Пролетната седмичка 21.03-27.03

  • 14 324
  • 209
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 886
Привет и от мен и спорна седмица!
За съжаление се оказа, че не съм бременна въпреки 14-дневното закъснение - в неделя сутрин се събудих от страхотни болки и лелката дойде с гръм и трясък. Май имам нужда от по-силно обезболяващо вече...

Моят човек обаче доста се беше въодушевил и каза, че въпреки идването на лелката този път, иска като мине сватбата веднага да се захващаме с бебчето  #Milti
Такъв ентусиазъм у него видях за първи път и съм много доволна  newsm53

# 16
  • Мнения: 413
Клара, много странно!Като ти четох постинга, ми стана чак смешно...
Аз съм на 33, досега не съм имала по-различен от 28-дневен цикъл!Нито ден отклонение!
От 3 месеца ми идва на 27-ия ..Хайде, това не е проблем!
Този месец и на мен ми дойде на 25-ия!
И аз я закъсвам с овулацията, не знам какво ще правя!Започнах да си меря температурата...
Ще си помагаме... Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 825
Така е Стефи, но и овулацията ми беше доста по рано този месец. ФФ я от4ете и аз си я о4аквах лелката по рано, така 4е не бях изненадана...мисълта ми беше, 4е когато идва с 5 дена по рано или 5 дена по късно, озна4ава 4е и овуто се мести. Което не ми се нрави много...Този месец например е било на следващия ден, след като лелката си замина, затова и съм го пропуснала Sad

Докато се обясня и те се появили нови съобщения....то4но същата работа е и при мене Дази, досега винаги 28 дена, един път дойде на 26 ия ден /октомври/ и от тогава пак като 4асовник, до този месец....предполагам 4е е от времето, затопля се, хормоните се раздвижват... Wink може пък там да е тайната, виж този месец смятам и един ден да не губя Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Здравейте и от мен,пожелавам ви спорна и хубава седмица,тази седмица с моето момче се потрудихме добре и следващия месец ще видим дали ще има  EFP ,дано всички да ни споходи най-голямото щастие.Стискам палци на всички момичета  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 320
клара, като ти гледах графиката, бях почти сигурна, че този път ще се похвалиш с двете чертички, но уви! не стана. ти не губи кураж.
тези дни си мисля, че ако спрем да си мерим темперятури и да смятаме овулации, май ще стане по-лесно. какво мислите, а? някакси се затормозяваме излишно с тези сметки.

# 20
  • Мнения: 3 091
Здравейте момичета! Честита пролет! За съжаление и аз не мога да се похваля... Лелката вече си отива! Ревах като магаре! Много лошо, ама май започвам да се вманиачавам... Мъж ми се опитва да ме успокоява, но съвсем изкукуригвам! Дали да не взема тест за овулация? нещо много се моткаме... Пожелавам на всички вас двете чертички този месец!!! Целувки!

# 21
  • Мнения: 1 419
Клара,
И на мен последните два пъти ми дойде на 21я ден  #Shocked
Обикновено цикъла ми е 35. А точно тези аномалии съвпаднаха с периода когато започнах да меря и БТ - познай колко се ориентирах...
След тези изпълнения реших, че започвам на чисто - започнах да правя ову тестове на деня след като ми свърши, мерех и БТ редовно. За сега изглежда, че не сме изпузнали момента, но да видим резултата  Thinking
Та мисълта ми беше, че можеш да почнеш от рано с ову тестове - верно, малко скъпичко излиза, но пък шанса да изпуснеш момента е нищожен Wink

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Цитат на: Момиче
... ако спрем да си мерим темперятури и да смятаме овулации, май ще стане по-лесно. какво мислите, а? някакси се затормозяваме излишно с тези сметки.


Ами аз този цикъл единствено меря БТ и не ми дреме за друго , много ми е споко ! Сексче , когато ни кефче , а пък се оказа , че сме нацелили дните  Grinning  , но пък и това не е достатъчно , както ще се окаже накрая  Sad , ама аз не бързам точно за тия месеци ( и за следващия даже не давам зор ) , че нали си мечтая за пролетно лятно бебе Simple Smile  .
А и на мен откакто почнахме бебеправенето ми се скъси цикъла , като цяло . Този път графиката ми съвсем ме изненадва , ама .... карай !

# 23
  • Мнения: 1 419
Моренка,
Ти да не си се отказала от ФФ? Гледам, че ти я няма графиката...  Thinking

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 632
Не съм Ая , ама не ща да я' гледам по цял ден , та затова не е в подписа ми , да не ме изкушава  Simple Smile .
Ето я , че и останалите
.

# 25
  • Мнения: 2 123
здравейте и от мен, момичета.
уикенда успях да се пребия на Банско и затова чак сега се включвам...
от днес започвам с ову-тестовете...пък да видим Thinking любимият ми човек страшно се е запалил за бебче и честно да ви кажа, дълбоко в себе си направо ми става ужасно при мисълта ,че ако този месец ми дойде силно разочарованите ще са вече двама  Cry Sad ама айде да не се фиксирам за някви непотвърдени вероятности #2gunfire

за разместването на циклите, мацки, ще ви доложа, че при цикъл идващ години наред на 28-ия ден /само минутите не съм засичала Laughing / от януари /откакто не се пазим/ ми закъснява с от 1 до 4 дни!!!

нещо любопитно и странно да ви споделя. както ми препоръчахте, купих си дигитален термометър и вчера, е така, на майтап с любимия решихме да си премерим т., че нещо кихахме. Термометърът отчете температура 35.4 и при втори опит 34.9 на приятеля ми, а на мен два пъти 35.3????при положение, че през живота ми не е падала под 36.6!А кажете ми сега тоя термомеър какво точно да го направя?

# 26
  • Мнения: 2 825
Ая и при мене положението е същото...и за първи път меря, но мисля 4е благодарение на моми4етата тука, които ми разясниха някои работи за БТ, успях да се поорентирам, ще видим този месец

Ирини, засили го през терасата, аз това направих с моя...и при мене от4иташе страшно ниски температури Confused

# 27
  • Мнения: 413
Irinii, ти ме разби!Не бях се сетила!Точно така, откакто не се пазим, цикълът ми се е променил!И даже не ми е минала тази мисъл през главата!На какво ли се дължи, сигурно на хормоните!

# 28
  • Мнения: 1 419
Цитат на: Morena
Не съм Ая , ама не ща да я' гледам по цял ден , та затова не е в подписа ми , да не ме изкушава  Simple Smile .
Цитат

Благодаря - хм, добре си ти е втората фаза. При мен нещо не ми харесва  Thinking

# 29
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Dazy
Irinii, ти ме разби!Не бях се сетила!Точно така, откакто не се пазим, цикълът ми се е променил!И даже не ми е минала тази мисъл през главата!На какво ли се дължи, сигурно на хормоните!

Знам ли на какво се дължи...  Thinking може да е комбинирана причина - хормони+климатични изменения+психологически фактор /очаквано забременяване, броене на дни и т.н./ и целият този коктейл от фактори може би води до странните за нас размествания!

Общи условия

Активация на акаунт