когато ви се плаче

  • 3 634
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
Да.Слу4ва ми си дори в момента.Ве4е около 2 седмици.Такава депресия ме е обхванала,4е запо4вам да се плаша.Цялата съм кълбо от нерви.

# 16
  • Мнения: 702
Като се нарева ми минава . Лошото е, че като започна трудно спирам. А пък като се сетя, като бях бременна, що рев изревах Laughing.

# 17
  • Мнения: 3 500
Когато ми се плаче... плача. Спуквам се от рев. Само така може да ми мине - да се нарева едно хубаво.

# 18
  • Мнения: 215
Веднъж бях чела, че сълзите се събирали някъде и като прелее това някъде, просто потичат. Поводът за това може да бъде както много основателна причина, така и много глупава. Но сълзите трябва да се изтекат.  Naughty
Аз обичам да го правя, макар и да ми се случва много рядко - действа ми като топъл, летен дъжд - пречистващо, облекчаващо и освежаващо!  umbrella

# 19
  • Варна
  • Мнения: 815
Случва ми се, рядко, но все пак се случва. Даже и тези дни съм така, тъжна съм, а няма точна и конкретна причина за това. Може би вече нервите ми не издържат и затова така, а напрежението на което съм подложена си оказва влияние. Но не мога да заплача, а ми се иска да се нарева, нарева, както казвате вие, и всичко да ми мине, ама не става.... Cry

# 20
  • Мнения: 188
Имах такъв период, сега много рядко и само с причина плача, но аз съм човек, който се научи сам да игнорира много неща и просто да не ги виждам и чувам.  Peace

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стоя до късно ... след като всички заспят и къщата утихне, аз си седя и си мисля ... плача , пиша си , рисувам  ... това само ако незнам каква е причината да съм тъжна... ако я знам - съм директна

# 22
  • Мнения: 3 782
Незнам защо но на моменти наистина има ситуации, в които уж не се случва нищо лошо,ама на мен ми се плаче. Еми какво правя, ами наплаквам се хубаво естествено пускам си музика и така.

# 23
  • Мнения: 251
Незнам защо но на моменти наистина има ситуации, в които уж не се случва нищо лошо,ама на мен ми се плаче. Еми какво правя, ами наплаквам се хубаво естествено пускам си музика и така.

И при мен е така!
Важното е, че ми минава.

# 24
  • Мнения: 2 161
Когато ми се плаче,плача.Не тая отрицателни емоции в себе си.

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Скривам се някъде, наплаквам се и ми минава. Peace
Това се случва изключително рядко.
Peace

# 26
  • Мнения: 80
Opredeleno  si  se  narevavam  edno  hubavo  ili  o6te  po-dobre- kazvam  na  muja  mi  4e  sum  tujna  i  toi   po4va  da  me  gu6ka  i  cunka,a  az  prez  cqloto  vreme  povtarqm  4e  toi  e  vinoven  i  za  lo6oto  mi  nastroenie,i  za  navodneniqta,i  za  vtorata  svetovna  i  za  globalnoto  zatoplqne.Toi  po4va  da  se  smee,razsmiva  i  men  i  mi  minava.

# 27
  • Мнения: 2 336
Станала съм голяма ревла.  Tired Рева често и за нищо. Околните вече не ми обръщат внимание.   Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 1 282
Ми днес си се наревах едно хуууубаво, а защо знаех. Имах си причина. И се дразня все още, ама нямам сълзи вече.  Joy По принцип като ми се плаче си плача. И аз като повечето от вас гледам да се скрия някъде.... newsm43 Най- хубавото е, че утре вече ще съм много по- добре.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 405
Плача.

Общи условия

Активация на акаунт