Отговори
# 45
  • Видин
  • Мнения: 685
Ние като слоновете ще си бременеем 12 месеца #Crazy

# 46
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Няма лошо - все някой трябва да постави началото Grinning.

# 47
  • Мнения: 200
 Момичета днес имам адски болки ниско долу в корема, където е матката. Сигурно бебето вече е слязло много ниско и ме притиска. Дали това не е знак, че скоро ще се ражда. И това е, че не е кратка болка, а постоянна. Не издържам вече. Щом на моите 12 кг., отгоре вече ми тежи адски много, значи работата е дебела  Laughing

# 48
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мери Джейн, май да стискаме палците, а?
Защо не звъннеш на лекаря си?

# 49
  • Мнения: 287
Здравейте мами! Grinning
Пише пресаташето на Франито!
Тук съм ,за да ви предам ,4е Валето ,нашата любима Фран4еска, ве4е гушка своето синеоко съкровище Теди и е в страхотна форма! Party Болката от секциото ве4е е позабравена!!! А май4инството я е направило по-нежна и по-красива от всякога! Two Hearts Гледах я как го държи и гледка и ми се стори ,4е цял живот е живяла за този миг! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Оставих й помпа ,за да си стимулира лактацията и о4аквам на изписването да посрещнем новата Памела Андерсън! Joy Само 4е наш'та Памелка е от по-добро тесто!!! Party С тези краци от по 2 метра кой ще я догони! Joy
Туй то!Молбата й е изпълнена! Heart Eyes
Мариетка ,Ния Петрова ,Ребус ,Арвен ,mary_jane и вси4ки останали 2в1  ...добре 4е сте вие, малко да разнообразите картинката ,4е заприли4а на зоопарк тук!Лъвове ,раци ,лъвици ,ракини Laughing Laughing Laughing  Стискам палци на ръце и крака вси4ко при вас да мине още по-леко ,отколкото при останалите!!!Много ви оби4ам! Heart Eyes
За тези ,които се интересуват от моите дейности ,ще открехна ,4е вси4ко върви по мен и масло!ПУ-пу! Rolling Eyes От 1 януари ве4е ще има гласност на нещата ,които движа в момента.Чак тогава ще тръгне машината , най-вероятно ,защото става въпрос за извънредно много пари ,които тепърва трябва да влязат в резервоара! Peace

Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 15:25 от крокодил

# 50
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кроки, чувствата са взаимни Heart Eyes!
Поздрави Франи като я видиш пак.

# 51
  • Мнения: 200
 Ще легна да си почина малко и ако не ми мине ще му се обадя. Не искам да е фалшива тревога и само да се надявам напразно. Иначе нямам контракции, само болка ниско долу. Поне кръста да ме заболи. Знам, че от контракциите боли най - вече кръста, а при мен такива симптоми няма.

# 52
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Някоя от родилите вече мами беше писала, че така и не я е заболял кръста, а родила само с тези болки ниско долу.

# 53
  • Мнения: 200
 Благодаря ти Кроки!. Много се радвам, че Франито е добре и вече се гушкат с малкия. Тя толкова искаше да дойде този момент.

# 54
  • Мнения: 200
  Мариетка стига бе, сериозно ли? newsm78

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
  Мариетка стига бе, сериозно ли? newsm78
Абсолютно.
Имай си едно наум - багаж, тоалет...да си готова.
Време ни е вече все пак.

# 56
  • София
  • Мнения: 50
Нови бебчета си имаме честито на мамите !
 Лекарката ми препоръча да си взема за болницата ампули Methergyn , но никъде не мога да ги открия . Случайно да знаете къде мога да намеря (в София) ?

# 57
  • Мнения: 138
Гледам за педизвиканото раждане се интересувате и пишете, аз моето ще го спестя докато не родят всички, защото не беше гладко както на повечето които са разказали... Tired
Абе как сте с кърменето...леееле, който е казал че е лесна работа мога да го разстрелям smile3515 то е цупене, плюене на зърно, мяткане на главата като междувременно солидно количество кърма го окъпва и него и мен, след борбата засуква, но много често заспива...абе цялата процедура трае поне час smile3511...
Ако сега тръгна да пиша мемоари този етап от живота ми би бил...."Глава 3 Ранен следродилен период: Мемоарите на една цица" smile3532
Оооох дано се вкарат скоро в ред нещата...
А и друго да ви питам, вие замисляте ли се за luvbed? кога ли ще може? мен още не са ми паднали конците, но нищо не ме боли вече... та се чудя като паднат колко да чакам преди първия кекс newsm47

# 58
  • София
  • Мнения: 5 729
Един запис от мен и малко по късно ще чета! Grinning

# 59
  • Мнения: 24
Пише ви една от най - щастливите августовски мами.
На 20.08.2007 г. в 05.00 часа родих моето съкровище Цветелин. Роди се 3 кг. и 49 см. Както каза моята докторка - раждането мина като по учебник.Днес ни изписаха, вече сме у дома и само спинкаме.

 Домашния уют му действа прекрасно. Чувстваме се добре. Като съм по - свободна ще пиша пак.
Честито на всички обебили се в мое отсъствие!!!

Общи условия

Активация на акаунт