Романтични и не толкова.....изненади за половинката :)

  • 154 962
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
На село сме,при свекъра и свекървата.Оправят асмите с баща му.Аз,зълва ми,свекървата и децата сме в кухнята и пием кафе.Чувам че вика през прозореца нещо на майка си и тя ми казва да се подам на прозореца.Гледам- подава лале и шепне:"Обичам те!"Heart EyesПоследното останало в градината видял и се сетил за мен!Стана ми толкова мило!Беше спонтанно и без повод и с онзи блясък в очите...Обичам го много...А не е романтичен човек и такива жестове са ми толкова скъпи и мили...

# 211
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Моя човек ама от нищо не се впечатлява TiredНямам никакви идеи вече...то бяха сантиментални,то бяха и практични,сантиментално-практични подаръци...
Не е много романтична личност,въпреки че тия дни се чална нещо...вчера роза,ония ден друго някакво цвете...

# 212
  • Мнения: 6 017
Аз не мога да се опла4а.Вчера получих съсвсем изненадващо кошница с цветя- орхидей и лилиуми по спииди.  Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 44
На село сме,при свекъра и свекървата.Оправят асмите с баща му.Аз,зълва ми,свекървата и децата сме в кухнята и пием кафе.Чувам че вика през прозореца нещо на майка си и тя ми казва да се подам на прозореца.Гледам- подава лале и шепне:"Обичам те!"Heart EyesПоследното останало в градината видял и се сетил за мен!Стана ми толкова мило!Беше спонтанно и без повод и с онзи блясък в очите...Обичам го много...А не е романтичен човек и такива жестове са ми толкова скъпи и мили...
Crazy Ей такива спонтанни и аз най-много ги обичам.Много е мило...един такъв малък жест така може да те трогне  Heart Eyes
Аз за това в повечето случаи залагам на ежедневни малки изненадки.Е и при нас се поразредиха,но такъв е живота   Peace

# 214
  • Мнения: 274
Аз не мога да се опла4а.Вчера получих съсвсем изненадващо кошница с цветя- орхидей и лилиуми по спииди.  Heart Eyes

Най-вероятно е треснал нещо чуждо и е гузен.

# 215
  • Мнения: 154
Аз не мога да се опла4а.Вчера получих съсвсем изненадващо кошница с цветя- орхидей и лилиуми по спииди.  Heart Eyes

Най-вероятно е треснал нещо чуждо и е гузен.
Joy

# 216
  • Мнения: 1 669
Бях разлепила в целия апартамент листчета тип "малоумки" с нежни текстове. Излязох рано - мъжът ми спеше. Като се прибрах, той беше тръгнал на работа, а всичките издирени листчета беше подписал от свое име Joy

# 217
  • Мнения: 44
Сега се сещам веднъж му бях написала бележка-нещо да свърши,и бях нарисувала покрай текста сърчица.И представете си как съм се заиграла,щом той от долу добавил една усмивка,обаче въобще не видял текста   hahaha

# 218
  • Мнения: 52
Моя пък хич не е по романтичните мероприятия.Наскоро обаче се бяхме сдърпали нещо и явно се е усетил,че е виновен,защото взел резервните ключове на колата ми,дошъл до работата,отключил и оставил на таблото вътре една роза и едно порцеланово мече(мечето е  "сакрален" символ във връзката ни   Crazy).Заключил и изчезнал.Тръгвам си аз от работа-скапана,сдухана и супер смачкана.Сядам вътре и чак тогава виждам изненадата.Е разревах се,честно...Толкова мило ми стана!Ама неможе ли по-честичко такива неща да ми се случват... Rolling Eyes

# 219
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Вмъквам се тихо да открадна идеи, че не съм от най-романтичните натури. Embarassed

# 220
  • Мнения: 2 185
Като идея за романтично-еротични изненади- интимна прическа  Flutter  - може да представляа неговата буква, или емблемата на любимия отбор  Mr. Green

# 221
  • Русе
  • Мнения: 764
Когато бяхме на медена седмица в Италия влязохме в един м-н за бельо. Накарах мъжа ми сам да ми избере бельото. Прибрахме се в БГ, изпрах го и го прибрах. Една вечер го облякох, обух обувки с висок ток и докато го чаках да се прибере от работа си направих снимки. Беше много изненадан и очарован като ме видя. Сложи си снимките, които си направих на скрийнсейвър-а на неговия комп. в къщи.  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 0
доста мнения изчетох все хубави изненади но последните мнения видях че доста ни нападате че не сме романтични но тук грешите доста ако един мъж прави изненади и вие не го оцените на него рано или късно му писва трудно е да се разбере мъжкото мислене пък и повечето мъже просто ако някога са правили на някоя бивша изненади и тя не го е оценила на него просто вече не му се прави и затова не ви ги прават Simple Smile но ако ви направи и най-малката изненада и го оцените очаквайте и още изненади

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Преди 6 дни моят мъж имаше рожден ден, но ние бяхме на балкан и решихме през седмицата да го правим. Отпразнувахме го в сряда - а моята изненада беше торта футболно игрище която сама направих. Еее не успях да я изгладя като по сладкарниците, но я направих с голям мерак и се получи. Вкусът и беше невероятен. Вечерта когато дойдоха гостите и седнахме на масата той се сети, че съм забравила да купя торта и аз измърморих, че поръчах на една приятелка която работи в сладкарски цех да ми донесе след работа една тортичка и той повярва. Към 21.00ч. слязох до комшийката (тортата беше в тяхния хладилник) взех я, върнах се в къщи без да ме усети той - и влизайки в хола му запях Happy birthay. Подарих му я а той не повярва на очите си. Още говорим за тази торта!

# 224
  • Мнения: 28
Най-най-най милото и сладко нещо, което някой някога е правил за мен беше, когато мрънках за една глупава книга ("Запечатано с целувка. Любовните писма на великите мъже"). Харесах си я в книжарницата, но си дадох парите за учебник, когато вече имах пари книгата я нямаше. И след седмица я получих от приятеля си. Беше наистина мило, защото беше съвсем в началото на връзката ни и не очаквах подобен жест.
Иначе всекидневно си правим изненади. Не съвсем романтични, погледнато от страни, но за нас значат много. Например, той понякога ми носи шоколадово яйце  Laughing
Изненадите ни се пораждат от някой-друг разговор вечер и на другия ден се прави тематична на разговора изненада Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт