Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Мацки, помагайте!
Винаги съм подминавала темите за стриите, защото не са ме възнували и не съм имала..
И гледам от 1-2 дни имам нещо червеникаво по бедрата от вътрешната страна, помислих, че е алергия...
Днес се загледах - стрии, стрийчици гадни, виждам как се появяват в момента! #Cussing out

Кажете какво да правя, моля! Защо не са бели? Какво да мажа?
Мерси!
Цитирай
Моите в началото бяха розови, сега са лилави а по нататък ще станат бели. Когато са бели стриите означава че са отдавна. Някъде из форума четох че ги мажат с  Контратубекс. Това е мазило  за заличаване на белези. Не съм пробвала защото още кърмя. Някой ако го е ползвал може да сподели.
Цитирай

Пловдив

Има на Мустела един продукт за заличване на скорошни стрии,чувала съм че и с Контратубекс ги третират.Важното е веднага да направиш нещо.
Цитирай

DE

Контратубекс! Peace
Цитирай

Варна

Ползвала съм на Мустела лосион за новопоявили се стрии (или нещо подобно беше). Доволна съм, заличиха се доколкото могат.
Цитирай

Благодаря ви!
Не знам как ще ги открия тук, но.. може да си поручам да ми донесат Контратубекс..
Цитирай
Мацки, помагайте!
Винаги съм подминавала темите за стриите, защото не са ме възнували и не съм имала..
И гледам от 1-2 дни имам нещо червеникаво по бедрата от вътрешната страна, помислих, че е алергия...
Днес се загледах - стрии, стрийчици гадни, виждам как се появяват в момента! #Cussing out

Кажете какво да правя, моля! Защо не са бели? Какво да мажа?
Мерси!
[/qu
И какво толкова?Не е болка за умиране,та чак се вбесяваш.Каквото и да правиш няма оттърване от тях,след като веднъж се появят,очаквай и за напред,а и почти всяка мацка ги има,така че се примири,с някой мазила може да се заличат,но не и да изчезнат завинаги.
Цитирай

На ръба на възможното

Както и по-нагоре са писали, evanescent, не се плаши чак толкова. От стрии още никой не е умрял, пък и твоите са от вътрешната страна на краката - само ти ще си знаеш, че ги имаш.  Wink

По въпроса за мерките - доколкото знам, стриите се получават от рязко разпъване или свиване на кожата, следователно за да се прекрати развитието им, би трябвало да се отстрани причината, поради която са се появили. С две думи, ако си почнала да отслабваш или напълняваш, спри, за да стопираш появата на стриите!

Мазането е отделно, то се подразбира, но според мен само то няма да помогне.  И още веднъж, не се стресирай толкова за едни стрии!  Peace
Цитирай

София

Масажно олио на Икаров,помага!
Цитирай

Чула съм отзиви и от тази козметика полската Eveline, заканила съм се от 1 месец да си взема и да пробвам.
Цитирай

Не се стресирам, бе - исках да ми обърнете внимание  35 35

Благодаря, наистина ми е странно, чувствам се разпъната, но ще свикна.  Wink
Цитирай

Варна

Галеник.Веднага!  Wink
Цитирай

гр. София

Качваш ли килоглами че ти се появяват? Така или иначе явно е въпрос на предразположение. Може би козметиката, която са ти предложили останалите и Контратубекс ще помогнат да се позаличат стриите, а и да се спре образуването им.
Аз съм един 50-килограмов дребосък, но имам стрии от периода 14-15-16 г., когато изглежда изведнъж съм израснала, включително на широчина Laughing От друга страна през бременността влачих едно огромно бебе в още по-огромното шкембе, но го мазах през цялото време с мазни кремове и не ми се появи нито една стрия. В крайна сметка, вярно, по-добре да ги няма, но като ги има в един момент свикваш с тях и преставаш да им обръщаш внимание. Повярвай, няма станеш ужасно грозна заради тях!!! Успех!  Peace
Цитирай

Ама вие наистина сте много мили Smile
Напълнях аз, признавам си.
Ще се поправя.
А за грозното..... то е в душата - или го има, или не Wink.
Мерси!!
Цитирай
Сега се сетих, че за раната от операцията ми казаха да измажа две тубички Контратубекс. Те са с малък срок на годност след отварянето . май беше 20 дена. Така, че най - добре си поръчай две.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора