Романтични и не толкова.....изненади за половинката :)

  • 154 956
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 200
Да се включа и аз..... мойто милото го чаках да се прибере от работа в друг град и се ядосвах че закъснява. По едно време заваля...той се прибира измокрен...а пък беше с колата....и ми подава един малък слънчоглед....толкова ми стана мило от този елементарен жест....често си го спомням.
А пък аз на един негов рожден ден на балони с хелии  още от вратата написах  " здравей обич моя...."   на другия -  " тук събуй обувките си..."     "тук съблечи дрехите си"      "сега пусни диска с песни"     " в заключената спалня е твоята изненада...а ключът е там където е моято хоби"    ( фотографията ми е хоби и ключа беше на саджимката на фотоапарата"...така на всеки един следващ балон  ...като разбираше бях изключила бушона и нямаше ток...а светлина му даваха дузината чаени свещички по пода към следващия балон на тавана....като влезе в спалнята бех с чудно ново бельо и завързана с огромна пандела за кръста а в стаята има още дузина ароматни свещи.....

# 256
  • София
  • Мнения: 165
milisa, стахотни изненади  Peace.
Аз по рядко правя, но половинката редовно. Мине не мине ден - два и имам изненадка. Елементарни или сложно замислени, но винаги ги спретва с много любов, за което много му благодаря  Heart Eyes.
`последната е от вчера. Прибрах се от работа и беше сглобил гаредероб, който купихме наскоро и все не остава време да го сглобим. Като го питах по телефона какво прави - отовора беше както обикновенно - работя  Laughing. ( съответно беше изчистил и измил всичко след това )

# 257
  • Мнения: 989
Айде и аз да се включа по тази така сладко лигава тема.

Пиша по-интересните изненадки от моя страна, за да не изброявам всичко:

1. На първата ни годишнина надух 12 балона (колкото са месеците в годината) и на всеки балон написах по нещо сладко.

2. За рожден ден - торта с голо дупе.

3. За Св. Валентин - СПА уикенд във Велинград - стаята беше украсена, а вътре ни чакаше бутилка шампанско + бонбони.

4. За втората ни годишнина подаръкът беше изработен от мен - тетрадка с нашата любовна история в снимки и кратки хумористични писания към тях.

5. За тазгодишния му рожден ден - тай масаж от две филипинки. Мисля че това беше най-сполучливата ми изненада. Но внимавайте, защото това е нож с две остриета - след масажа, при желание от страна на клиента, предлагат и допълнителен специален масаж (сещате се за какво иде реч...)

# 258
  • Мнения: 1 168
 А клиента беше ли уведомен?  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 4
Леле колко съм скучна, май никога не правя такива изненади! smile3506 Но да знаете ,че ще открадна някоя идея от вас! 1dating

# 260
  • Мнения: 7 430
..утре е рожденния ден, а аз съм в дУпка  Tired

Понеже малко му се сърдих тия дни и нищо не съм направила или купила...та за това с подръчни материали мисля да спретна нещо - в момента гравирам едни красиви чаши за вино и се чудех дали да не му направя едно пожелание на чашата, ама той пък вино не пие..
имам едни малки кашончета - чудя се с какво да ги облепя и какво да сложа вътре  newsm78
Ако не измисля нещо - ще накъсам малко листа от розите в градината...ама друго  newsm78

Приемам всякакви идеи  Hug

# 261
  • Мнения: 2 759
...Приемам всякакви идеи  Hug[/tt][/size]
                           Напълни кашончетата с разни изненади, и ги остави в познати по пътя му от работа до вас. После нека тези познати му звъннат по телефона да го поздравят и му кажат да мине през тях на прибиране. Така ще получи кашонче от теб от всяко място, на което се е отбил. Разбира се ти си го знаеш къде минава през работа - може да оставиш едно в любимия му бар, или откъдето там минава. Не е толкова важно какво има в саммите кашончета, важна е изненадата. Хубаво е да има и картички с послания от теб към всяко кашонче, за в случай че реши да не ги отваря на момента. И помни: не стойността е важна, а организацията. Да купува всеки може  Hug.

# 262
  • Мнения: 1 111
 RamiresF   202uu

# 263
  • Мнения: 2 759
..утре е рожденния ден, а аз съм в дУпка...
                             Любопитно ми е докъде пробихте дупката  Mr. Green. Как изкарахте и какво успя да сътвориш, миличка?

# 264
  • Мнения: 7 430
..утре е рожденния ден, а аз съм в дУпка...
                             Любопитно ми е докъде пробихте дупката  Mr. Green. Как изкарахте и какво успя да сътвориш, миличка?

..хи хи.. Hug
Хайде ще кажа Wink
Обработих едно кашонче с бял картон, сложих му червени сърчица отвън, вътре залепих на капака листенца от роза, вътре напълних с листа от всички цвята, които растат в градината и му сложих картичката с книжката "Сексът и смеха"  Grinning

Качих сега снимки - започват с тортата и да преведа посланието "С пожелания за по-малко Бек'с и повече секс"  Mr. Green
Заповядайте

Ами това е Wink

# 265
  • Мнения: 2 759
                              Изглежда сте изкарали страхотно  Hug!!! Особено много ми харесаха сърчицата отвън и листенцата вътре! Досега не се бях сещала да залепя листенца някъде, но сега ще си събера малко есенни листа и ще украсим вкъщи подобаващо   bouquet.

# 266
  • Мнения: 1 111
 Дидка КОДЖАБАШЕВА, масата и вечерята е предодстатъчна Laughing Любовта на мъжа минава през стомаха

# 267
  • Мнения: 62
мале че идей.аз не знам какво е това романтика.но няма да се разсърдя ако някои ми покаже.

# 268
  • Мнения: 1
Момичета дайте съвет за романтична или по-скоро еротична вечер на милото. Не сме се виждали от две седмици и искам да е нещо специално! Мисля да украся хола със свещи, да постеля на пода един червен чаршав и да сготвя нещо (щото гаранция ще е гладен) да си го хапнем с бутилка червено вино. Но не ми идва на идея какво да сготвя на човек, който обича само свинско. Някак си пържоли не ми е много романтично. И дайте идея за малко еротика. Мислех си сметана и да си я хапнем, но той не обича сметана. Може би течен шоколад.
П.С. Той много обича да го масажират. Препоръчайте ми някакво масажно масло. Идеята за масажистката не удачна за този етап от нашата връзка.

# 269
  • Мнения: 4 733
Пържолите и на мен не ми се връзват с червения чаршаф. Можеш блюдо с хапки на клечки да направиш пак със свински мръвки. Врътни и един шоколадов мус в някои по засукани чаши/може от едноминутния на д-р Йоткер без варене  Mr. Green Peace/, има и ягодки тук таме и така. Той човека така или иначе гладен ще си легне, ама ако е умен ще ти забележи усилията Hug

Общи условия

Активация на акаунт