Носите ли ги на ръце

  • 1 983
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Категорично не.
Като по-малка съм я носила, но от доста време не се случва.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 688
Нося го,но и аз както беше писала еднамама по-горе се съобразявам с разстоянието което можеда измине,ако не тръгваме с количката:)

# 47
  • Мнения: 2 622
Каката категорично отказвам да я нося!Тежи почти 18кг.и ми тежи.Понякога я вдигам на ръце когато има локва,росна трева или канавка за прескачане(това с канавката днеска ми се случи),но да я нося ей така,за спорта-НЕ!
Малката все още я нося,защото е лека и не ми е трудно,но натежи ли и тя,едва ли ще я разнасям Naughty

# 48
  • Мнения: 468
Когато беше в носимите възрасти я носех. Непрекъснато. Единствено тогава имах видими мускули на ръцете. Сега пак съм се отпуснала.

# 49
  • Мнения: 2 220
Носим го почти постоянно...  Tired

# 50
  • Мнения: 5 393
Втора опция. До последно гледам да го залъгвам с песни и игри ,ако се е разлигавил или е уморен.

# 51
  • Мнения: 193
Нося рядко, ако наистина преценя, че ситуацията е изморителна за малко дете. Но поначало ние доста си ходим.
А иначе доста се гушкаме, но гушкането и носенето не са едно и също.

# 52
  • Мнения: 5 250
Нося го и то често  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 24 467
Сакън-не. С големия имах малък /слава Богу/ проблем в тази насока и сега, с малкия или сме с колелцето или се водим за ръчичка. Не напира въобще да го вземаме- въпрос на създадени навици.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз все още го возя в количка, защото когато е с мен иска на ръце. И при положение, че той си седи, нямам проблем до момента.

# 55
  • Мнения: 5 362
Понякога,когато се налага.Гледам да я занимавам с нещо,за да върви и да не се сеща да я нося,че много тежиии... Crazy

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
3
НЕ, защото като се сецна, те мен ще ме носят ли?

Общи условия

Активация на акаунт