има ли мами със спирала Мирена

  • 28 298
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
И аз трябва да си сложа другея месец спирала Мирена - претиснява ме много ли килограма се качват? newsm78

# 76
  • Мнения: 924
От почти 8 месеца съм с Мирена не съм качила нито един килограм, мисля че е индивидуално и все пак зависи от това как се храним.
Не съм станала по нервна от колкото си бях Peace
Вече нямам болки по време на цикъл
При мен зацапването продължи около 6 месеца но вече спря, притеснява ме че МЦ е на изчезване съвсем оскъден е Thinkingкоето е нормално за тази спирала ,но все пак ми е трудно да свикна

# 77
  • Мнения: 11
От почти 8 месеца съм с Мирена не съм качила нито един килограм, мисля че е индивидуално и все пак зависи от това как се храним.
Не съм станала по нервна от колкото си бях Peace
Вече нямам болки по време на цикъл
При мен зацапването продължи около 6 месеца но вече спря, притеснява ме че МЦ е на изчезване съвсем оскъден е Thinkingкоето е нормално за тази спирала ,но все пак ми е трудно да свикна

Аз пак съм с неспиращо кървене. Изкарах 3-4 месеца нормално ( в смисъл че спираше) и сега - старата песен. Сега тренирам и след тренирока, вдигане на тежко и полов контакт ми се усилва. Пак ще трябва да ходя по лекари. Не ми се иска да я махам. А лятото наближава и пак неспиращо зацапване...

# 78
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Мерси!  love001

# 79
  • Мнения: 924
vanyatkt може би се натоварваш прекалено, аз се старая да не вдигам много тежко  Peace
В една от темите за Мирена едно от момичетата беше споделило за някакви хомеопатични таблетки които спирали зацапването защо не опиташ.Сега ги намерих ,,хомеопатични хапченца на BOIRON - Secale cornutum 5-ch. по 5 гранулки 2 пъти на ден и вит.С за укрепване на кръвоносните съдове''.
На мен до миналия месец ми зацапваше основно след овулация, но постепенно намаля

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 08:18 от denigs

# 80
аз съм с мирена от 5 години . имах обилно кървене в продължение на12-14 дни Cry сега е 7-8 дни и е значително по-малко по количество но вече3-4 пъти се явява цапащо кървене по време на овулациата .сега трябва да я махам . дали да си сложа друга ? какво ще ми препоръчате ? newsm78

# 81
И аз трябва да си сложа другея месец спирала Мирена - претиснява ме много ли килограма се качват? newsm78
                                                                                                                               
аз съм с мирена от 5 години и не съм напълняла . доволна съм и може би пак ще си я сложа . сега колко струва ? newsm78

# 82
  • Мнения: 1 655
платих 350 лева, сложих я на 15 май 2009

# 83
И на мен ми предстои да си слагам спирала, но ощте не съм решила каква.Много ми препоръ4ват Мирена и маи щте е тя.Но само искам да питам моми4ето от Варна при кого си я слага и дали боли много.                                Благодаря предварително   bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 924
Момичета реших ще я махам  Rolling Eyes
Писна ми от това зацапване вече 9 месеца. И косата ми се омазнява по-бързо , а кожата на лицето ми стана много суха , бели се цялата и имам пъпки #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Оплаках се Embarassed
Вече съм сигурна че не действа само локално а в началото когато я слагах бях толкова ентусиазирана ooooh!

# 85
Ако нямате здравословен проблем,заради който са я поставили,можете спокойно да се лишите от нея. Поне така бих напражила аз. А зацапването при мен изчезна чак след 12 месеца. Так че зависи дали си стружа да я търпите.

# 86
  • Мнения: 924
Сложих я заради много обилен цикъл и все още не съм я махнала точно заради това Rolling Eyes
не искам пак да се завърнат кошмарните дни #2gunfire #2gunfire
Ще търпя още три месеца а пък после ще му мисля Laughing

# 87
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Сложих я вчера. Платих 270 лв.

# 88
здравейте,преди 10 дни си сложих спирала но кървенето не спира,някой знае ли да ли е нормално?

# 89
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Аз я сложих на 13.06 и нямам вече зацапване

Общи условия

Активация на акаунт