Препоръчано!!! Занимания за деца над 5г.!!!

  • 17 611
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 413
май ми взеха думата  Laughing newsm78

# 76
  • Мнения: 413
за тези, които живеят около Банско или пътуват натам - в с. Баня минералния басейн го препоръчвам. температура 36 градуса, много лечебен, много чист. Аз водих Робен да плува там от 3-месечен, но от април вече не сме го посещавали. Много добре му се отрази на двигателната активност - всичко стана по-бързо: сядане на 4 месеца, лазене на 5 месеца, прохождане докато го държиш с двете ръце на 7 месеца.
Водата е много полезна и за нервната система, за кожата и т.н. изброени над 10-ина лечебни неща.

# 77
  • Мнения: 809
Плуване - водят ги от детската в някаква новопостроена болница за рехабилитация на бул. България.
Английски - Helen Doron - Лозенец, ул. Страцин 8.
Много съм доволна от английския.
ОФФ. Вени, благодаря ти!  bouquet

# 78
  • sofia
  • Мнения: 8 937
А някой да има впечатления от езиковите курсове в Оксиния

Става дума за големия ми син, който не ходи на ДГ, а искам от септември да започнем езикови занимания.
Приемам предложения за района на Младост, Дружба, Плиска
Много благодаря!

# 79
  • София
  • Мнения: 5 014
В съседство на "Оксиния" - тази в жълтия блок с големите тераси в Младост 1 - са и "Британика" и "Биг Бен" - нямат и три минути отстояние един от друг.  Имаш избор.
Чувала съм отлични отзиви за Британика, а около нас децата масово ходят в "Биг Бен".  За езиковите курсове в "Оксиния" не съм попадала на мнения.
Моят син, макар и на 5години, все още трябва да заляга над българския, така че лични впечатления нямам. Дано някой даде отзиви.

# 80
  • BG
  • Мнения: 123
Много полезна тема   bouquet
Дъщеря ми учи английски в училище Европа - много съм доволна.Имат и летни програми.www.fesbg.net

# 81
  • Мнения: 370
Ние ходим на народни танци в читалище " Иван Вазов" в кв. Хаджи Димитър. Има три възрастови групи.
вълшебна,и аз съм от "хаджи димитър",за читалището на пазара ли говориш?там освен народни танци друго имали?

# 82
  • Мнения: 770
Двореца на децата

# 83
  • София
  • Мнения: 1 324
Ние ходим на народни танци в читалище " Иван Вазов" в кв. Хаджи Димитър. Има три възрастови групи.
вълшебна,и аз съм от "хаджи димитър",за читалището на пазара ли говориш?там освен народни танци друго имали?
Сега гледам, че са му лепнали табела "детски парти клуб".

# 84
  • София
  • Мнения: 353
 ivafara, аз не съм питала за друго, но можеш да провериш на място. Май при записването ни миналата година имаше и спортни танци. А сега ще правят концерт от народните танци на 9.06. от18 часа. Входа е 2 лв за възрастни. Ако ви е интересно може да дойдете. Влизането е от входа за дискотеката от южната страна, точно заради този детски парти клуб, за който е писала кльомба .
А между другото този детски център се очаква да бъде пуснат до средата на юни. Вътре всичко е готово и е много добре направен. Чакат само някакви подробности по документите.

# 85
  • Мнения: 1 608
Търся добра театрална школа за деца.

Общи условия

Активация на акаунт