Гледахте ли за извънземното същество в Аспарухово?

  • 15 907
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще го кажат накрая.

# 46
  • Мнения: 669
Ох, ще ме съсипете.. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Обаче, пускам и аз новините! hahaha

Добре де, не е ,честно!! Във Варна ли са най-хубавите моми, че чак и извънземен ерген си търси булка от там! Нас софиянки, кучета ни яли!!! hahaha hahaha hahaha

# 47
  • Мнения: 2 161
В Нетера го има.

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не само че са от Варна, а забележете, че "извънземно същество кръстосва ромските махали във Варна нощем".

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
Ох, ще ме съсипете.. Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Обаче, пускам и аз новините! hahaha

Добре де, не е ,честно!! Във Варна ли са най-хубавите моми, че чак и извънземен ерген си търси булка от там! Нас софиянки, кучета ни яли!!! hahaha hahaha hahaha

Това е някаква дискриминация.И аз съм разстроена Mr. Green

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Аз не разбрах защо се е покатерило на дървото?  newsm78
Не ставай смешна. За да огледа булките надлъж и нашир, разбира се, всичко ли аз да обяснявам?

# 51
  • Мнения: 313
В един автофорум има тема:
Цитат
днес бях на работа в Харманли и идват едни манагали почват да обясняват как Зори ги тормозил... имало някъв в Хармнали дето ходил из циганската махала и влизал само в цигански къщи и тероризирал мангалите... и единия циганин днес вика... "батъо,много на и страх ъа,Зоро иска да на коли,ходи с черна манта и 4ерна маска".... и мангала каза че е 250см висок и с червени очи..вика "батъо,кат напраи една крачка и минава 10м,гледам го в гърба и изчезва".. и сега шупарите спят навън цялата махала и всички са запалили един голям огън и го чакат Зоро с едни сапове и брадви

Явно обикаля из страната. Само че в Харманли е известен като Зоро  Joy
Може и Батман да е - кой го знае...

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Явно обикаля из страната. Само че в Харманли е известен като Зоро  Joy
Може и Батман да е - кой го знае...

Нинджа!!!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Не само че са от Варна, а забележете, че "извънземно същество кръстосва ромските махали във Варна нощем".
аз също съм разстроена, това е дискриминация, защо ще обикаля само ромските махали  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 6 167
и къде е Маркрит?!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз не чух нищо по новините.
Тюх! Joy

# 56
  • Мнения: 6 417
Не показаха никакво извънземно  Crossing Arms

# 57
# 58
  • Варна
  • Мнения: 815
Дам, нищичко не показаха и аз чакам да видя ..... Пфууу. Такова събитие и аз пак не видях. Embarassed

# 59
  • Мнения: 1 353
Е**си,пропуснах новините.Малииииииииии как ме е яд,че не видях туй що дебне нашите улици Close

Общи условия

Активация на акаунт