Използвате ли домашни помощници (или бихте ли използвали)?

  • 4 314
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 263
Използвам да!
От няколко години се наложи да преосмислим дневния си режим тъй като станахме доста по-заети и най-вече искам ад имам повече време за децата.
Доволна съм, особено от последното момиче жалко че е  временно.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ако имах възможност да!
Преди малко писах  в една тема за жилищата. Ами трудно се оправяш сама в голяма къща.
Никога не можеш да я изчистиш цялата и дълго време да остане такава.

# 77
  • Мнения: 3 360
Ако мога да си го позвола ще ползвам Simple Smile

Оооо,и аз! bowuu

# 78
  • Мнения: 6 167
ами този въпрос сме го разисквали към 100 пъти.
да, ползвам, не, не редовно. гледам 2 къщи, поне едната не я мисля ( тази на свекър ми).
за нас - каквото остане. имаме си една кака молдовка налице от есента, а също сме ползвали и фирма за почистване.
в бъдеще ще имаме помощ всеки ден.
аз не съм добра домакиня и ако има и най-малка възможност бих я грабнала тутакси.

# 79
  • Мнения: 398
Не съм ползвала услугите на домашна помощница и не бих ползвала. От тези хора съм дето "не обичат да им се мотаят други хора из къщата"  Simple Smile.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 912
Много си мечтая за този лукс, страшно досадна работа, преди да родя по-не ми правеше впечатление, може би защото почти не си стояхме у дома и по-голямата част от престоя я проспивахме, но сегааааа  #Crazy А и в събота сутрин като се хванехме двамата оправяхме до обяд. А сега всяка свободна минута върша нещо и като погледна пак е пълен ужас, а и работа започнах от вкъщи и . . . май лудвам.  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 798
А да има случайно някой от Бургас, който да си препоръча домашната помощница?Ако има, може и на лични да ми пише.Много ще съм благодарна.

# 82
  • Мнения: 2 631
С интерес изчетох темата!
Накарахте ме да се замисля! Thinking

Никога не съм ползвала, но когато започна работа, ще имам крещяща нужда от помощница, а и сякаш бихме могли, да си го позволим...

МОЛЯ, СПОДЕЛЕТЕ ПОВЕЧЕ ЦЕНИ! Praynig
Ясно е, че зависи от много фактори, но все пак ще е някакъв ориентир за неориентираните, като мен.
Засега се споменава само 15 лв. на ден - без пералня и готвене.
Общовалидно ли е?
newsm78

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 133

Засега се споменава само 15 лв. на ден - без пералня и готвене.
Общовалидно ли е?[/color] newsm78

Толкова плащам и аз. Идва веднъж седмично .За по-редовен ангажимент предполагам е по-удачно месечно възнаграждение.

# 84
  • Мнения: 2 631
За повече от веднъж седмично определено няма, да ми се налага.

Мислех си и на каква възраст са помощниците ви? newsm78
То си е до човек, как ще си гледа работата, но пък ми е любопитно!?

# 85
  • София
  • Мнения: 6 999
Мислех си и на каква възраст са помощниците ви? newsm78
То си е до човек, как ще си гледа работата, но пък ми е любопитно!?

Не е съвсем така - възрастните хора недовиждат и колкото и да се стараят 'замацват' тук-таме нещата.

Аз бях ужасно доволна от първото си момиче /беше на 20 и няколко/, при това братовчедка на бившия ми мъж - след нея всичко блестеше. Но няколко пъти усетих, че се гизди с дрехите ми и други подобни щуротии и се разделихме с нея.

# 86
  • Мнения: 7 605
Мислех си и на каква възраст са помощниците ви? newsm78

До 4овек си е според мен. Има млади които ги мърzи, които преz 20 минути правят по4ивка zа да пуШат..... Има по въzрастни които са опитни и добри, други пък са бавни, не довиждат, не могат да стигнат някои кът4ета.....  Crazy  Питай поzнати и приятели zа препоръки  Peace

# 87
  • Варна
  • Мнения: 912
А да има случайно някой от Бургас, който да си препоръча домашната помощница?Ако има, може и на лични да ми пише.Много ще съм благодарна.
А аз ще се радвам на препоръките на варненки Simple Smile Никак не е лесно да се гласува такова доверие на непознат, но поне като ти е препоръчан, пък макар и пак реално от непознат, сякаш е по-различно, по-приемливо  newsm78

# 88
  • Мнения: 393
 Аз..чесно ми е много трудно да се доверя-защото с приятеля ми имаме фирма за поддръжка на апартаменти(става въпрос за банско).Той отговаря за строителните и довършителните работи,а аз търся жени за почистване ooooh! TiredНе можете да си представите за какъв ужас иде реч...И като знам как минавам да проверявам след всяка една и никога не е ..както бих си почистила в къщи-дали прозорците ще са замазани,дали плочките в банята неизмити,масово не се чистят шкафчета и гардероби(а това са нови мебели и вътре има още стърготини),пропускат се контакти,а боята по пода...или по дограмата...Винаги,просто винаги има нещо,което не ми харесва и трябва да се довършва... TiredИ не мисля .че плащам лошо-смятам че това не е лек труд и давам по 20лв.Е,и като знам какво става там,как да си избере някой да ми идва и в къщи-докъдето и колко мога,ама поне ще знам че после няма да се дразня...

# 89
  • Мнения: 946
Не ползвам,но ми се иска защото никак ама никак не ми се чисти,а обичам да ми е често.

Общи условия

Активация на акаунт