Клюкините от деня - 4.02

  • 24 441
  • 672
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 951
casi, радвай се, че не помниш, за чий ти е да помниш? Айде, Иза да пуска анкета, таман и аз да спечеля приз. Като почнем от вилиците с по-дълги зъбци (начи не е само мойто чудо), та до защо единия чорап е прострян с лъщика нагоре, а другия не, защо запалката е ДО а не ВЪРХУ цигарите, защо телефона е на майката, а не на масата, кой е ял хляб и защо, къде ми е...(квот се сетите), защо има 3 ножа в мивката, за кво са ползвани и т.н.а, и черешката на тортата, БОКЛУКА В КОФАТА НЕ Е ПОДРЕДЕН!!!!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy

Това за боклука ме разсм,!

# 91
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Момичета,тъжно ми е. newsm45Тази вечер ме обсеби пак онази ужасна самота,дето пълзи по всички твой органи.През деня си намираш занимания-на разходки ,на кафета с приятели,играеш с децата,говориш си с баткото,но вечер.... smile3516.Особено тази вечер,в която уж е празник,хората са заедно поне за едно питие.А ти седиш пред компа пиеш си го сама и търсиш утеха.... beer3ето в това,за да забравиш поне за малко.....

# 92
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Не се вкисвай. Ако това ще те успокои- на мен не ми е тъжно, а направо отчайващо. Досега съм ревала като крава.А онзи седи сега в другата стая самодоволен и влюбен във себе си. Искам да го удуша довечера докато спи. #2gunfire

# 93
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема, знам какво е да седи в другата стая и да е доволен от себе си,по-гадно е отколкото да си сама в къщи!!!.А как искам да има с кой просто сега и в този момент да си пийна, да си поговоря и да си поплача.Мила,кураж и не го души,след време той сам ще го направи.Жалко само ,че това време ще съсипе нашият живот,поне докато се вдигнем на крака.....

# 94
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ех, много си далеч от мен Иначе колко му е да запаля колата и да дойда да си пийнем заедно. Или пък ти да дойдеш- та напук на онзи да си вдигнем малко врява у дома, музика , смях. Да не си мисли,ч е само той е добре.

# 95
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
може ли и аз при вас
да пийна - мъжа на работа, малкото чеве спи болно, другото при баб и дядо
но! аз съм щаслива и да знаете пращам ви малко от щастието да си сам със себе си без никой друг
сега седя и се наслаждавам на тишината...помня като бях млада и малка как в тъмното си мечтаех...ех какви мечти имах
сега нямам сили да мечтая, но нали ви казах - щастие е да си сам със себе си и да се притежаваш целия на 100% поне за малко
опитайте да трансформирате тъгата в позитивна емоция като помислите за хубавото на това да си сам
абе почти знам резултата,  но поне опитайте
и аз съм с вас и ви пращам малко от моето приятно настроение! гуш и лека нощ!

# 96
  • София
  • Мнения: 6 999
casi, радвай се, че не помниш, за чий ти е да помниш? Айде, Иза да пуска анкета, таман и аз да спечеля приз. Като почнем от вилиците с по-дълги зъбци (начи не е само мойто чудо), та до защо единия чорап е прострян с лъщика нагоре, а другия не, защо запалката е ДО а не ВЪРХУ цигарите, защо телефона е на майката, а не на масата, кой е ял хляб и защо, къде ми е...(квот се сетите), защо има 3 ножа в мивката, за кво са ползвани и т.н.а, и черешката на тортата, БОКЛУКА В КОФАТА НЕ Е ПОДРЕДЕН!!!!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy

Няма да пускам тема  Crossing Arms ти я печелиш още от тук  ooooh! Освен ако не те дисквалифицираме  Mr. Green "Скандали с бивши, а не с настоящи половинки  Mr. Green hahaha

# 97
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
това с боклука утрепа рилбата
казвай как да подреждам, че да не си изпрося и аз някой скандал Wink
майтап майтап ама на гол гъз си боли.....
да не дава господ да срещаш толкова луд човек камо ли да живееш под един покрив, че и деца да имаш от него.....

# 98
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джема писах и в другата тема защото незнам къде ще го видиш,но пиши как си?Какво стана?

# 99
  • Мнения: 2 327
Това за боклука ме замисли... Много сериозен проблем...
Но май този и е бивш на канадката, не е настоящия Simple Smile

# 100
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Момичета, кажете ми как е възможно това???????
Сутринта ходих до съдебна медицина, за удостоверение (сутринта се събудих със синини). Докато ме нямаше майка ми се обади,ч е онзи боклук изнася покъщнина. Извикала е полиция. Милите ни родни полицаи се разбрали на устна договорка, че ще се изнесе само компютъра и бюрото за големия син, който живее при свекърва ми в момента. Следа като си тръгнали по живо по здраво е Изнесено:
1.Релса за перде
2.Килимът от хола
3.Телевизор
4.Компютър
5.Бюро
6.Дървен шкаф
7.Осветително тяло
8.Две щори от прозореца
9.Дребни вещи
Полицаите са казали да не се обаждаме повече, нямало да дойдат.
Бързо давайте съвет- никой нямам за свидетел, как и кой законно да ми направи опис на изнесеното???
В понеделник да отида ли за жалба до прокурора? 

# 101
  • София
  • Мнения: 1 951
Светла,обади се на адвоката ти.Мисля,че трябва да се обаДИш на прокурора.А нещата,които ми ги сподели вчера,нямат ли принос в днешните деяния?А полицаите,защо застават само на едната страна?

# 102
  • София
  • Мнения: 4 493
casi, радвай се, че не помниш, за чий ти е да помниш? Айде, Иза да пуска анкета, таман и аз да спечеля приз. Като почнем от вилиците с по-дълги зъбци (начи не е само мойто чудо), та до защо единия чорап е прострян с лъщика нагоре, а другия не, защо запалката е ДО а не ВЪРХУ цигарите, защо телефона е на майката, а не на масата, кой е ял хляб и защо, къде ми е...(квот се сетите), защо има 3 ножа в мивката, за кво са ползвани и т.н.а, и черешката на тортата, БОКЛУКА В КОФАТА НЕ Е ПОДРЕДЕН!!!!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy

Ами виж за това не сме се сетили да се караме - ние имахме по -важни неща за скандалите си - ние решавах ме генерални неща.
Иза - дори по-магазините се карах ме - сега като се замисля не се сещам за спокойни съботи и недели или почивка /дори за уикенд или нещо такова - без скандали/ newsm78
Ле лееее - не искам даже да се сещам какво беше, че започва да ми става лошо  Sick Sick Sick

# 103
  • София
  • Мнения: 4 493
casi, радвай се, че не помниш, за чий ти е да помниш? Айде, Иза да пуска анкета, таман и аз да спечеля приз. Като почнем от вилиците с по-дълги зъбци (начи не е само мойто чудо), та до защо единия чорап е прострян с лъщика нагоре, а другия не, защо запалката е ДО а не ВЪРХУ цигарите, защо телефона е на майката, а не на масата, кой е ял хляб и защо, къде ми е...(квот се сетите), защо има 3 ножа в мивката, за кво са ползвани и т.н.а, и черешката на тортата, БОКЛУКА В КОФАТА НЕ Е ПОДРЕДЕН!!!!!!! Crazy Crazy Crazy Crazy

Няма да пускам тема  Crossing Arms ти я печелиш още от тук  ooooh! Освен ако не те дисквалифицираме  Mr. Green "Скандали с бивши, а не с настоящи половинки  Mr. Green hahaha
Напрово си е плаче за дисквалификация - щот това е настоящият й, или другият вариант е да има две класации и две първи награди - едната за бивши, едната за настоящи и тогава да ис поделим с нея наградите  bowuu

# 104
  • Мнения: 420
Джемма, стискам палци и се моля всичко да се оправи и да не останат следи в теб и децата.

Момичета, това ми е настоящото чудо, освен това мога да ви осведомя, че писма се отварят от дясната страна на плика, боклук не се хвърля след 17h, подстригване също не се прави мине ли тоз час, а ако сутрин оставя кафето и млякото на плота, за да се обслужи, последните биват прибирани по местата им и веднага след това изваждани за употреба Crazy. Има и още, ама да не ви го тръсвам на куп, че много идва от раз. А, и пазарски списък се прави на листче, не по-голямо от трамваен билет. Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт