Вадите ли...тайно естествено?

  • 4 470
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 114
Рони, къде отиде пълнежа?
В "хубави" житейски случки.  Tired
Всъщност ще трябва да направя проба. Може в бюстието да са останали плънките.  Grinning

# 76
  • Мнения: 2 401
Уфф сори.. ooooh!    Hug

# 77
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Държа я в раклата заедно с бебешките дрешки на децата/тези които пазя за спомен/.
Изваждам я само като подреждам.Със сигурност ми е голяма.Сега съм 10 кг по слаба.А освен това пазя булчинските рокли на майка ми и баба ми.

# 78
  • София
  • Мнения: 228
Бабини деветини. Дадох я за почистване два дена след сватбата. Вече седма година сме заедно. Даже онзи ден в изблик на нежност  Joy си споделяхме как с годините ставаме все по-привързани един към друг.  newsm78
Помислих, че 7 години сте заедно с роклята и с нея си споделяте.
Ахахахахаха  Joy За мъжа ми ставаше дума  Joy

# 79
  • Мнения: 3 718
Аз пък смятам да си я нося от време на време. Тя е много семпла и става за разходка. А и вече ми е голяма щото се жених мнооооого бременна и сега ми е супер забавно да се сравнявам с голямата гъска, на която приличах тогава  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 216
Моята рокля е изпрана ритуално една година след сватбата ни от майка ми и баба ми, прилежно изсушена на въздух и прибрана. Къде точно не знам. Нямам желание да се кипря отново, но с удоволствие разглеждам витрините на сватбените бутици.

# 81
  • Мнения: 27 524
Не, под наем беше  Blush

# 82
  • Мнения: 2 407
Не, мойта е при свеки Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 611
Моята беше под наем.
Още тогава се чудех, ако я купя, де ще я свра след сватбата.
Сега нямам такьв проблем  Grinning

# 84
  • Мнения: 2 792
 Аз така и не разбрах, защо трябва да е естествено тайното вадене и носене, определено не схващам.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не. Дори не съм се сещала за нея, освен когато разглеждам снимки. Седи в гардероба на майка ми.

# 86
  • Мнения: 1 800
В дрешника ми е прибрана. Не съм я вадила отскоро. Последния път, когато я мерих изпрасках ципа. Ще я извадя отново, само когато си върна старата снага, иначе се депресирам Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 5 370
Нямала съм сватбена рокля Mr. Green Но определено би ми се искало да се накипря с такава, даже съм готова да отслабна......да не казвам колко килца. Embarassed

# 88
  • Мнения: 1 172
Да, пазя си я. Занесоха ми я на химическо чистене известно време след сватбата. Оттогава си стои прибрана, но не в апартамента ни в София. Никога не ми е идвало наум да си я облека пак, дори и тайно. Но много често си разглеждам сватбените снимки и гледам видеозаписа на сватбата.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 683
Да,пазя я.
При майка ми е прилежно сгъната/изпрана от мама ::/ с всичките ми такъми в голямата си кутия.Става ми още- пробвах я 2 месеца след като родих.
Дори и абитуриентската ми става,ама и двете няма къде да ги нося ::

Общи условия

Активация на акаунт