Търся жени с които да си пиша:(?

  • 13 986
  • 321
  •   1
Отговори
# 60

.......... ще отрепя родителите си щото са гадни и не ми помагат а те са длъжни иначе да не бяха ме създавали или да ме бяха дали в дом............. тя знае че пиша в форума аи тя ме помоли каза че повече хора ще прочетат и биха могли да ми помогнат Simple Smile  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out макар че повечето маи мислят темата за парзалка а?
Shockedбез думи съм аз!
Каквото почукало такова се обадило Simple Smile
да са мислили навремето като са ме създавали отмъщението понякога може да ни послужи като път към успеха и щастието!
А прошката понякога е невъзможна!
HИКОЙ, ама НИКОЙ в тоя живот не ти е длъжен момче! То и кво момче си, на 17 си вече! На твоите години баща можеше да си. Вземи се в ръце и стига си хленчил, отблъскващо е!
Да ама не съм циганин нито българин които прави безраборен секс с кого да е аз дори не съм правил изобщо секс  Joy надявам се вие смешно,защото на мен не ми е ..........според мен всички мъже които имат много броики и правят безразборен секс не са с всичкия си.

# 61
  • Мнения: 1 488
Съветвам те да вземеш да се успокоиш малко и да помислиш трезво!
Първо, не разбрах, ти проблеми с дядо ти и баба ти ли имаш? Те ли не искат повече да се грижат за теб? Те ли не те искат, та майка ти е решила да те вземе в чужбината при нея? И защо не се разбирате? И те ли не те пускат да ходиш никъде, и как така? Ти вече си голям? Я разясни малко? И недей да ги Обиваш, твойте родители, та даже и мъжа на майка ти! Ще си опропастиш още повече живота с това си деяние! Напротив, приеми че са сгрешили и недей и ти да постъпваш като тях вбъдеще! Разбирам те, че ти е трудно, че се чувстваш пренебрегнат, не само от майка ти и баща ти, ами и от момичето в което си влюбен... Изправи се и продължи напред, напук на всички!

# 62
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ей, момче, я се вземи в ръце. Първо - като си почти отличник, защо пишеш така неграмотно? Едвам се чете, още по-малко се разбира. Научи се да пишеш и по възможност с по-малко удивителни, моля.
Второ - намери си работа, за да изкараш малко пари и съответно малко независимост. Но теб май те мързи, предпочиташ да висиш в нета и да мрънкаш. Не виждам как двама възрастни хора насила ще държат тийнеджър вкъщи - заключват ли те или не ти дават пари?
Трето - стига си ревал за тази профилирана паралелка, имаш два варианта тук - след 6 месеца ще си пълнолетен и ще решаваш сам. Ако не искаш да заминаваш, протакай, докато станеш на 18, но да си знаеш, че после сам ще трябва да се издържаш. Или пък да премислиш малко - все пак чужбина дава повече възможности за учене - ако наистина си толкова ученолюбив, колкото се опитваш да ни убедиш, ще успееш да изкараш една година в обикновено училище и после с много учене да влезеш в добър университет, където и да е по света. А там определено не ги е грижа за българските профилирани паралелки.

И накрая - нещо не разбрах - как точно това, че ще си пишеш с жени, ще ти реши проблемите? Според мен, ти просто търсиш рамо /за предпочитане женско, защото си чувал, че те са по-съпричастни/, на което да плачеш, вместо да станеш и да предприемеш нещо - каквото и да е.

# 63
  • Мнения: 274
каква профилирана паралелка, каква елитна гимназия, кви 5 лева, бе пич.... Виж се само как ти куца правописа, правиш елементарни грешки, а си уж 11 клас!!!!!! Опазил ни Бог от такива като теб, че и мераци за висше образование имаш..... #Crazy
виж сега какво - ако нямаш друга работа - НАМЕРИ СИ, ама не е добре да ни занимаваш и пълниш полезния форум с твоите глупости.

Моля модераторите да реагират!

# 64
Съветвам те да вземеш да се успокоиш малко и да помислиш трезво!
Първо, не разбрах, ти проблеми с дядо ти и баба ти ли имаш? Те ли не искат повече да се грижат за теб? Те ли не те искат, та майка ти е решила да те вземе в чужбината при нея? И защо не се разбирате? И те ли не те пускат да ходиш никъде, и как така? Ти вече си голям? Я разясни малко? И недей да ги Обиваш, твойте родители, та даже и мъжа на майка ти! Ще си опропастиш още повече живота с това си деяние! Напротив, приеми че са сгрешили и недей и ти да постъпваш като тях вбъдеще! Разбирам те, че ти е трудно, че се чувстваш пренебрегнат, не само от майка ти и баща ти, ами и от момичето в което си влюбен... Изправи се и продължи напред, напук на всички!
Мисля трезво, с всичките имам проблеми с маика ми и дядо ми и баба ми и баща ми............. баща ми и маика ми не се грижат за мен тях ще ги изключа, а иначе баба ми и дядо ми не искат да се грижат за мен повече....... те са стари хора с различни разбирания това е главната причина и са много твърдоглави......... да и те не ме пускат никъде.....не ги интересува на колко съм години не ме пускат и точка....... няма да им простя никога господ може да им прости но аз не , но аз не съм господ..........  момичето в което съм влюбен просто то ако ме обичаше би ми дало шанс но въпреки това може да рискуваме приятелството си и да опитаме ама тя не желае Sad((((((( не мога да я накарам насила......... но се надявам да ми даде шанс преди да замина макар че тя иска само флиртове и никакви връзки ангажиращи и такива работи...... newsm78

Последна редакция: сб, 04 авг 2007, 23:54 от lovemylove

# 65
Ей, момче, я се вземи в ръце. Първо - като си почти отличник, защо пишеш така неграмотно? Едвам се чете, още по-малко се разбира. Научи се да пишеш и по възможност с по-малко удивителни, моля.
Второ - намери си работа, за да изкараш малко пари и съответно малко независимост. Но теб май те мързи, предпочиташ да висиш в нета и да мрънкаш. Не виждам как двама възрастни хора насила ще държат тийнеджър вкъщи - заключват ли те или не ти дават пари?
Трето - стига си ревал за тази профилирана паралелка, имаш два варианта тук - след 6 месеца ще си пълнолетен и ще решаваш сам. Ако не искаш да заминаваш, протакай, докато станеш на 18, но да си знаеш, че после сам ще трябва да се издържаш. Или пък да премислиш малко - все пак чужбина дава повече възможности за учене - ако наистина си толкова ученолюбив, колкото се опитваш да ни убедиш, ще успееш да изкараш една година в обикновено училище и после с много учене да влезеш в добър университет, където и да е по света. А там определено не ги е грижа за българските профилирани паралелки.

И накрая - нещо не разбрах - как точно това, че ще си пишеш с жени, ще ти реши проблемите? Според мен, ти просто търсиш рамо /за предпочитане женско, защото си чувал, че те са по-съпричастни/, на което да плачеш, вместо да станеш и да предприемеш нещо - каквото и да е.
Не съм почти отличник имам добри оценки а по някои предмети имам много добри и отлични Simple Smile не по всички.Написах че нямам как да си намеря работа........ теи като съм като затворник и съм принуден да ходя по свирката на маика ми,ако можех бих направил всичко само и само за да съм с нея......... и двата вариянта са кофти, макар че жената която обичам ме посъветва да отида при маика си тъи като така ще съм по - добре според нея а според мен не защото няма да мога да я виждам,а тя знае че е всичко за мен.

# 66
  • Мнения: 1 488
Виж сега какво,относно момичето, не можеш на сила да накараш някой да те обикне! Щом не иска, не иска. Едно 99% от пишещите тук сме имали несподелена любов, така 4е те разбирам. Много е гадно да си влюбен в някой, който не е влюбен в теб. Но нищо друго неможе да направиш, освен да го преживееш някяк си. Минава, повярвай ми.
Относно чужбината, моя съвет е: Казваш, че никъде няма да ходиш. Никой на сила не може да те заведе там! Баба ти и дядо ти няма да те изхвърлят на улицата я, ще се съгласят да останеш там сигурно. Но се договорете, че ще си намериш някаква работа, за да може да си помагаш финансово и да не затрудняваш тях и че ще те пускат да излизаш откакто навършиш 18 год, защото вече си голямо момче. Просто поговори с тях, спокойно, като голям мъж. Агресията е излишна в такива моменти! Не вярвам да са толкова коравосърдечни, че да искат да те изритат на улицата.
И малко за себе си да кажа, аз започнах работа на 17 год, и университет съм завършила, а и в момента живея в чужбина, не е толкова страшно! Всеки има трудни моменти в живота си, но нищо не се разрешава с агресия и омраза, напротив тези неща пречат, от личен опит ти го казвам.

# 67
Виж сега какво,относно момичето, не можеш на сила да накараш някой да те обикне! Щом не иска, не иска. Едно 99% от пишещите тук сме имали несподелена любов, така 4е те разбирам. Много е гадно да си влюбен в някой, който не е влюбен в теб. Но нищо друго неможе да направиш, освен да го преживееш някяк си. Минава, повярвай ми.
Относно чужбината, моя съвет е: Казваш, че никъде няма да ходиш. Никой на сила не може да те заведе там! Баба ти и дядо ти няма да те изхвърлят на улицата я, ще се съгласят да останеш там сигурно. Но се договорете, че ще си намериш някаква работа, за да може да си помагаш финансово и да не затрудняваш тях и че ще те пускат да излизаш откакто навършиш 18 год, защото вече си голямо момче. Просто поговори с тях, спокойно, като голям мъж. Агресията е излишна в такива моменти! Не вярвам да са толкова коравосърдечни, че да искат да те изритат на улицата.
И малко за себе си да кажа, аз започнах работа на 17 год, и университет съм завършила, а и в момента живея в чужбина, не е толкова страшно! Всеки има трудни моменти в живота си, но нищо не се разрешава с агресия и омраза, напротив тези неща пречат, от личен опит ти го казвам.
БАБА Ми и дядо ми са съгласни да отида в чужбина но не и при тях........ имала си късмет това е заключението ми аз нямам и винаги съм губещ!

# 68
  • Мнения: 474
Моята племенница е на 17 год. и в момента през ваканцията с няколко приятелки се занимават с пускане на теми по форумите, всички с някакви драматични сюжети в стила " открих, че имам брат близнак, който живее като принц, а аз съм беден и грозен..." и подобни "сериали". Та се чудя, дали тази тема не е от техните серии. Те също пишат от името на мъже, дори са се включили и в чуждестранни форуми и там се представят за живеещи в съответната страна. И после се забавляват до припадък с мненията на хората и колко сериозно ги приемат.  Party
Ако все пак темата е истинска, само мога да ти кажа, че след няколко години всички терзания, които сега те тресат относно момичето, в което си влюбен, всички глупости за унищожения ти живот от това, че майка ти иска да те вземе в чужбина, ще ти изглеждат детинска и смешна история. Животът е пред теб и вече трябва скоро да излезеш от пубертета, така че- споко, нещата ще започнат да изглеждат по-розови.  Laughing

# 69
  • Мнения: 985
И аз от самото начало си мисля,че тази тема е пързалка,тийнейджър на 17 години няма да отиде в някой чат да се забавлява с връстници,а ще се занимава тука с майките ooooh!Въобще не вярвам! И аз съм била на твоята възраст.. Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1 488
Дръж на своето си мнение! Кажи, че никъде няма да ходиш! Обоснови се. Кажи , че нямаш там никакви познати, че ще ти е трудно с езика, че искаш да си завършиш училището в Б-я. Говори, говори, дай им да разберат, че ше ти е крайно неприятно да заминеш там. Ако можеш, оправи си някак отношенията с баба и дядо, за да са на твоя страна!  Peace
И пак ти повтарям, никой насила неможе да те изведе от страната!

# 71
  • Мнения: 4 965
Моята племенница е на 17 год. и в момента през ваканцията с няколко приятелки се занимават с пускане на теми по форумите, всички с някакви драматични сюжети в стила " открих, че имам брат близнак, който живее като принц, а аз съм беден и грозен..." и подобни "сериали". Та се чудя, дали тази тема не е от техните серии. Те също пишат от името на мъже, дори са се включили и в чуждестранни форуми и там се представят за живеещи в съответната страна. И после се забавляват до припадък с мненията на хората и колко сериозно ги приемат.  Party
...

Направо изумях  #Crazy. Толкова ли нямат какво да правят тези деца  ooooh!.
Преди 3 г. малката ми зълва също беше на 17 г. /току-що завършила средно образование/ - тогава почина свекър ми, лека му пръст. Свекърва ми отиде да живее на вилата, за да се грижи за къщи, имоти и т.н., а мъжът ми и другата му сестра са доста по-големи и със свои семейства.
Момичето, вместо да се чуди как да си уплътнява времето с глупости, си седна на "буквите". Започна работа, издържаше се сама, подготви се за кандидатстудентски изпити, приеха я. Сега учи задочно, работи на 2 места, самостоятелна и оправна е, направи си ремонт на апартамента, скоро изкара книжка и си купи малка кола на старо... А е едва на 20 г. И компютърът го ползва за работа и за учене, а не за плоски истории.

# 72
  • София
  • Мнения: 397
Доколкото разбрах разчиташ финансово на приятелката си ,а не на баба и дядо.Тогава с какво те "държат"?Ако решиш да излезеш против волята им-ще те набият ли,какво?Освен това бащата дължи издръжка,докато детето завърши, ако учи висше-до 24,а не до 18г. Но мисля,че основният проблем е в някакви много силни твои комплекси. Ти се боиш да останеш сам,да поемеш отговорност,да промениш нещо...Макар да казваш,че с първото местене майка ти ти съсипва живота,благодарение на него ти намираш смисъла на живота си-голямата любов.Това е доста противоречиво,както и всичките ти мисли.Второто местене може да ти донесе още по-хубави неща. Опитай се да живееш собствения си живот,вместо да се превръщаш в сателит на приятелката си. Когато няма накъде повече да се влошат,нещата се оправят. Peace

# 73
  • Мнения: 1 942
Когато няма накъде повече да се влошат,нещата се оправят. Peace

Хехе това е много готино  Peace

# 74
Дръж на своето си мнение! Кажи, че никъде няма да ходиш! Обоснови се. Кажи , че нямаш там никакви познати, че ще ти е трудно с езика, че искаш да си завършиш училището в Б-я. Говори, говори, дай им да разберат, че ше ти е крайно неприятно да заминеш там. Ако можеш, оправи си някак отношенията с баба и дядо, за да са на твоя страна!  Peace
И пак ти повтарям, никой насила неможе да те изведе от страната!
Казал съм им всичко това но тях това нещо не ги интересува че ще ми е неприятно да замина........... в декларацията се иска подпис от бащата и маиката не от детето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Доколкото разбрах разчиташ финансово на приятелката си ,а не на баба и дядо.Тогава с какво те "държат"?Ако решиш да излезеш против волята им-ще те набият ли,какво?Освен това бащата дължи издръжка,докато детето завърши, ако учи висше-до 24,а не до 18г. Но мисля,че основният проблем е в някакви много силни твои комплекси. Ти се боиш да останеш сам,да поемеш отговорност,да промениш нещо...Макар да казваш,че с първото местене майка ти ти съсипва живота,благодарение на него ти намираш смисъла на живота си-голямата любов.Това е доста противоречиво,както и всичките ти мисли.Второто местене може да ти донесе още по-хубави неща. Опитай се да живееш собствения си живот,вместо да се превръщаш в сателит на приятелката си. Когато няма накъде повече да се влошат,нещата се оправят. Peace
Не точно нямам къде да живея......... баща ми е Един кретен които гледа да не плаща издръжка и с тая декларация дето ще прати сега ще ме лиши от скапаното си наследство + всички издръжки независимо възраста!!!!!!!!!!!!!!
Да,да аз съм основния проблем които е в центъра на всичко........ загубих приятели и неща които нямам как да си върна след първото местене а след второто ще ми е наи-трудно и болезнено......Обичам България не чужбина!Не съм сателит на приятелката ми просто с много труд успях да фляза там и пак пиша не заради нея а заради себе си тъи като тя завърши вече!
Живея моя живот не твоя  #Crazy
нещата винаги се влошават и никога не се оправят изпитал съм го до сега с години чакам да се оправят...... но уви само се влошават!


Моята племенница е на 17 год. и в момента през ваканцията с няколко приятелки се занимават с пускане на теми по форумите, всички с някакви драматични сюжети в стила " открих, че имам брат близнак, който живее като принц, а аз съм беден и грозен..." и подобни "сериали". Та се чудя, дали тази тема не е от техните серии. Те също пишат от името на мъже, дори са се включили и в чуждестранни форуми и там се представят за живеещи в съответната страна. И после се забавляват до припадък с мненията на хората и колко сериозно ги приемат.  Party
...

Направо изумях  #Crazy. Толкова ли нямат какво да правят тези деца  ooooh!.
Преди 3 г. малката ми зълва също беше на 17 г. /току-що завършила средно образование/ - тогава почина свекър ми, лека му пръст. Свекърва ми отиде да живее на вилата, за да се грижи за къщи, имоти и т.н., а мъжът ми и другата му сестра са доста по-големи и със свои семейства.
Момичето, вместо да се чуди как да си уплътнява времето с глупости, си седна на "буквите". Започна работа, издържаше се сама, подготви се за кандидатстудентски изпити, приеха я. Сега учи задочно, работи на 2 места, самостоятелна и оправна е, направи си ремонт на апартамента, скоро изкара книжка и си купи малка кола на старо... А е едва на 20 г. И компютърът го ползва за работа и за учене, а не за плоски истории.
Аз не пиша фалшиви теми тъи като имам достоинство,чест и морал  и не желая хората да ги парзалям...

Общи условия

Активация на акаунт