Вадите ли...тайно естествено?

  • 4 469
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 494
Оооо,не само роклята от сватбата,аз и роклята от бала си пазя и даже съвсем скоро правих ревю на моите момчета(за майтап,разбира се,но и заради сладките спомени,само дето голям смях падна от това,че тази от бала е толкова демодирана и толкова смешно ми стои,че... Laughing).
Не съм сантиментална,но някои вещи пазят твърде хубави спомени,за да ги хвърлиш или забравиш Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 250
Нито явно, нито тайно. Стои в една голяма хартиена торба в гардероба. Наскоро търсех нещо и попаднах на нея, даже и не ми е минало през ума да я обличам.

# 62
  • Мнения: 6 167
Пазите ли си роклята от сватбата и къде евентуално сте я свряли? Вадите ли си я по романтични или не чак толкова романтични поводи за да и се порадвате или почти сте забравили за съществуването и? И сега кулминационния въпрос Mr. Green Обличате ли си я понякога...тайно? Mr. Green Аз отдавна не успявам да се нацибря в нея Laughing Явно по време оно съм била с мерки на скумрия  Crossing Arms

хехе, не аз нямах сватбена рокля. ожених се в доста странен момент и по странен начин.
но си спомням, че обожавах сватбената рокля на мама, която беше в голяма кутия и отварянето й беше свещенодействие.
една част от роклята ( дантели явно),  майка ми ушила за празненство в детската градина (!), а самата рокля преди няколко години установихме, че все още й  става.  майка ми е супер.

# 63
  • на село
  • Мнения: 3 934
И преди в някаква тема бях писала - дори не знам къде е, сигурно е изхвърлена, след като голямата ми дъщеря се наигра с нея е отишла на боклука.
Не робувам на вещите си, за разлика от мъжа ми, който пази доста вехтории
и след последното подреждане на гардероба го обработвам за неговия костюм от сватбата, време е да споходи съдбата на моята рокля  Mr. Green.

# 64
  • София
  • Мнения: 38 553
Никакво тайно. Нося си я и още как. Но аз си избрах такава рокля, която може да се носи и ежедневно, защото и сватбата ми беше такава - небрежна. Жалко че се затри bgphoto, иначе щях да ви покажа.

# 65
  • Мнения: 1 761
Имам две сватбени рокли-едната в екрю,другата в бордо.И двете ми стават,даже са ми малко широки в талията.Като се женех нямах ни най-малка представа,че съм бременна от една седмица.Детето ми се роди точно 9 месеца след сватбата. bowuu
Не съм ги обличала след това, въпреки,че и двете стават за много официален случай.С такава идея са и ушити, моделите са избрани от мъжа ми. HugПочистих ги,защото миришеха на цигари от ресторанта, а аз не прибирам дрехи в гаредероб,ако не са чисти и не миришат на хубаво.

# 66
  • Мнения: 1 250
Почистих ги,защото миришеха на цигари от ресторанта, а аз не прибирам дрехи в гаредероб,ако не са чисти и не миришат на хубаво.
Старите баби казват, че до 1 година след сватбата не трябва да правиш нищо с роклята, нито да я чистиш, нито да я гледаш.

# 67
  • София
  • Мнения: 228
Бабини деветини. Дадох я за почистване два дена след сватбата. Вече седма година сме заедно. Даже онзи ден в изблик на нежност  Joy си споделяхме как с годините ставаме все по-привързани един към друг.  newsm78

# 68
  • Мнения: 491
Моята е при свекърва ми. Ама мъжът ми все вика да си я взема и да я обличам от време на време - да танцуваме по един сватбен танц с него.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 958
Почистих ги,защото миришеха на цигари от ресторанта, а аз не прибирам дрехи в гаредероб,ако не са чисти и не миришат на хубаво.
Старите баби казват, че до 1 година след сватбата не трябва да правиш нищо с роклята, нито да я чистиш, нито да я гледаш.

А тези, с роклите под наем, какво правят?

# 70
  • Мнения: 2 792
Бабини деветини. Дадох я за почистване два дена след сватбата. Вече седма година сме заедно. Даже онзи ден в изблик на нежност  Joy си споделяхме как с годините ставаме все по-привързани един към друг.  newsm78
Помислих, че 7 години сте заедно с роклята и с нея си споделяте.

# 71
  • Мнения: 46 534
Роклята е в къщата на родителите ми, в един плик, под бившето ми легло. Като ходя там си я обличам от време на време, но не тайно, правя ревю  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 716
Знам къде е и ми става. Фръц.
Само че е толкова смачкана  Tired А да я изпера (щото се подадох на поверието да стои скрита и на високо и да не се пере 1 година) и да я изгладя заради едното огледало. Мързи ме.

# 73
  • Мнения: 7 114
Не съм я вадила. При родителите ми е. Май полата е за пране.  newsm78 И имам опасения, че ми е голяма. Бюстието няма кой да го напълни.  Confused
Обещала съм на мъжа ми да му дам онова мрежестото с обръчите да ходи на риба и да го ползва за сръкме (или сракме, че не съм сигурна как точно се пише).  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 401
Аз се бракувах с костюм и нямам никакви сантиментални чувства към него.
Рони, къде отиде пълнежа?

Общи условия

Активация на акаунт