за да ми стигат силите, трябваше да хапвам стабилно. Аз така и стигнах от 59 до 75,5 де  Mr. Green. Забелязвам, че когато работя умерено отслабвам и вчера заявих на съпружеството, че ще работи вечер сам известно време, защото не издържам вече. Ти не прави като моята грешка, поозаптявай си апетита докато е време, че иначе лоша работа.
Крисси, блягодаря ти за вярата в мен. Като има някой като теб и аз си вярвам повече  Grinning и се надявам резултатите да не закъснеят. Ти продължаваш все надолу и надолу по скалата, скоро с Мими ще сте към групичката на Мами - отслабнали  newsm10.
Дайсичка, и на теб не ти е останало много за сваляне   bouquet.
Само аз се излагам  smile3518
Кате, виждаш ли какво става като не сме редовни в темичката - а сме спряли да се отчитаме, а сме се ояли.

Отчет за моно-диетата ми: вчера - шоколад в промишлени количества
днес - картофи на фурна с лук
утре - плодове
начало от вчера сутринта 69,600, тази сутрин 68,700, а за утре ще докладвам допълнително

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 14:58 от Andjy

# 400
  • Мнения: 1 454
Andjy, малко, малко, ама трудно нали знаеш...да сме живи и здрави пък ще ги свалим!
Обаче аз за пръв път чувам тази история с 15-те килограма от работа...

миличката...ако пак така ти се наложи...можеш да си джаскаш монодиети пак докато работиш...след като имаш нужда да се храниш- то тогава пак така си избирай една храна и се храни с нея по ден-два...а за просто-ей-така хапване можеш да си хапваш на Хогаренас бисквитките- поне са с фибри


Редакция: леле...няма такъв глад за сладко...усещам си как ми е кисело и искам сладко...пусти сладки въглехидрати, сега си направих едно еспресо в комбина с нескафенце 3 в 1 и дано да се оправя, че вечерята ми е далече...и тази вода ми писна..Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 15:54 от Daisi4ka

# 401
  • Мнения: 936
Здравейте, момичета. Тези дни нямах време да пиша, но сега ще се отчета. При мен всичко е наред. Прекарахме страхотен семеен уикенд, сега майка ми е на гости, а в неделя ще кръщаваме малкия. Последните дни си озаптих лакомията и наблегнах на упражненията. Резултат тази сутрин - 58кг, (-1), колкото не съм била от 7 години. А си мечтаех да стана 60!
Мами, ти си нашият герой! Радвам се за теб и постиженията ти.
Крисси, виждам, че и ти си с 5 отпред, браво. Новият аватар ти е още по-сладък от предишния.
Галя82, добре че са разходките с малчовците, иначе ще се застоим много.
Анджи, вярваме в теб че ще свалиш килцата!
Кате, 1-2 качени кг нщо не са. Сигурно и не ти личат.

# 402
  • Мнения: 552
Тедъ, поздравления   bouquet. Толкова се радвам за теб! Ще догониш май ученическата линия  Heart Eyes
Дайсичка, по нощите, мила само дюнери и пици продават, а и няма кой да готви и приготвя   Tired, тъй че е възможно.

# 403
  • Мнения: 657
Привет мацки!
Сега се прибирам от женско парти Mr. Green, падна ядене на корем и що бира се изпи ooooh!. Ама от понеделник смятам да се стегна и да сваля излишните кг, че вече се улях Outta Joint. Мисля пак една Японска да изкарам-само нея издържах  Mr. Green. Вече не мога да се трая  ooooh!

# 404
  • Мнения: 149
добро утро момичета![/b
хайде кафето е от мен  тази сутрин  food010
от 2 дена съм със зъбобол и снощи ходих на зъболекар и ми извадиха зъба и тази нощ пак не можах да спа от болка. но хубавото в тази ситуация че не мога да се храня.
нещо ми омръзна моята диета от салати и таратор и се чудя каква друга да почна дайте съвет.
приятен и усмихнат ден!   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт