Как живеят вашите деца?

  • 2 369
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 575
newsm20 браво ! - днес наистина ни пускаш теми за размисъл и поука  People Angel
дано всички успеем да бъдем ДОБРИ майчета!

# 16
  • Мнения: 1 187
Много е хубаво newsm10

# 17
  • Мнения: 3 562
Сутринта го прочетох, сега пак се върнах - много е хубаво Laughing
Кара ме да се замисля Thinking

# 18
  • Мнения: 219
вярно е че няма рецепта но дано успеем в това начинание!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 791
Страхотна "рецепта" да си дадем равносметка "Как живеят децата ни?" и какво правим ние по въпроса за тях!
Благодарим ти Искрице,за пореден път!
  Аз лично винаги се притеснявам по въпроса,особено ,когато се усетя малко безсилна пред моментното "неконтролируемо положение",когато децата дивеят и ни приемат-ни предават...Понякога трудно се намира начина,но се стараем да го търсим винаги!

# 20
  • Мнения: 3 164
Е как да не се замисли човек -много добре написано.но......аз да си призная не съм от добрите майки(ох.а как искам да съм) и всеки ден се обвинявам .че :
         много често се карам
         дори крещя
         и бия
         от домакински глупости нямам време за децата
         
 и след едно от горните ми идва да легна и да ритам-незнам понякога се чувствам безсилна да овладея положението-ще се пръсна от яд.че съм такава гад rotfImao

# 21
  • Мнения: 4 212
Много вярно го е написала адашката Heart Eyes
Искрице, балгодаря ти, 4е ми го припомни. Flutter

# 22
  • Мнения: 289
Друго си е така да ти започне дъ-ъ-ъ-ългия ден. БЛАГОДАРЯ! Grinning

# 23
  • Мнения: 3 932
Чудесни думи Iskrica Nadegda!!!
Изразява много добре страховете и колебанията на всеки родител дали това, което прави  е най-доброто за възпитанието на детето. kaffeetrmker_2

# 24
  • Мнения: 1 038
Браво Искрице много хубава тема и много вярна!
 Wink      Wink        Wink

# 25
  • Мнения: 4 244
Цитат на: iskrica_nadejda
ДЕЦАТА НАУЧАВАТ ТОВА, КОЕТО СА ИЗПИТАЛИ
Дороти Л. Нолт

Ако децата получават несправедливи упреци argue , те се научават да презират Angry .
Ако децата са заобиколени с враждебност smile3515 , те се научават да се бият box  bash .
Ако децата растат в страх newsm43 , те се научават да се тревожат smile3547  smile3518 .
Ако към децата изпитвате съжаление spoko ,те се научават да се самосъжаляват newsm45 .
Ако към децата се отнасяте с присмех smile3532 , те се научават да се срамуват Embarassed   helpuu .
Ако децата се измъчват от ревност smile3557 , те научават какво е завист smile3506 .
Ако децата живеят с чувство за срам oops , те се научават да се чувстват виновни boo .
.
Как живеят вашите деца?  smile3525

Тези точки в нашата къща не съществуват
Останалите точки - това е моя дом, моята крепост и мечтаното уютно кътче за моите деца.
Обградени с любов от мама и тати те се чувстват най щастливите деца на земята

П.С. Казвам това след поредното гостуване при баба им и раздялата са баща им им се видя безкрайно дълга и се чувстваха нещастни - просто таткото не може да бъде заменен от баба
П.П.С Искрице - както винаги на висота!!!

# 26
  • Мнения: 272
искрице, ти винаги напътстваш с хубави текстчета, мерси:)

# 27
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
"КАК ЖИВЕЯТ ВАШИТЕ ДЕЦА?" Thinking Не виждат скандали bash ,грозни сцени;не чуват псувни и простотиии smile3512  от устите ни;виждат че уважаваме другите и сме УВАЖАВАНИ ;ако на малкия ми син някой му даде нещо сладичко той пита"А,ЗА КАКА?";когато сме по улицата и имамт боклуче някакво в ръката -търсят кошче и малкия неспира да се чуди,защо другите ги хвърлят по земята newsm78 не са презадоволени от модни дрешкии и супер играчки-умереност във всичко;водим ги на пикници newsm41 в гората;включват се активно в  newsm28 домакинската работа 1dishes не стоят до среднощ пред телевизора/само майка им  typeuu /и си лягат сравнително на време smile3524 Стараем се да ги научим на това,за което пишеш ти ИСКРИЦЕ-дано успеем newsm51

# 28
  • Мнения: 532
Всички родители поели трудния път на възпитаването на малките слънца се стремят да спазват тези правила.Всички сме невероятни родители за своите сладкиши.Всички търсим тънката граница между доброто и лошото.Всички се стремим  да сме най - добрите.Аз съм на мнение , че ако  Two Hearts себе си , семейството и децата , ще бъдем най - полезни family . Пожелавам на всички да спечелят първо място в тази надпревара smile3501  .Нека има повече  smile3521.Страхотна тема.Благодаря.Винаги има нужда човек да се спре да се замисли и да отчете какво е направил и какво да прави в бъдеще. smile3501  smile3501  smile3501

# 29
  • Мнения: 7
Много ми хареса.Ще се постарая мойта бебка да расте с тези правила. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт