Урагана Dean

  • 1 235
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз гледах вчера с половин ухо новините и там казаха, че урагана е намалял до 3-та степен, но когато се придвижи по океана, отново очакват силата му да се покачи.
Дано скоро всичко свърши.
Казаха също и че вече има открити 11 жертви на Карибите.

# 16
  • Мнения: 4 458
О, да вижда му се края, малко остана.

Това с жертвите е малко съмнителна работа да ти кажа. В началото беше само един възрастен удавил се още при навлизането на урагана. По CNN последно когато коментираха удара в Юкатан казаха че до този момент няма нито една жертва на урагана  Thinking което щяло да остане в историята понеже 5 степенните урагани били рядкост и до сега винаги взималки стотици жертви.... Аз още тогава се очудих къде изчезна оня възрастния.... а и то не се знае колко хора са  умряли само от стрес, напрежение и т.н. Аз като знам на мен какво ми беше.....
Не ми се мисли, че това е само първия за сезона ураган а очакват още много и то все силни  Confused

Днес още нямат електричество по четумал-Мексико и северната част на Белиз както и по островите.

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Дано няма толкова силен ураганен сезон.
Миналата година като бяхме в Ямайка имаше само дъждове.
И аз не искам да преживявам същият стрес отново.

# 18
  • Мнения: 994
Аз гледах MSNBC. Там споменаха резервата и индианците. И Четумел го показваха - не видях наводнения. Репортерът се движеше с кола около 4 часа сутринта - вече беше минал урагана и не изглеждаше толкова зле.
Самият репортер каза, че това му е втори ураган 5 степен, преди години е посрещал и Andrew, така че има база за сравнение.
11 жертви споменаваха изцяло за Карибите, а не за Мексико. Дано това да беше.
А сезонът е до 30.11. Не забравяйте, че Wilma удари Канкун в средата на октомври 2005. Дано обаче сезонът е като 2006, а не като 2005.

Общи условия

Активация на акаунт