Романтични и не толкова.....изненади за половинката :)

  • 155 217
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 411
за свети Валентин тази година докато се бяхме леко разгореЩили,
казах АХколко е гореЩо и просто се надигнах да пусна вентилатора(от тези полиулеите дето се дърпа едно синджир4е,то4но над спалнята е)
сигурно Ще си кажете какво му е романти4ното,ами ето това
върху перките бях наслагала розови цветолист4ета от тези изкуствените и ги бях парфиумирала с БГ розово масло.
това е неЩото което най много го е впе4атлявало до сега
ЕДИН СТРАХОТЕН ДЪЖД ОТ РОЗОВ АРОМАТ,върху двама влиубени

# 226
Здравейте всичкии! Simple Smile Много яка темичка, направо ме вдъхновите да спретна някоя изненадка и на моя приятел.. Заедно сме от 7 месеца и май като гледам аз съм по - романтичната.. Миналият месец като направихме половин година му се обадих сутринта и му казах, че го каня на среща и няма право да ми отказва. Laughing Вечерта го накарах да дойде до моя град (той работи и живее на квартира в едно градче на около 20 мин.) и без да му казвам нищо му казах да кара към "нашето си място" (наскоро си бяхме намерили едно местенце, от което се виждаше целия град, язовира ии.. е супер яко:)). Бях записала и един диск с по - специална музика и като отидохме там го пуснах..  Blush Беше мноого хубаво..Simple Smile))

А иначе една моя позната беше направила следната изненада на приятеля си: Беше му казала, че ще го чака на центъра, за да идат на кафе и той като отишъл на мястото, където трябвало да се чакат минал някакъв познат и му дал листче, на което пишело друго място, на което да иде и с оказание къде ще намери "нещо"... Беше го накарала да се порови малко под пейките или в някой храст  Laughing И така на няколко места, един вид търси някакво съкровище и накрая беше стигнал до някакво тайничко местенце, където била тя, т.е неговото съкровище... Беше много мило Simple Smile

Приятелят на една друга позната не я канил на по-официални вечери и тя веднъж си му беше казала направо "Няма ли да ме поканиш на вечеря?" и той отговорил "Ами каня те на вечеря" и после като се срещнали той и носел букет с рози, а тя била купила бонбони..
Какво да се прави, изглежда жените сме по - отракани  Laughing

# 227
Ааа.. сега се сетих и още нещо, което ми каза едно дете..
Миналата година, когато бях 11 клас с няколко човека от класа издавахме училищния вестник. Мойта рубрика беше "малък коментар" и обикалях по детските градини да питам разни неща децата.. И за Св. Валентин пак отидох да питам децата дали знаят какво е любов. Едно момченце на 6 годинки ми каза, че имало празник на целувките и го попитах има ли си гадже и то каза да  Laughing , аз го попитах какво ще й подари за празника на целувките... И то ми каза, че ще се качи на 2 етаж и ще и хвърля сърчица отгоре докато не я затрупа... Аз останах без думи... дете на 6 годинки! Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 6 010
Супер тема! Поздравления за авторката и всички романтички!

# 229
  • Мнения: 10
Аз на моя приятел за мин Св. Валентин му направих следната изненада (откраднах я от една позната  Embarassed ) Купих кутия във формата на сърце в която има 365 листчета ! Тези за делниците са розови на които пише любовни фрази пожелания и най различни такива неща а сините са за неделя на тях пише какво той трябва да направи за мен например -Заведи ме на разходка , Направи ми прическа , Напиши ми любовно писмо и т.н. Не питайте как се режат и пишат толкова мн листчета зе ми се акъла .... И така до др св Валентин ще има да си тегли розови листчета за всеки ден през седмицата и сини за неделите  Wink
А той ми беше направил мн хубава изненада . Вечеряхме в един ресторант и ми каза че после трябва да отидем до някакъв негов колега да остави някви лекции и бля бля викам добре и качваме се на една такси и слизаме на жп гарата и милото казва че трябва да повървим малко и както си вървим пред мен изкача някаква табела на хотел Елеганс погледнах я и  си продължих да си вървя до следващия момент когато вече сме пред точно този хотел . Е вече ми стана ясно че ще нощуваме там ... Нооо качваме се и милото ме оставя в няква стаичка с малко диванче което се разпъва и си викам сиг тук ще спим . Като влязохме забелязах че има една голяма алуминиева врата но си помислих че това е гардероб вратата беше плъзгаща изобщо не предположих че зад нея има  голяяяма спалня ... Милото беше украсило всичко в листенца от рози и свещички беше мн хубаво напълнихме си ваната и изпихме бут шампанско в нея Беше мн яко ама многооо никога няма да забравя това  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хич не ме бива в разказите... Sad

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 22:56 от sisinkaaaa

# 230
  • Мнения: 1 171
Ние на 7 септември ще направим 7 години от сватбата...та ми се иска около 7 часа вечерта да му спретна нещо. Приемам идеи всякакви! Hug

# 231
  • Мнения: 1 317
Имаше един мъж, който е правил невероятни неща за мен, но най-впечатляващото е:
На работа съм в Щатите в ресторант, длъжността ми е салонен управител. Влиза жена, носи кашон, от който се виждат много, много, много рози. Посрещам я, като си мисля, че ще търси някоя от сервитьорките и тя казва "Добър ден, търся Елеонора", казвам "Аз съм" и тя "Ами това е за вас, сега ще отида да взема и останалите"  Shocked
Целият ресторант, клиенти, персонал взеха да ръкопляскат, а аз като в небрано лозе - 9 дузини рози  Crazy
Същият ден, отивам на другата си работа, влизам в ресторанта, на всяка маса, по една ваза с рози - тоест, още 9.
Ревнах като магаре  Crazy

# 232
  • Мнения: 717
досега май най-ефектното е -
1. писала съм му послания на листчета и ги пъхам в приготвените гюведжета за ядене - като вдигне капака и първото е листчето:))
2. много готино беше когато му писах на огледалото с червило - няма начин да не го види

# 233
  • Мнения: 162
Бях студентка във Варна и една вечер излязохме с приятелки на дискотека.Мъжа ми трябваше да дойде през деня при мен,но му се объркаха плановете заради колега/наложи се да е до късно на работа/.Каза ми,че няма да може да дойде и бях много разочарована. SadПо едно време/1-1и30ч/танцувам си аз и що да видя-мъжа ми.Викам си припознала съм се,няма как. newsm78А той моичкия качил се на служебната кола посред нощ и дошъл да ме види въпреки,че е на работа сутринта. Simple SmileТолкова бях щастлива от изненадата,че му се метнах на врата  Laughing
А иначе "прясното" ни романтично изкарване беше на Фичоза.Отидохме двамата на палатка,запалихме си огън вечерта,изпекохме си месца, миди/извадени през деня от него/,някой друг рак си сварихме и тн.Къпах ме се на лунна светлина в морето.Страхотно беше Heart EyesВинаги се стараем да намерим време само за нас двамата. Joy

# 234
  • Мнения: 686
Много мило ме изненада мъжо ми тази сутрин.Написал една бележка,нещо свързано с компютъра.И накрая я подписал:Обичам те!Твоят съпруг! Heart Eyes

# 235
  • Габрово
  • Мнения: 311
Записвам се да чета и да открадна някоя идея  Hug Grinning

# 236
  • Мнения: 348
той е приготвил вечеря - ...гледам в чинията си кисели краставички   ...    милият ми отговаря: " Опитах да оформя с ножа сърчица, но нещо не успях..."

Мислех да не пиша, но не е за вярване , че има и мъже такива!
Аз като младоженка направих на моя към вечерята пържени картофи, оформени като сърца, но той беше толкова гладен, че ги излапа без да забележи.
   Joy

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 22:29 от white s.

# 237
  • Мнения: 1
Един от най-хубавите подаръци за бившият ми приятел беше една тениска. Любимата му група,за която постоянно слушах е NIN и едно лято, когато работих на бара в един ресторант видях един турист, холандец беше, с тениска на тази група. Заговорих го и му разказах,че приятелят ми е техен голям фен и много бих искала да му подаря такава тениска.... и момчето се съблече и ми я подари Grinning спукаха се да ме бъзикат колегите как съм съблякла момчето, а аз нямах търпение да я покажа на приятеля ми. Изпрах я и му я дадох, разказвайки му историята. И досега си облича тази тениска вкъщи..вече 5 години Simple Smile))

# 238
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Записвам се и аз - цял ден чета темата, и трупам идеи..че този месец имаме годишнина от сватбата- 9 години, и се чудя дали да не му спретна тортата на Дидка, струва ми се че най-ще й се зарадва Sunglasses Mr. Green.. аз бих предпочела нещо по-романтично ама..
Другото което си харесах от сайта с подаръците са чаши с наша снимка  Rolling Eyes
Обаче вие сте много идейни Flutter Hug , блазе на мъжете ви, особено на изпълненията с пикник на пода,с вино,свещи ..и тн.

# 239
  • Мнения: 7 430
Тониси, ако твоя е като моя - хич и не се хаби за романтика Wink
Много добре му дойде тази торта и ако не забравя довечера ще кача снимки и ще ти я покажа  Hug

Аничка, много ми хареса романтичната ви вечер  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт