Става ли ви приятно....

  • 3 458
  • 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Berlin
  • Мнения: 11 268

мда, приятно ми става Simple Smile още повече, че май френд публично е обявил, че изобщо не е кавалер..
и аз спирам на пътното платно, за да пресекат пешеходКИТЕ. Лесбийски наклонности ли имам или ме кефят как изглеждат??  Crossing Arms
ми не е задължително, но мъжете почти винаги спират да пропуснат хубава жена на пешеходната пътека, за да я поогледат Wink казвали са ми го.

# 31
  • Мнения: 2 161
Не съм се замисляла изобщо.Приемам го като нещо нормално,може би.

# 32
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не знам дали ми става приятно, но при всички случаи не ми е неприятно!

# 33
  • Мнения: 3 622
Лично не мен ми действа много положително,
особено ако съм вкисната заради нещо  Grinning
PeaceИ на мен също.

И на мен  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Естествено!
Тогава усещам,колко е хубаво да си жена  Mr. Green

 yes

# 35
  • Мнения: 4 784
Оооо, много приятно ми става! И още как!

# 36
  • Мнения: 189
Става ми приятно, по-скоро от факта, че има възпитани хора, не че е насочено конкретно към мен

# 37
  • Мнения: 2 241
Естествено, че ми става приятно, независимо дали жестът е от мъж или жена.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Да,разбира се.

# 39
  • Мнения: 3 611
Става ми, разбира се  Sunglasses И не само от помощта на хората, а и от готиното им отношение.
Даже тая сутрин в магазина ме изненадаха из отзад с репликата "Я да видим с тая мацка ще можем ли да се разминем"...
Даже в първия момент не разбрах, че за мен иде реч  Embarassed

# 40
  • Мнения: 880
Да,разбира се,че ми става приятно.А веднъж ми направи голямо впечатление,когато една кола спря да ми направи път при положение,че цялото шосе беше пусто,никаква друга кола не се виждаше,а аз дори не бях и на пешеходна пътека.Всеки мил жест и добро отношение ме радва.

# 41
# 42
  • Мнения: 2 039
От изброените ситуации нито една не ми действа на самочувствието ми, а възражда вярата ми в малкото останали човешки същества.
Самочувствието ми се вдига обаче, като ме загледа някой засукан младеж Crazy

Подкрепям  Peace

# 43
  • Мнения: 526
Разбира се!

# 44
  • Мнения: 1 092
Да,определено ми става приятно и честно казано не мисля ,че има жена на която няма да и направи добро впечатление Wink

Общи условия

Активация на акаунт