prava li sam kato ne davam na majami detsata da gi vijda

  • 1 522
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
neshtata zapochnaha ot 3 mes.otpuska koiat mu dadoha ot rabotata.izlizashe s priateli na kafe da karat motori a  az i detsata go chakahme v kashti da se seti za nas i da se pribere,kogato go pomolih da namali izlizaniata si s tiah se skarahme.pisnolo mu da go komandvam iskal da si jivee jivota kakto toi si pretseni,i kogato go nakarah da izbere priatelite mu ili nas toi izbra tih.za tezi 3mes. samo vednaj zavede detsata v parka i to zashtoto go pomolih az i sled 2h.se varnaha.a sega iska da gi vijda  ne sam sigurna che e iskren a iska da me naraniava oshte.koi ot dvamani e vinoven?

# 1
  • Мнения: 289
Здравей!
В другата тема си писала, че на малкия му липсва таткото. Щом и той има желание да ги вижда не го спирай. Аз съм на мнение, че щом има желание от другата страна ние не бива да ограничаваме контактите м/у бащата и децата.

# 2
  • Мнения: 1 425
Не си права да не даваш да не даваш децата на бащата да ги вижда.
Кой е виновен ... има ли значение?

# 3
  • Мнения: 2 274
Разбирам те прекрасно и въпреки това по-добре му давай да вижда децата- това е по-малкото зло.

# 4
  • Мнения: 183
С времето сигурно нещата между вас ще се поизгладят и тогава ще се чувстваш по-спокойна,но не спирай сина си да се среща с баща си ,колкото и да те боли в момента.Тези срещи са добре най-вече за детето ,а и защо да губи връзката с баща си ,заради ваши проблеми,той е дете на двама ви.

# 5
  • София
  • Мнения: 397
Давай му ги,дори и да ги взима за да те дразни,той ще се старае да бъде по-добрият родител,т.е.ще води децата на интересни места,ще им купува глезотийки,ще им обръща внимание,а това е само в плюс за тях нали?И  ти ще имаш време да си отдъхнеш и той да навакса пропуснатото. Peace

# 6
  • Мнения: 219
Ами не мисля,че си много права,то всеки знае себе си де но все пакси му е баща на детенце,пък и най-важното е във случая дали детенце иска да го вижда или не.Остави настрана вашите отношения и кой за какво и колко виновен,поне така мисля аз.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 856
така като прочетох заглавието на темата си отговорих веднага - не си права!
би била права, ако бащата е алкохолик, наркоман, малтретира детето психически или налита на бой - с една дума психически нестабилен или агресивен тип - но за ситуации като тези си има и закони Simple Smile

така, че немисля, че е правилно да не позволяваш среща на баща и дете ако и двамата го желаят, разбира се  Wink

# 8
  • Мнения: 4 733
Децата трябва да се виждат и с двамата родители. Връзката не бива да се къса, това е мнението ми.

# 9
  • Мнения: 920
Не си права, освен ако бащата не е заплаха за тях. Отмъщаваш на децата.

# 10
  • Мнения: 515
Не си права,децата няма да пострадат от тези срещи.Не знам колко са големи децата ти ,но има моменти в който ще ти е много трудно сама,остави го да бъде баща,нищо че вече не е съпруг.ТОЙ СЪЩО ГИ ОБИЧА!!!! те са му деца,колкото и да не го показва. Thinking

# 11
  • Мнения: 332
              Моето мнение:
В един провален брак или връзка,вина имат и двамата,независимо колко единият и колко другият.
Относно  виждането на децата-...незнам какво да ти кажа,но и нашият татко си вижда детето когато му скимне,но въпреки това не ги спирам да се виждат.Все пак са бащи,донори или както искаш ги наречи.Децата са достатъчно умни и усещат.Моето колкото и да е малко,си знае че татко идва за малко и... не се впечатлява много/засега/.И се вижда че не и е особенно приятно,но...нещата са такива.Ако е наркоман,алкохолик...да,добре,не ги давай,но не го наказвай за себе си чрез децата.В такива положения децата страдат най-много.

# 12
  • Мнения: 853
Мисля че е редно децата да опознаят и двамата си родители и когато пораснат сами да си изградят мнение
Моето дете често прекарва почивните дни с баща си и това го прави щастлив,аз се старая да не показвам негативно отношени е към баща му ,но ине създавам илюзии у детето,поне така си мисля...

# 13
Няма такива работи- децата ще си изграждали мнение! А утре като ги удари пубертета и като почнат да " ще избягам при тати и няма да се върна"? Детето трябва да знае кой го е направил и кой е посветил живота си и и всичко, за да бъде то щастливо. и трябва да знае, че има един дом и няма иди ми-дойди ми. Аз поне така мисля, защото тия безотговорни бащи не трябва да се допускат да влияят на децата

# 14
  • София
  • Мнения: 589
И аз така мисля PeaceБаща не се става като ти упре ножа в кокала #2gunfire


Няма такива работи- децата ще си изграждали мнение! А утре като ги удари пубертета и като почнат да " ще избягам при тати и няма да се върна"? Детето трябва да знае кой го е направил и кой е посветил живота си и и всичко, за да бъде то щастливо. и трябва да знае, че има един дом и няма иди ми-дойди ми. Аз поне така мисля, защото тия безотговорни бащи не трябва да се допускат да влияят на децата

Общи условия

Активация на акаунт