Къде ви "срещна" съдбата с вашата половинка?

  • 10 796
  • 276
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 27 524
Пеех в един ресторант, там ме хареса и киснеше всяка вечер, гокрия, а хич не обича чалга  Joy

# 76
  • Мнения: 223
Eдин приятел ни запозна

# 77
  • Мнения: 249
в хепи( софия) беше най-добрия приятел на тогавашното ми гадже Laughing казвам беше,защото сега не е така по обясними причини,но сме заедно 5 години вече

# 78
  • Spain
  • Мнения: 3 750
на един купон - беше " Иванов ден " ,той си имаше гадже ,мен пък хи4 не ми направи и впе4атление , покани ме на    "блус" .. после забравихме дори 4е сме се познавали .. докато един ден пак не дойдох на купон - концерт в техния град . той- като млада рок звезда Simple Smile ме замери с палките ( от барабаните ) след концерта  - аз слава господи се наведох и неможа да ме улу4и -  та щеше да ме свали тогава намомента  Simple Smile .. после ... много неща се слу4иха .. и продължават да ни се слу4ват Simple Smile  Mr. Green ве4е 11 години

# 79
  • Мнения: 1 775
Запознах се с мъжа ми на рожден ден на братовчедка ми преди 9 години - постоянно ръсеше бисери и майтапи, разсмиваше всички. Предложи презерватив на тогавашното ми гадже, което след 1 седмица вече беше бившо.

# 80
  • Мнения: 1 992
В бара, в който работеше, се запознахме. С приятелки бяме излезли по женски и съответно порядъчно почерпени... Но явно преценката ми за него е била трезва Laughing

# 81
  • Мнения: 448
На плажа в Приморско! Heart Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 6 743
В службата  Laughing

# 83
  • Мнения: 338
В дискотеката

# 84
  • Мнения: 4 451
На служебен купон в родния ми Бургас. Беше дошъл на гости на колегата ми (единственият мъж във фирмата. Женен за бургазлийка и живеят там) през същата тази нощ и колегата ми взе, че го доведе на купона. Щом се видяхме и погледите ни "залепнаха". hahaha Любов от пръв поглед. Танцувахме на фона на песента на В. Найденов "Под мостовете не шумят реки..." и така си танцуваме до днес - вече 6 г. Grinning

# 85
  • Мнения: 1 868
С моя мъж се запознахме по време на подготовката на един мой приятел авто състезател .Аз в ролята на механик цялата в масло,но явно точно това го е привлякло в мен.Задаваше ми тъпи въпроси явно да разбере доколко съм наясно с автомобилите ,и той бил запален ,а аз си помислих че нищо не разбира .И така вече 13 год.

# 86
  • Мнения: 494
В Студентски град,на купон на един,който ме сваляше,ама (съвсем очевидно) на друг му се отвори парашута... Mr. Green Wink...Ех...благодаря за темичката...спомени-спомени(пееше се в една песен Grinning)...все едно беше вчера,а от тогава има-няма 10 години...брей тва време начи... newsm78... Laughing

# 87
  • Мнения: 569
За пръв път го срещнах придружавайки една приятелка на среща с него за по едно кафе, само няколко дни по късно си тръгнахме заедно от дискотека и така до днес.......

# 88
В училище, на първия учебен ден в осми клас.

# 89
  • Мнения: 213
Неговия съквартирант си урежда среща с моята съквартиранка.Незнайно защо бяха взели и нас.Само че при нас харесването и другите екстри дойдоха по-късно Wink,защото аз реших че е много надут,а той си помислил че съм голям пукъл/това е точната дума с която ме определил и досега си го хапя за това понякога/

Общи условия

Активация на акаунт