Мами в НОРВЕГИЯ - 6

  • 16 868
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Марио, аз го имам въпросния моп и го ползвам с едни мокри кърпи за под от Европриз ги купувам. Така ми върши желаната работа и не пера парцали  Peace

# 31
  • Мнения: 515
Сватя  Simple Smile, да не излиза много скъпо с тия кърпи,а?

# 32
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ааа, няма начин, сватя  Laughing, цената им беше много поносима, ще те излъжа ако ти кажа колко, но беше към 20, 24 крони, и вътре има 15 кърпи. Нашия апартамент е 70 квадрата и е само паркет, тук таме килим. Тези мити кърпи ми стигат за три пъти  Peace. Абе то в Европрис скъпо няма по принцип  Simple Smile.

# 33
  • Мнения: 2 786
Хахаха, убихте ме с това `сватя`!

Marjo, браво на синчето ти - освен и аз да тръгна на училище да завъдя приятели и да понауча езика, а?  newsm78
И гаджета вече, а?

И на нас ще ни трябва бърсалка, ей!

# 34
  • Мнения: 2
Малко от шкафа с нафталина, но като го видях и ... ни моа са сдържа
Цитат на: palachinka
Между другото Рогер знаеШ ли какво ми вика тази година като бяхме в БГ?...
Казва: "Абе много оби4ам да идвам в БГ, най после да се по4увствам красавец... на фона на масата тукаШни мъже съм хем красив, хем слаб, хем джентълмен"... представи си

 Shocked абе, ти начи си извадила невероятния късмет да се ожениш за 'чаровния норвежец'!!! Чувал бях и аз, че и такъв имало, в някъв далечен забит фьорд живял и един мармот му завивал (шоколадовите) яйца и така.
Значи вярно било, а аз си мислех че е само легенда!
Както казва Bon Jovi: Keep the Faith!
А аз бих добавил: още по-важното е ти да си вярваш.

# 35
  • Мнения: 2 786
stj, не е само един!

# 36
  • Мнения: 1 294
stj, даже няма да коментирам поста ти?
Нали се се6та6, 4е си ми ясен и без да казва6 пове4е.

# 37
  • Мнения: 2 786
Не се ядосвай, палачинке  Hug
Някои хора просто не са били обичани достатъчно ...

# 38
  • Мнения: 3 674
Добре,убедихте ме! Simple Smile
Розе,аз тая бърсалка я видях първо за 250 крони,после в Coop беше на промоция за 200 и сериозно се замислих и вече чашата преля като я видях за 150.Просто тая бърсалка иска да я купя Аз,усещам го  Grinning

А за мой Мартио... ти остави,че приятели завъди,ми май и едно гадже се очертава.... Това акселерацията....

Marjo...Купувай бърсалката..и не му мисли... Hug Явно ти е легнала на сърце... Heart Eyes
А Мартио още от сега любовчия... Joy Браво на него! Не си губи времето милия... Heart Eyes
И моя Ник ги беше навъртял по едно време в училище две-три ..и само за тях ми говореше... ooooh! Казх му че са му много ....и да си избере една.... Joy Гледашеме много учуден.... Grinning

# 39
  • Мнения: 2 786
В голямото му сърце има място за повече от една!  hahaha
Хубаво си го учила на моногамност.
А я да ви питам що е то borgelig konfirmasjon?
Това не е ли религиозен ритуал по принцип?

# 40
  • Мнения: 3 674
В голямото му сърце има място за повече от една!  hahaha
Хубаво си го учила на моногамност.
А я да ви питам що е то borgelig konfirmasjon?
Това не е ли религиозен ритуал по принцип?
Охх дано е моногамен ... Joy че иначе лошо... Whistling

А borgelig konfirmasjon..означава че ритуала е частен.. Това е тяхна традиция.....когато децата навършат 15 години..и са "готоваи за  жиота" един вид.
Ритуала е религиозен и по принцип се  прави в църква.  borgelig означава че не е в църква...а  на частно.Това са семейства които не вярват в Бог...затова не искат в църква. Атеисти са...Има доста такива семейства тук.

# 41
  • Мнения: 2 786
Ясно ... е значи неговото семейство е такова.

# 42
  • Мнения: 3 674
Ясно ... е значи неговото семейство е такова.

Е няма нищо лошо в това! Wink  Те нито са против Бог ..нито за за Бог.И не са лоши хора....атеистите.Познавам доста такива...съвсем нормални хора са си..   Grinning

# 43
  • Мнения: 2 786
Не съм казала, че са лоши.
Аз не съм най-религиозния човек, който познаваш.
По-скоро имам мои представи за нещата, не съм типична хриситянка, но не съм и атеист.
Но пък милото е много толерантно към вярванията ми - в началото не знаех, че е атеист и веднъж се скарахме малко по темата, но после осъзнах, че няма смисъл - на него не му пречат моите вярвания, значи и на мен няма да пречат неговите Simple Smile

Снощи ми казва: Трябва да се науча да ти се ядосвам, защото в момента не мога да ти бъда сърдит за нищо.

# 44
  • Мнения: 3 674
Аз знам че не си казала че са лоши... Grinning Написах го като цяло..по принцип. Просто някои хора като чуят атеист...и се шашкат.  Grinning А те са си съвсем нормални хора.Дори повечето от тях са много по-толерантни и водят много по-почтен живот от тези които са уж много  религиозни или вярващи.
 
Абе твоя голям сладур...щом не ти се сърди за нищо. Heart Eyes Моя преди се поразсърдваше за дребни неща...ама много бързо му минаваше. Blush  Така че не го броя за сърдене... Joy Добрушко ми е той  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт