Училищна треска!!!

  • 10 227
  • 180
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 170

има имаааааааааааааа
и парчки за пампи ще събираме, който може да даде Confused
Ами добре, хайде ще се организираме с мацката и ще видим какво ще направим. В колко часа ще сме нужни? А за паричките- ние тук във фирмата с една друга мила наша съфорумка  Heart Eyes събрахме каквото можем от колегите и се вкл. и ние, но аз мога още мъничко да дам newsm78 . Но си мисля, че са толкова скромно малко, че по- добре да купя малко моливи, острилки, гумички... ей такива неща Embarassed

# 76
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,нашата акция премина,не ми се пише пак всичко наново ,  много уморена, затова ето прочетете подробностите тук  ....  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165409.new#new 

# 77
  • Мнения: 4 978
Здравейте момичета!

В неделя можете да разчитате и на мен за каквото има нужда.
Видях по-горе, че не достигат ранички, така че ще дадем своя принос в тази посока, освен ако не кажете нещо друго.

... Но си мисля, че са толкова скромно малко, че по- добре да купя малко моливи, острилки, гумички... ей такива неща Embarassed

По-добре е от нищо, нали  Wink И една детска усмивка е достатъчна.  Hug

П.С. Росиии, ще ти дърпам ушите, да знаеш. Ама това като се видим  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 248
Определено май само ранички не достигат към момента. Всъщност докато не дойде неделя нищо не се знае. Wink Общо взето обикновено НЕмасовите неща не стигат. Първоначално всеки се сеща за тетрадки, химикалки и моливи...и това купува. А децата имат нужда по същия начин и от флумастри, боички, гланцови блокчета и т.н. Аз например по тази логика съм накупила тиксо, лепила, тебешири и т.н. hahaha
Polly-Wolly, няма такова понятия като "скромно рамо". Капка по капка - вир става. Надявам се успеем да се запознаем!  bouquet

Много се радвам, че ще се видим в неделя. Много ми е домъчняло за някои тук присъстващи персони. Heart Eyes Hug

# 79
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моми4ета,внимание Crazy

В неделя поемаме и Видинските домове,зна4и още 200 деца  HugТака 4е ,каквото и да донесете няма да е излишно!!!!!!

Поли,за4исляваме те към групата на сортиращите и ще се мотаеш Mr. Greenпокрай Нези,Дамаянти ,мен,4арлин Simple Smile
Ине,нямам извинение Embarassed,работата и напрежението тия дни не ме оправдават.МОля само не ме хокай публи4но Mr. Green

КОйто се 4уди какво да прави в неделя да подбутва мен и Криси за инструкции Peace

# 80
  • Мнения: 1 170
Ей, това Ине как не ме позна Laughing .... явно по 9 часа на работа не са ни достатъчни... Mr. Green

Ами тогава няма да купувам нищо, ще дам още малко парички да добавим към общите  Peace . Само не разбрах в колко часа... newsm78

# 81
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ей, това Ине как не ме позна Laughing .... явно по 9 часа на работа не са ни достатъчни... Mr. Green

Ами тогава няма да купувам нищо, ще дам още малко парички да добавим към общите  Peace . Само не разбрах в колко часа... newsm78

10.00 е обявено,но ще помоля който може и малко по-рани4ко.Аз ще се опитам също Peace

# 82
  • Мнения: 4 195
внимавйате как ме бутате, да не се пребия.
Днес Роси смятам, че ще донесе чудна новинка Laughing

# 83
  • Мнения: 3 835
КОйто се 4уди какво да прави в неделя да подбутва мен и Криси за инструкции Peace

Е, аз не се чудя какво да правя, но разчитайте на мен. Ще дойда към 10 ч.. Hug

# 84
  • Мнения: 30
И ние с малчо сме приготвили малко нещица и ще ги донесем в неделя. Опитах се да агитирам още хора, които нямат достъп до нета. Изглеждаха сериозни, пък да видим...
До утре Heart Eyes

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Ооо, Жени - радвам се да те видя  Hug   bouquet

# 86
  • Мнения: 2 716
Май нищичко не можем да отделим  ooooh!
Какво да купим?
Или е рано да се каже?
Тиксо, лепило, етикети???
Моливи и тетрадки ще се донесат, доколкото виждам.
В 10.00 съм там  Peace
(отивам да търся Нишава на картата)

# 87
  • Мнения: 3 248
Утре в 9.30 ще съм на линия. Надявам се да има и друг, дошъл по-рано, за да ми помогне мъъъничко за разположението на плакатите! Praynig Peace

# 88
  • Мнения: 4 195
Утре в 9.30 ще съм на линия. Надявам се да има и друг, дошъл по-рано, за да ми помогне мъъъничко за разположението на плакатите! Praynig Peace
е Весето, нали знаеш, че съм там
Знаток - несесери, блокчета за рисуване, блокчета с цветни листа.....за това се сещам,примерно Wink
jenymama  и вас чакаме  bouquet
ОГРОМНАТА МИ МОЛБА Е, МОЛЯ ВИ, КАЗВАЙТЕ НИ КОИ СТЕ - НИКОВЕ, ИМЕНА , ВСИЧКО, ЕДИН ОТ НАС, ЩЕ ОПИСВА ВСИЧКО ДОНЕСЕНО НА ЕДНА МАСА -   bouquet

# 89
  • Мнения: 3 248
Този един ще съм аз. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт