Подарък за първа среща с майката на приятеля ми

  • 4 816
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте.

По същество - моят приятел е чужденец, но живее с мен в България.
 
По Коледа го запознах с майка ми - подари й една каца зехтин, която да й стигне за година.
 
Сега за Великден сме в неговата страна - ще ме запознае с майка си и ще празнуваме заедно.

Имам една единствена идея за подарък.

Жената е на 79 години, чувства се добре, но не излиза много.

Представете си, че сте на нейно място......
 
Как бихте погледнали на изящна кутия с красиви и разноцветни глицеринови сапуни от ''Българска роза'', с различни естествени масла и аромати (роза, мента, лайка, пачули и т.н.), 6 или 12 броя (за колкото ми стигнат парите), подбрани по избор?

В красива луксозна опаковка.....в златисто?

С тъмносиня панделка.....м?

Нищо друго не ми идва на ума, а общо взето в момента съм зле с парите  Embarassed

Той вече й е занесъл розово масло.....

Иска ми се да подаря нещо, което да достави удоволствие на душата....а и да върши някаква работа, де...как мислите?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 268
На мен ми допада.  Peace Макар че не смятам за нужно изобщо да има подарък.

# 2
  • Мнения: 1 239
То и аз се чудя редно ли е да се прави подарък при запознаване с родителите на другия newsm78 Аз май май скоро ще съм в същата ситуация(е без чужденци в картинката) и ми се искаше да не ида с празни ръце все пак. В крайна сметка смятам един ароматен и украсен кекс да направя Flutter Хем уважение ще покажа, хем майсторлък (ако стане както трябва, че иначе ще е голяяям срам) Embarassed

# 3
  • София
  • Мнения: 62
На мен ми допада.  Peace Макар че не смятам за нужно изобщо да има подарък.

И на мен ми харесва идеята!

# 4
  • Мнения: 12 665
Каца лютеница.

# 5
  • Мнения: 346
Благодаря ви, момичета  Flutter
Ах, Трещерице...... Joy

# 6
  • Мнения: 1 476
Един хубав букет цветя или живо цвете, подходящо опаковано и кутия хубави бонбони или сладки няма ли да свършат работа?

# 7
  • Мнения: 7 779
една точилка  Joy

# 8
  • Мнения: 12 665
Един хубав букет цветя или живо цвете, подходящо опаковано и кутия хубави бонбони или сладки няма ли да свършат работа?

Жената е чужбинска, предполага се, че нещо типично българско ще е по-подходящо. Например лютеница  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 214
Един хубав букет цветя или живо цвете, подходящо опаковано и кутия хубави бонбони или сладки няма ли да свършат работа?

Жената е чужбинска, предполага се, че нещо типично българско ще е по-подходящо. Например лютеница  Laughing
Ама поне каца.  Wink Wink Или пък, щом парите са малко, бутикови бурканчета с лютеничка. мммм...

# 10
  • София
  • Мнения: 1 977
И според мен много добре си го измислила и ще и хареса:)

# 11
  • Мнения: 2 134
+ цветя !
Каква е по народност ?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 790

каца зехтин - гъркиня, може би?  Laughing

оспамихме темата, но и аз мисля, че идеята със сапунчетата е ок.

# 13
  • София
  • Мнения: 357
Идеята на авторката много ми хареса, според мен жената ще оцени подаръка Simple Smile
Аз на моята свекърва нищо не и подарих като се запознавахме newsm78

# 14
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
каца кисело зеле Mr. Green

п.с. сапуните  е ОК  Wink

Общи условия

Активация на акаунт