fashion studio Венера

  • 18 065
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 621
много съм доволна , специално ходих от Люлин до там , за да ме кръцнат bowuu
най -съм доволна от една кльощава мацка , нисичка , хубава, с червена средно- дълга коса , беше последния път , като я видях...жалко , че не я питах , как се казва...
Казва се Деси и аз съм много доволна от нея. От 4 години все при таз мацка си ходя да ме стриже  Peace

# 16
Моля, препоръчайте фризьор в студиото в кв.Редута

# 17
  • София
  • Мнения: 254
В Редута ходя редовно, бих препоръчала Дани  newsm10

# 18
  • Мнения: 824
Венера в Скай сити,при Оги.Много добре работи и с такъв кеф го прави,че му завиждам на ентусиазма.

Ноктопластика пак там-не съм доволна!

# 19
  • Мнения: 1 224
Joy О, Боже..
По темата - Вики от Шипченски проход - много съм доволна от нея , винаги прави с косата ми това, което искам. Препоръчвам я. 

# 20
  • София
  • Мнения: 9 474
Предупреждавам, че всякакви постове от едно и също лице-гост с рекламно съдържание, писани под различни имена, но с един и същ IP Адрес  в бъдеще ще бъдат трити. Stop

Това е вече 3-та тема, в която този гост се "вихри".  Naughty

# 21
zdrasti...molq te dai mi telefona na salona tam, az sushto hodq samo pri Viki, no ne moga da nemqr telefona,molq te Grinning

# 22
  • Мнения: 591
И аз мога да препоръчам Венера в Скай. Моята фризьорка е Боби и мога да дам тел. на лични, ако някой иска. Също мога да препоръчам Мето и Оги, за другите незнам, но предполагам също са добри  Peace

# 23
Здравейте. Аз се подстригах веднъж в Скай Сити при Деси. По начало ми харесва, много е лъчезарна и усмихната, а и леля ми се подстригва при нея, та аз нали да не остана по-назад.  Mr. Green Бях много доволна. Сега отново ми се налага да отида, но нещо не мога да и намеря телефона, та някой ако може да хелпне.  newsm78
Някой се интересуваше от цените.
Аз специално намалих малко дължината на косата, освен това ми я накъдри след това. Взе ми 11 лева. Хареса ми как ме подстрига. Разбира си от работата.

Общи условия

Активация на акаунт