Със сутиен вкъщи?

  • 3 288
  • 76
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 833
Носите ли сутиен вкъщи по време на бременността? Аз се чувствам доста некомфортно и предпочитам да не нося. Дали е вярно, че ако не носиш сутиен вкъщи, гърдите увисват?

# 1
  • Мнения: 4 496
Аз носех.А за увисването-до вида кожа е.Но не исках да рискувам. GrinningНосех безшевно бельо,като късо потниче.

# 2
  • Мнения: 32
Аз носих по време на бременността,защото се чувствах по-комфортно,а не толкова заради увисването на гърдите,но все пак мисля,че ако гърдите са ти наедрели повечко,е хубаво да си слагаш сутиен и у вас.

# 3
  • Мнения: 1 371
И аз носех. Гърдите ми бяха станали четворни!

# 4
  • Мнения: 3 214
През деня носех сутиен, а нощем спях с безшевните потничета  Peace Просто се чувствах некомфортно без...

# 5
  • Мнения: 5 401
Не съм носила сутиен вкъщи. Но аз бях от сутрин до вечер на работа, така че няколкото часа прекарани вкъщи, не мисля да са оказали значение!  Peace Гърдите ми си увиснаха още в началото когато се увеличи размера им.

# 6
  • Мнения: 8 505
Носих (но не винаги).По-скоро по навик.Нощно време-никога.За увисването не съм се притеснявала,може би защото нямаше (а и сега няма) какво толкова да ми висне.

# 7
  • Мнения: 11 004
Носих (но не винаги).По-скоро по навик.Нощно време-никога.За увисването не съм се притеснявала,може би защото нямаше (а и сега няма) какво толкова да ми висне.

И аз така Grinning

# 8
  • Мнения: 2 005
В къщи не съм носила Peace

# 9
  • Мнения: 2 818
Ми зависи какъв калибър са ти гърдите. Ако са се увеличили доста е по-добре със, ако са си почти същите и са малки и не обичаш сутиени - не носи.
Аз носих, а сега чакам с търпение да се смалят до първоначалния си обем  Tired

# 10
  • Мнения: 1 420
Не съм носила и не нося сутиен вкъщи. Гърдите ми не са се отпуснали, но си мисля, че рамера има значение. Моите не са много големи, но ти ако си с по-голям бюст може би е по-добре да си носиш  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 111

Аз също.

# 12
  • Мнения: 4 451
И аз носех. Постоянно нося сутиен, толкова съм свикнала с него, че изобщо не ми прави впечатление. Wink

# 13
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Нося.

# 14
  • Мнения: 223
предпочитам да си нося...незнам,но мисля,че ще увиснат

Общи условия

Активация на акаунт