Каква бебешка количка да избера?

  • 22 195
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
и аз съм чувала че на пинокио са много хубави

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Едимствения проблем на Chicco е, че задълвително през лятото трябва да си купите и чадърче, а тъй като не съм виждала чадърчета за количка на Chicco, се наложи да си купя Чиполино.

И аз съм "за"  Chicco. Ние сме с СТ 0.1 ,но  без кош за нвородено. Зимата слагах само термочувала,без дъждобрана.Имах чувството ,че ще стане задушно при бебка.
Не можах да намеря чадър който да става за количката. Къде го сложи? Аз само махах задната част на гюручето и предната част се мести колкото си искаш напред,за да не й пече.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
С отделен кош, задължително! Peace

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Забравих да кажа,че нашата количка я използваме като легло през деня. На друго място не иска да заспи и настава ад. А в количката заспива за 5 мин.Не знам какво щях да правя,ако беше неудобна.

# 49
  • Мнения: 66
Аз използвам Neo Nato модела е Dakar. Ужасна количка Simple Smile. Яд ме е че я купихме. Спирачката се счупи на 5тия ден. Освен това е трудно управляема според мен. Разскърца се цялата ужасна е. А не е и от най-ефтините.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Chicco, Peg Perego, ABC и трите марки много ми харесват.Аз съм с Чико но лятна ще си взема или на АВС или на Пег Перего за разнообразие  Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 3 679
Моята беше комбинирана лека и удобна-не 2 в 1,но досата закрита
Много доволна останах от нея

# 52
  • Мнения: 1 672
ние сме с CANGAROO  и сме много доволни комбинирана е и става за лято и зама Peace


# 53
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Нашата е такава и съм много доволна. Може би най-евтината от своя клас, но качествена и с всички екстри:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 1/products_id/791
Моята е същата.
Суупеер е!
Наистина.
Невероятно лека и маневрена!
И чантата е супер, да не говорим за подложката за преповиване и матрачето!
И двата коша-аз моята по една случайност я взех без кошницата за колата.
Ако имаш възможност-няма да сбъркаш. Неоспоримо качество на разумни цени /сравнена със същите модели на Кам, Пег Перего и Чико/
А и да допълня - много е компактна в сгънато състояние.
НО  Naughty за мен не са проблем малките колелета - не минавам през павета и черни пътища, но ако на теб ще ти се налага, май големите гуми са по-добрия вариант.
Колкото до кошницата - помисли дали ще ти е необходима наистина или е по-добре към 5-6 месец да купиш столче направо. Но това ако не ти се налага да пътуваш в началото, де!

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 14:53 от Elz

# 54
  • Мнения: 268
На Дани количката е Graco - този модел. Има пълно легнало положение и много удобно порт-бебе с покривало. Така че няма да имаш нужда от зимен кош, ако си купиш нея. Освен това е страшно маневрена. Колелата са гумени, а не пластмасови и имат амортисьори. Така че е супер за разбитите софийски улици Mr. Green

# 55
  • Мнения: 756
зависи много от това при какъв терен ще я ползваш и обйрни внимание на факта , че бебо грябва да прекарва по - дълго време в легнаоло положение , така че избери със степени / имам предвид като новородено/ , също така и на коша за багаж , обезопасяващи колани и специално кошче за лагане , което е преносимо и може да го позвощ като легълце в различни стаи - нашата количка е тази http://www.mothercare.com/gp/product/B000IERJPM/sr=1-1/qid=11901 … 3041&mcb=core

# 56
  • Мнения: 756
много по- лесно ще е да я поръчаш по интернет и ще ти я доставят вкъщи , така че няма да се чудиш как ще я транспортираш

# 57
# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Трябва да е лека .
Комбинираните колички са тежки, за това количка с отделен кош е най-добрият вариант.

# 59
  • Мнения: 5 178
Ние сме с mag england princess ( въпреки, че возя принц де). Взехме го с порт бебе и цяла зима малкия дрема в него. Много ми беше удобно защото количката стоеше в гараж, горе обличам малкия и го слагам в порт бебето. Даже така го разнасяхме по гости. И племеницата му вика "чанта бебе"
Независимо каква е зимата детето е доста добре защитено в порт бебето, а допълнително пък зимното покривало беше така направено, че и цепчица не оставаше. При по-силен вятър го вдигах до горе и само надничам как е бебо.
Дръжката се върти и така изкарахме лятото без чадърче.. От вчера пак е наказан да ме гледа, че изгубихме една играчка.

И са най-широките колички, които знам.. ък

Знам, че са демоде вече като модели, но мисля че за 240 лв по-здрава количка не може да се вземе.

Аз исках да я сменям, но пък си харесвам все едни от 600 лв нагоре и няма да ме огрее, пък и той иска вече да върви. Догодина лятото едва ли ще сме с количка Simple Smile, а и  ясла го чака

Общи условия

Активация на акаунт