вградени фурна и котлони или "цяла" печка

  • 7 239
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
На мен вградените чисто визуално ми харесват повече, по-добре се вписват в пейзажа. Но печката ни е свободностояща по ред причини

Това е и моето мнение.Само, че при нас печката си купувахме докато бяхме все още на квартира  и нямаше как да скупим уреди за вграждане.
Не съжалявам. И свободностоящата печка и вградените уреди имат една и съща цел.

# 16
  • Мнения: 13 768
Вградените са по-удобни. По лесно се поддържат, не се цапа около тях - отзад, отстрани. Ако фурната е качена на нивото на плота, е още по-добре. За последното обаче е необходима по-голяма кухня, защото "яде" от площта на плота.

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много ми допадат вградените уреди,перфектно изглеждат естетически,не се налага да скриваш или запълваш дупки,празнини и тем подобни Peace.Ние сме с печка,която не е вградена по простата причина,че не разполагаме с достатъчно място уви  Confused,но твърдо съм ЗА вградените Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 281
моите са вградени и мисля, че не само е по-красиво, но и по-лесно за поддържане!  Simple Smile

# 19
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Аз съм за цяла печка, но определено вградените стоят по-добре.
И за подмяна е по-лесно ако не си доволен.
Някак си го представям, една печка, як абсорбатор и никаква миризма, пък ако има е едно прозорче да влиза чист въздух грешка няма да има Simple Smile
А как ви абсирбира миризмата от фурната? Гледам аз абсорбаторите са в/у котлоните, а фурните монтирани далеч? Нещо не си го представям ...

# 20
  • Мнения: 46 515
Вградени - цялата печка накъсва плота и кухнята вече не едно цяло, а наредени шкафчета.

... И за подмяна е по-лесно ако не си доволен ...
 

Кое му е трудното на подмяната на вградените, фурната например е 60/60, мушната в една дупка  Rolling Eyes даже на гръб можем да си я носим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт