Този път закъсах..

  • 2 740
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Мацки, помагайте!
Винаги съм подминавала темите за стриите, защото не са ме възнували и не съм имала..
И гледам от 1-2 дни имам нещо червеникаво по бедрата от вътрешната страна, помислих, че е алергия...
Днес се загледах - стрии, стрийчици гадни, виждам как се появяват в момента! #Cussing out

Кажете какво да правя, моля! Защо не са бели? Какво да мажа?
Мерси!

# 1
Моите в началото бяха розови, сега са лилави а по нататък ще станат бели. Когато са бели стриите означава че са отдавна. Някъде из форума четох че ги мажат с  Контратубекс. Това е мазило  за заличаване на белези. Не съм пробвала защото още кърмя. Някой ако го е ползвал може да сподели.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Има на Мустела един продукт за заличване на скорошни стрии,чувала съм че и с Контратубекс ги третират.Важното е веднага да направиш нещо.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Контратубекс! Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
Ползвала съм на Мустела лосион за новопоявили се стрии (или нещо подобно беше). Доволна съм, заличиха се доколкото могат.

# 5
  • Мнения: 2 386
Благодаря ви!
Не знам как ще ги открия тук, но.. може да си поручам да ми донесат Контратубекс..

# 6
Мацки, помагайте!
Винаги съм подминавала темите за стриите, защото не са ме възнували и не съм имала..
И гледам от 1-2 дни имам нещо червеникаво по бедрата от вътрешната страна, помислих, че е алергия...
Днес се загледах - стрии, стрийчици гадни, виждам как се появяват в момента! #Cussing out

Кажете какво да правя, моля! Защо не са бели? Какво да мажа?
Мерси!
[/qu
И какво толкова?Не е болка за умиране,та чак се вбесяваш.Каквото и да правиш няма оттърване от тях,след като веднъж се появят,очаквай и за напред,а и почти всяка мацка ги има,така че се примири,с някой мазила може да се заличат,но не и да изчезнат завинаги.

# 7
  • Мнения: 178
Както и по-нагоре са писали, evanescent, не се плаши чак толкова. От стрии още никой не е умрял, пък и твоите са от вътрешната страна на краката - само ти ще си знаеш, че ги имаш.  Wink

По въпроса за мерките - доколкото знам, стриите се получават от рязко разпъване или свиване на кожата, следователно за да се прекрати развитието им, би трябвало да се отстрани причината, поради която са се появили. С две думи, ако си почнала да отслабваш или напълняваш, спри, за да стопираш появата на стриите!

Мазането е отделно, то се подразбира, но според мен само то няма да помогне.  И още веднъж, не се стресирай толкова за едни стрии!  Peace

# 8
  • Мнения: 2 407
Масажно олио на Икаров,помага!

# 9
  • Мнения: 2 524
Чула съм отзиви и от тази козметика полската Eveline, заканила съм се от 1 месец да си взема и да пробвам.

# 10
  • Мнения: 2 386
Не се стресирам, бе - исках да ми обърнете внимание  Joy Joy

Благодаря, наистина ми е странно, чувствам се разпъната, но ще свикна.  Wink

# 11
  • Мнения: 1 432
Галеник.Веднага!  Wink

# 12
  • Мнения: 341
Качваш ли килоглами че ти се появяват? Така или иначе явно е въпрос на предразположение. Може би козметиката, която са ти предложили останалите и Контратубекс ще помогнат да се позаличат стриите, а и да се спре образуването им.
Аз съм един 50-килограмов дребосък, но имам стрии от периода 14-15-16 г., когато изглежда изведнъж съм израснала, включително на широчина Laughing От друга страна през бременността влачих едно огромно бебе в още по-огромното шкембе, но го мазах през цялото време с мазни кремове и не ми се появи нито една стрия. В крайна сметка, вярно, по-добре да ги няма, но като ги има в един момент свикваш с тях и преставаш да им обръщаш внимание. Повярвай, няма станеш ужасно грозна заради тях!!! Успех!  Peace

# 13
  • Мнения: 2 386
Ама вие наистина сте много мили Simple Smile
Напълнях аз, признавам си.
Ще се поправя.
А за грозното..... то е в душата - или го има, или не Wink.
Мерси!!

# 14
Сега се сетих, че за раната от операцията ми казаха да измажа две тубички Контратубекс. Те са с малък срок на годност след отварянето . май беше 20 дена. Така, че най - добре си поръчай две.

Общи условия

Активация на акаунт