Какви пантофи?

  • 11 235
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 550
Най-важното е да са удобни и лесно да се обуват!

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
Купувала съм най-много пантофи на Беко. Те са с по-мека платнена част. Общо взето, краката на Иво са сухи с тях. Иначе с Дендитата много се потяха.
За градината бях взела и едни от магазина на д-р Драганов (ортопеда)-по негова препоръка, естествено.  Wink Високи, твърди. И с тях беше сух.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Никол, разбирам те. Моите деца също обичат да ходят боси, както и ние. Но се подготви за отказ, защото ще има недоволни родители. Децата им като видят от твоето и те ще пожелаят да са боси. А някои родители не пускат децата си боси за нищо на света, сакън да не се разболеят. Ще те обвинят, че разваляш дисциплината.

# 18
  • Мнения: 46 515
... сакън да не се разболеят ...

Не става сума за това какво обичам аз или как предпочита да ходи София, а точно от гледна точка за здравето й, ортопедите от "Горна баня", където ходихме за профилактичните, съветват да ходат максимално време боси, 1 час на ден без обувки (вечер вкъщи) не ме устройва, особено за дете.

Последна редакция: чт, 02 авг 2007, 14:11 от Никол

# 19
  • Мнения: 47 981
децата може да са с обувки, гуменки или сандали вътре, важното е да са само за вътре- изискване на хеи
ние купуваме едни, на които подметката е на немски, май се казват есана, има със цип, с лепки, зимни дебели и летни-от плат
лятот не искат пантофи в яслата, но в детската ни искат

# 20
  • София
  • Мнения: 15 219
... сакън да не се разболеят ...

Не става сума за това какво обичам аз или как предпочита да ходи София, а точно от гледна точка за здравето й, всеки ортопед съветва да ходат максимално време боси, 1 час на ден без обувки (вечер вкъщи) не ме устройва, особено за дете.

Доктор Драганов съветва точно обратното-децата да са с твърди пантофи, които да поддържат глезена изправен, за да се коригира физиологичното плоскостъпие.
Не казвам, че е прав, а само че не "всеки ортопед" съветва децата да ходят боси.
Навремето д-р Евтимов (дано да не бъркам името) от Горна Баня съветваше Иво да проходи и да ходи бос.  Но явно и по този въпрос няма единодушие между ортопедите.

# 21
  • Мнения: 46 515
Драганов явно е единствения, ще си коригирим поста  Peace

# 22
  • Мнения: 468
На "Колев и Колев" са най- добри. Разбира се не съм пробвала всичко, което се предлага  на пазара, но за 4 години доста нещо изпонапазарувах.

# 23
  • София
  • Мнения: 771
Вчера точно купих едни от магазина на Драганов за 14 лв.. Летен вариант от тънък плат, с тънка подплата, тип хавлиена и с лепка. Не знам какво производство са, на ходилото пише Made by Esana Germany (но това според мен се отнася само за ходилото). Изглеждат ми качествени, защото са шити и лепени, но това само времето ще покаже.

На КиК съм купувала 2 пъти. Чак на-добри трудно мога да ги нареча. Със сигурност обаче, за момчешките модели мога да кажа, че са едно от най-грозните.

# 24
  • Мнения: 3 336
Вчера точно купих едни от магазина на Драганов за 14 лв.. Летен вариант от тънък плат, с тънка подплата, тип хавлиена и с лепка. Не знам какво производство са, на ходилото пише Made by Esana Germany (но това според мен се отнася само за ходилото). Изглеждат ми качествени, защото са шити и лепени, но това само времето ще покаже.

На КиК съм купувала 2 пъти. Чак на-добри трудно мога да ги нареча. Със сигурност обаче, за момчешките модели мога да кажа, че са едно от най-грозните.

Адашке, де го този магазин на Драганов Grinning Ориентирай ме малко, че да не скитам да търся Praynig Предварително благодаря  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 771
Адресът е бул."Акад.Ив.Ев.Гешов" №104, това е близо до кръстовището на бул. България и бул. Иван Е. Гешов. Магазинът се казва "Най-най ..." и до него има офис на банка Пиреус (ако не се лъжа).

# 26
  • София
  • Мнения: 15 219
Другият магазин е на Патриарха, близо до Френската гимназия (преди гимназията, ако се идва от Попа).

# 27
  • Мнения: 1 238
... сакън да не се разболеят ...

Не става сума за това какво обичам аз или как предпочита да ходи София, а точно от гледна точка за здравето й, всеки ортопед съветва да ходат максимално време боси, 1 час на ден без обувки (вечер вкъщи) не ме устройва, особено за дете.

Доктор Драганов съветва точно обратното-децата да са с твърди пантофи, които да поддържат глезена изправен, за да се коригира физиологичното плоскостъпие.
Не казвам, че е прав, а само че не "всеки ортопед" съветва децата да ходят боси.
Навремето д-р Евтимов (дано да не бъркам името) от Горна Баня съветваше Иво да проходи и да ходи бос.  Но явно и по този въпрос няма единодушие между ортопедите.



Да, така е. Аз си спомням, че когато Оли се учеше да върви и отидох да поискам съвет за обувки, единият ми каза, че човекът е създаден , за да върви бос и че преди незнам си колко хиляди години обувката не е съществувала, а друг пък ми каза, че трябва да и купя твърда обувка, защото крачката са и изкривени...

# 28
  • София
  • Мнения: 888
Много пантофи смених пред да попадна на точните:)КУпувам пантофи на Колев и Колев за 14лв, който са с цип  отпред и за детето е много лесно да си ги обуе само.Те не запарват и са достатъчно високи,за да предпазват глезена.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
За яслата купих на Тери на Колев и Колев.Хубави са и не са скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт