Кои са най-романтичните неща, които са се случвали в живота ви?

  • 8 474
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
Най-романтичните неща са ми се случвали в продължение на 15 години. А аз не съм забелязала. Един разговор по телефона преди седмица и едно много тъжно разминаване...
Миналото по това си прилича с мига, че и двете не съществуват. Ако е минала, романтиката може да продължава не 15, ами и 150 години. Така или иначе разликата е никаква. Дали е миг, или е минало, кой прави разликата... На фона на "озъбеното свирепо куче" (настоящето) миналото се проектира в едно телефонно обаждане, или просто въздишка (миг). И това е адски романтично!

# 91
  • Мнения: 2 673
ако мъжа скочи с парашут на който пише "обичам те" това романтично ли е??

# 92
  • Мнения: 2 212
ако мъжа скочи с парашут на който пише "обичам те" това романтично ли е??

Много даже Simple Smile особено ако парашута се отвори  Mr. Green В другия случай леко се губи романтичния нюанс  Laughing

# 93
  • Мнения: 4 668
ако мъжа скочи с парашут на който пише "обичам те" това романтично ли е??

Много даже Simple Smile особено ако парашута се отвори  Mr. Green В другия случай леко се губи романтичния нюанс  Laughing
Ще ме скъсате от смях  smile3532

Някъде по напред в темата Chanel беше писала , че е романтична колкото диван  Grinning За съжаление или не и аз съм същата . Ситуации от типа на мъж застанал пред мен с цвете в ръка само ме разсмиват .
Романтиката за мен е усещане ... нещо , което мога да почувствам и докато се разхождам под дъжда примерно и ме връхлетят спомени да кажем ...
Шампанско , рози по леглото и т.н. нещо не ме впечатляват .

# 94
ако мъжа скочи с парашут на който пише "обичам те" това романтично ли е??
Според мен това е ултрапросташко. Защото освен "обичам те", мъжете обичат да казват и "надявам се да ми се отвори парашутът". Пак е някаква романтика, но тя е повече мъжка, как да ви обясня...

# 95
  • Мнения: 2 212
Данчо, обясни де, стана ми интересно...Кога мъжете казват "Обичам те" и кога искат да им се отвори парашута и казват ли първото само за да стане второто....обясни от мъжка гледна точка, защо на мъжете романтика не им е толкоз нужна  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 4 668
....обясни от мъжка гледна точка, защо на мъжете романтика не им е толкоз нужна  Rolling Eyes
Имайки предвид себе си , смея да твърдя , че и на доста от жените не им е нужна романтика  Laughing
Което не пречи Данчо да обясни .

# 97
  • Мнения: 2 212
Да, интересно ми е Wink И съвсем сериозно и добронамерено си питам...надявам се Данчо да се включи тук или да ми разкаже повече на ЛС Simple Smile

# 98
  • Мнения: 667
Преди почти десетилетие ме е видял бременна, дългокоса и тъжна. Помни мястото, денят и часът в който ме е съзрял и е онемял. Пожелал си, че тази жена ще бъде майка на неговите деца. Най - романтичните думи, които съм чувала за себе си...таени, мислени толкова време и изречени на глас след близо 10 години.
 Имам собствен плаж, никога и никой няма да го открие. Там, на едно специално място с обли хлъзгави камъни има изписано едно  " Обичам те ", което е само за мен.
  Да те гледат в очите до прималяване...
  Да ти подарят сърце, което знаеш че бие единствено за теб...
 Достатъчно ми е.
Благодаря за темата, припомни ми...

Касиди,аз пък онемях от прочетеното.И по женски малко ти завидях за това...Бъди много много щастлива с този мъж до себе си!

Касиди, невероятно е и много красиво!

stefani6, не вярвам, че завиждаш, дори малко. Аз теб те помня от точна такава тема преди време - беше споделила нещо също много романтично.

 

# 99
Данчо, обясни де, стана ми интересно...Кога мъжете казват "Обичам те" и кога искат да им се отвори парашута и казват ли първото само за да стане второто....обясни от мъжка гледна точка, защо на мъжете романтика не им е толкоз нужна  Rolling Eyes
Откакто поетът е казал: "Романтиката вече е в машините", романтиката вече не е същата. Днес няма нищо романтично в това, да се самоубиеш, както е било модерно навремето. Мъжете имат своя романтика, която е може би по-сурова от дамската. Не мога да ви обясня какво става в главите на мъжете, защото най-малкото се имам за по-различен. Не се интересувам от футбол, нито от каквито и да били "мъжки играчки": коли, мотори, оръжия и т.н. За дефиниция попитайте някой по-типичен представител...

# 100
  • Мнения: 57
Обичам романтиката и смея да твърдя, че съм имала доста романтични преживявания. Като се почне от вечери на свещи, цветя, стихотворения и т.н. Но най мило ми става като се сетя за думите, които ми каза съпругът ми на сватбата ни в ресторанта.

# 101
  • Мнения: 2 212
Ягодка, и какви бяха тези думи ако не е тайна, любопитна съм, знам ама ме заинтригува  Embarassed

# 102
  • Мнения: 3 835
Най-най-романтичния ми спомен е как с голямата ми любов, седяхме цяла нощ на плажа и броихме падащите звезди. Беше август, топла и красива лятна нощ. Бяхме малки, наивни и много влюбени.

Общи условия

Активация на акаунт