За 3-4-годишните-потници, долни блузки и прочие...бельо

  • 2 891
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 609
Потници. Миналата зима реших дапробвам с тениска в по-студено време, но я облякох само веднъж.

# 31
  • Мнения: 1 640
При зимно студено време-долна тънка блузка или боди с дълъг ръкав,а отгоре връхната блуза/пуловер/;есенно време-потник.
Предпочитам тънките долни блузки с ръкави пред потниците,но трудно намирам такива, а иначе потници и тениски с къс ръкав има във всеки магазин.

# 32
  • Мнения: 46 511
Тениска и гащички е бельото.
След него слагам панталон и блуза с дълъг ръкав.
Това е за навън, вкъщи е по гащи, в най-добрия случай тениска. Зимата Т у нас е 22 градуса през деня и 18-19 нощем.

# 33
  • Мнения: 2 237
Купила съм няколко комплектчета потничета с гащи и тях и обличам.Понякога и тениски,но тя самата си иска да и облеча "поКника"   Simple Smile

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Блузите им са доста тънки,така че ,когато е по-студено им слагам долна блузка с дълъг ръкав и отгоре другата блузка.Когато е по-топло,тениска или потник. Peace

# 35
  • Мнения: 341
Зависи колко е хладно, но ако трябва да се слага нещо отдолу, аз предпочитам потниче. Фен съм на турските - преди бяха Fuar Baby, от миналата година се появиха Adorable вместо Fuar Baby, които според мен са същите, с друга търговска марка. Предпочитам ги защото трикото е едно такова рипсено и еластично и стои по телцето, независимо дали става въпрос за бодита, потничета или слипчета.

# 36
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707

През зимата слагах потник и тениска с дълъг ръкав или къс - зависи колко е студено.

# 37
  • Мнения: 967
В градината е много горещо и там е с потник и отгоре тънка блуза с дълъг ракав. Вкъщи зимата е с потник и ватирана блуза или ако е много студено - потник, фланелка с къс/дълъг ръкав и пуловер. Понякога вместо потник вкъши обличам директно къс ръкав и отгоре дълъг, но за градината ако е с две блузи с ракави щее вечно потен - за там потниците са най-добрия вариант за долна дреха.

Общи условия

Активация на акаунт